999 rezultate për

bosque

Messi apo Ronaldo, Del Bosque zgjedh më të mirin Vicente del Bosque ka zgjedhur lojtarin më të mirë në botë. Në një intervistë interesante për Cadena SER, ish-trajner
Del Bosque bën parashikimin për finalen e Champions Vicente del Bosque ka bërë parashikimin për fituesin e Champions Leagues. I ftuari special i programit "El Partidazo"
Messi apo Ronaldo? Del Bosque bën zgjedhjen e tij Një pyetje që shoqëron gjithë botën e futbollit është se kush është më i mire mes Ronaldos dhe Messit. Kjo pyetje i
Del Bosque: Eshtë e pakuptimtë ‘’Topi i Art뒒 pa Messin Vicente del Bosque ka folur në një intervistë ‘’El Laguero’’ duke treguar habinë për listën e kandidatve për ‘’Topin e
Nga Del Bosque tek Gerrard, legjendat parashikojnë finalen e Champions Leagues Real Madridi dhe Liverpooli do të përballen në finalen e madhe të Kievit në UEFA Champions League. Olimpic Stadium i
Trajneri spanjoll parashikon rezultatin e finales së Championsit mes Realit dhe Liverpoolit Ish-trajneri i Real Madridit, Vincente Del Bosque, ka deklaruar se asnjë lojtar i Liverpoolit nuk do të mundë të zinte v
Del Bosque kërkon qetësi tek madrilenët: Të gjithë i kemi përjetuar këto momente Ish trajneri Madrilen dhe ish trajneri i Spanjës, Vicente Del Bosque ka dhënë një intervistë në të cilën ka folur për si
“Ronaldo lojtari më i mirë në histori të Real Madridit” Vincente del Bosque ka bërë një deklaratë mbi yllin e Real Madridit duke e konsideruar si lojtarin më të mirë në të gjit
Ja çfarë thotë Del Bosque për Guardiolan Ish-trajneri i Spanjës, Vicente Del Bosque, ka thënë fjalë shumë të mirë për Pep Guaardiolan. Spanja ende nuk e ka ko
Trajneri i Spanjës jep dorëheqjen Trajneri i Spanjës, Vicente Del Bosque ka dhënë dorëheqjen e paralajmëruar nga detyra e tij. “Pas përfundimit të Euro
Del Bosque me dhimbje koke, dëmtohet Morata Spanja mbrëmë arriti një fitore të lehtë në miqësore 6-1 ndaj Koresë së Jugut, por ka qenë një sfidë që shtoi dhimbjet e
Del Bosque publikon listën e të grumbulluarve për Italinë dhe Rumaninë C'è lo juventino Morata, conovcato anche Aduriz del Bilbao. Trajneri i Spanjes Vicente Del Bosque ka publikuar liste
E bujshme, trajneri De Biasi i gjashti në botë Instituti Ndërkombëtar i Historisë dhe Statistikave në Futboll (IFFHS), ka shpallur edhe renditjen e trajnerëve më të mi
Spanja kërkon rinovimin me trajnerin Del Bosque Federata Spanjolle e Futbollit (RFEF) dhe presidenti i saj Villar dëshirojnë qëndrimin e Vicente Del Bosques në pankinën
Conte dhe Del Bosque njëzëri: Shqipëria e rrezikshme Shqipëria dhe Italia do të përballen me njëra-tjetrën në eliminatoret e Kupës së Botës 2018, por ndërkohë shorti rezervo
Juve-Real, Del Bosque: Allegri ka në dispozicion kampionë të mëdhenj Tekniku i Spanjës Vicente Del Bosque ka dhënë një intervistë të gjatë për "TuttoSport" për të komentuar gjysmëfinalen e
Spanjë-Ukrainë, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Sot në mbrëmje rikthehen ndeshjet eleminatore për "France 2016" ku ndër të tjera spikat ndeshja e vlefshme për Grupin C
Spanja, Del Bosque: S'kemi nevojë për revolucion Vicente Del Bosque është i bindur kur shprehet se Spanja nuk ka nevojë për revolucion pavarësisht dështimit të madh që p
Del Bosque zbardh listën anti Bjellorusi dhe Gjermani (FOTO) Vicente Del Bosque ka zbukuar listën e futbollistëve të grumbulluar për ndeshjen eleminatore të 15 nëntorit kundër Bjell
Dëmtimi i Costas, Mou "thumba" Del Bosques Diego Costa rikthehet, David Silva, jashtë fushe për 4 javë. Sfida në distancë mes Chelsea-t dhe Manchester City-t në P