999 rezultate për

bozdo

Eno Bozdo kritikon OSHEE-në: Çmimi u rrit, performanca mbeti e dobët (VIDEO) Anëtari i kryesisë së PD-së, Eno Bozdo në një deklaratë për mediat ka folur në lidhje me energjitikën në Shqipëri, e cil
Deputetët e PD-së rrahin qytetarin në mes të Tiranës (VIDEO) Një incident ka ndodhur sot në kryqytet ku janë përfshirë dy zyrtarë të lartë të Partisë Demokratike me një qytetar të m
E FUNDIT/ Ndahet nga jeta aktori i madh i skenës shqiptare, Mërkur Bozdo Kinemaja shqiptare është në zi. Ditën e sotme mësohet se është ndarë nga jeta aktori i madh i filmit dhe teatrit shqipta
Bozdo sulmon Veliajn: Mjeshtra në vjedhjen e punës së të tjerëve Ish-nenkryetari i Bashkisë, Enno Bozdo ka reaguar pas inagurimit të një segmenti të rëndësishëm të Unazës së Madhe.
Rizgjohet PD, sekretari i Bashës jep paralajmërinin e fortë Pas kthimit të Lulzim Bashës nga pushimet, PD ka nisur seriozisht punën për një opozitë të re. Enno Bozdo, Sekretari
Basha se futi në listë, Bozdo: Nuk kam keqardhje! Eno Bozdo, sekretari organizativ në Partinë Demokratike nuk u përshi në listat e kandidatëve të PD-së. Por ndryshe n
Protesta e opozitës, Bozdo: S’ka financime, janë qytetarët që po kontribuojnë… Eno Bozdo, sekretari Organizatin në PD ka folur për median mbi protestën e cila vazhdon të zhvillohet para kryeministris
Përplasje mes Veliajt dhe Bozdos për ndërtimet në Tiranë Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj tha se është ftuar nga ana e Gjykatës së Apelit nesër lidhur me lejet e ndër
Nis hetimi për Enno Bozdon, dyshohet se favorizoi "Kurum" Organet kompetente të Prokurorisë kanë nisur hetimet ndaj ish-zëvendësministrit të Ekonomisë dhe Energjetikës Enno Bozdo
Protesta e PD për parkun, Enno Bozdo në ndjekje penale Sa i takon protestës së Partisë Demokratike për parkun, mësohet se është kallëzuar Enno Bozdo, sikundër janë ndaluar 2 p
Kodheli i kërkon 50 mijë euro Reila Bozdos pas akuzave për korrupsion Pas akuzave për "korrupsion" leshuar nga Koordinatorja e PD, Reila Bozdo për ministren Mimi Kodheli, sot është zhvilluar
Çmimi i biletave, PD: Qytetarët të mos paguajnë! Do ta anulojmë vendimin Këshilltarja e selisë së PD-së, në Bashkinë e Tiranës, Reila Bozdo, ka reaguar në lidhje me rritjen e ccmimit të biletav
Bozdo: Kryemashtruesi Veliaj vijon e mburret me punët e të tjerëve Në një reagim për mediat, ish-nënkryetari i Bashkisë së Tiranës, Enno Bozdo, i është referuar Erion Veliaj duke e cilësu
Reila Bozdo: Presion që të mos paguajmë më shumë për transportin publik (VIDEO) Çmimi i biletës së urbanit vijon ende me të njëjtën jehonë nga viti që lamë pas, e ndërsa këshilltarja e djathtë në Kësh
Policia procedon në gjendje të lirë Enno Bozdon Pas dhunës në protestën e djeshme të opozitës, Policia e Tiranës ka proceduar 10 persona dhe ka nën hetim disa të tjerë.
Bozdo denoncon Kodhelin: I dha tender një dyqani celularësh Reila Bozdo, koordinatore e PD-së akuzon qeverinë se i ka dhënë tenderin për vëzhgimin e hapësirës detare një dyqani cel
MEI kallëzon për ndjekje penale Florjon Miman dhe Enno Bozdon Ministria e Energjisë dhe Industrisë, ka përmbyllur procesin e auditit lidhur me rregullshmërinë e zbatimit të marrëvesh
Bozdo: Monumenti i Pavarësisë përgjegjësi e Kumbaros dhe Tahirit Ish-nënkryetar i Bashkisë së Tiranës, Enno Bozdo ka reaguar pas deklaratave të kryebashkiakut Erion Veliaj ditën e dielë
Erion Veliaj merr sot zyrtarisht detyrën si kryetar në Bashkinë e Tiranës Erion Veliaj merr sot zyrtarisht detyrën si kryetar i Bashkisë së Tiranës, dëtyre e cila do ti dorëzohet nga nënkryetari
Duel i hapur në PD, Eno Bozdo kundër Topallit dhe Dodës Përmes një postimi në rrjetin social Facebook, sekretari organizativ i PD, ka goditur zërat kritikë brënda partisë. Në a