999 rezultate për

bosin

Rrëfimi i Berishës për vrasjen e Hajdarit, ironizon Artan Hoxha Gazetari investigativ Artan Hoxha ka komentuar sërish rrëfimin e ish-kryeministrit Sali Berisha për vrasjen e Azem Hajda
Super-aksioni i policisë vë në pranga bosin shqiptar të kokainës Zbulohet emri i një prej personave të arrestuar në Shqipëri nga operacioni ndërkombëtar i drogës i finalizuar në disa sh
Instagrami fundos bosin shqiptar të drogës në Europë, biseda me "vajzën" e nxjerr zbuluar DIA e Barit në bashkëpunim me autoritetet britanike dhe gjermane të policisë si dhe me ndihmën ndërkombëtare të Divizion
U kapën në hotel gjatë arrestimit, Hermes Nikaj humb kontaktet me bosin nga Mamurrasi Që Hermes Nikaj, i njohur si Zogu i Tiranës, intrigon kureshtjen e shqiptarëve, kjo është vërtetuar me vitet e tij në ek
E la se ishte e vjetër, bukuroshja italiane bën të pendohet bosin e Formula 1 (FOTO LAJM) Ajo u nda nga bosi i Formula 1 Flavio Briatore në vitin 2018, pas nëntë viteve martesë. Është fjala për prezantuesen
E la se ishtë e vjetër, bukuroshja italiane bën të pendohet bosin e Formula 1 (FOTO LAJM) Ajo u nda nga bosi i Formula 1 Flavio Briatore në vitin 2018, pas nëntë viteve martesë. Është fjala për prezantuesen
Artan Hoxha: Nesër do të publikoj intervistën me bosin në burgun e Ekuadorit Gazetari Artan Hoxha, bën me dije se ka intervistuar nje personazh të njohur në burgun e Ekuadorit, për të cilin u tha s
Trejsi Sejdini flet për lidhjen me bosin e drogës: Më vjen turp (VIDEO) “Miss Universe Albania”, Trejsi Sejdini, e njohur si “gangsterja e Elbasanit”, ka folur për herë të parë lidhur me thash
Tha se do martohej me 'bosin' e Francës, Alida Duka pranon se është ndarë para dasmës Këngëtarja e njohur Alida Duka pak muaj më parë rrëfeu se kishte gjetur dashurinë e jetës, me të cilin kishte në plan q
Zaev pranon se ka takuar bosin e kanabisit Shumë reagime në rrjetet sociale ka shkaktuar takimi midis kryeministrit Zaev me Majkëll Shtraumetis, i njohur si Big Ma
Bukuroshja ruse fut në kurth bosin e modës, zhdukja misterioze (FOTO LAJM) Bosi i agjencisë franceze të modës, i cili mendohet se ka informacione të rëndësishme në lidhje me skandalin e Jeffrey E
Lidhje me bosin shqiptar në burg, merret vendimi për avokatët grekë 50 mijë euro garanci dhe paraqitja dy herë në muaj në stacionin e policisë të zonës si dhe mos largim nga vendi vendosi
Kapet killeri që ekzekutoi bosin e mafias greke Policia greke ka arrestuar një bullgar me origjinë turke në lidhje e ekzekutimin e bujshëm disa muaj më parë të bosit të
Jetonte mes luksit, 15 vite burg për bosin shqiptar të kokainës në Londër (VIDEO) Lodvik Guraj as që do ta mendonte se rrugëtimi i tij mes luksit dhe parave do të përfundonte në një qeli burgu të Londrë
Zbulohet skandali, si prokuroria e Kukësit e la të lirë bosin e drogës nga Mitrovica Një skandal i paprecedentë ka përfshirë prokurorinë e Kukësit dhe drejtorinë e policisë së qytetit verior duke sjellë er
Berisha nxjerr videon e Taulant Ballës me bosin e kokainës (VIDEO) Ish-kryeministri Sali Berisha këmbëngul në faktin se Taulant Balla është fotografuar në prani të një personi të arrestua
Modriç te Interi? Del në "skenë" bashkëshortja e kroatit Modriç ka bërë një paraqitje të mrekullueshme në Botërorin që lamë pas, madje është cilësuar si lojtari më i mirë i kët
I arrestuan të dashurin si bosin e drogës, Viola Spiro arratiset nga Shqipëria Moderatorja Viola Spiro ka qenë padyshim në qendër të vëmendjes këto kohë pas arrestimin të të dashurit të saj për trafi
Lidhja në fshehtësi e Viola Spiros me bosin e kokainës Arrestimi i të dashuri të moderatores Viola Spiro, bëri bujë mediatike, si tek ne ashtu edhe te mediat italiane. Edhe
Rrëfimi i të penduarit: Si shqiptarët nga Maqedonia eliminuan bosin e mafies kalabreze Një klan mafioz kalabrez në Vibo Valentia ka përdorur vrasës shqiptarë për të eliminuar 1 figurë të rëndësishme të një k