999 rezultate për

boshnjaku

Rrëmbeu Bleona Matën? Kush është boshnjaku i arrestuar që grabiste të mitur Një shtetas kroat, i cili dyshohet se ka rrëmbyer 4 fëmijë nga Maqedonia e Veriut është kapur në flagrancë në Zagreb dhe
I mori jetën boshnjakut dhe ia plagosi djalin në Gjermani, shqiptari nuk pranon të flasë Klodian F. 51 vjeç me origjinë shqiptare dyshohet se është vrasësi i boshnjakut Samir H. 46 vjeç. Shqiptari Klodian ësht
Roma ka humbur rrugën, dhe Europa League në rrezik Roma nuk ka shkuar më shumë se një barazim 0 – 0 në transfertën ndaj Sasuoloës. Ekipi emilian u tregua "kockë e fortë" d
Shëndetësia falas? Shqiptari paguan më shumë se serbi, malazezi dhe boshnjaku për t'u kuruar Shëndetësia është një barrë e rëndë për familjet shqiptare, të cilat për shkak të buxhetit të ulët publik, detyrohen që
Edin Dzeko në dyshim për ndeshjen ndaj Real Madridit Sulmuesi i Romës, Edin Dzeko thuhet se është në dyshim për ndeshjen e së nesërmes me Real Madridin. Ndeshja zhvillohe
U dorëzua në polici, zbardhet dëshmia e mikut të Ervin Matës Ajaks Boshnjaku është njëri nga personat që ishte shpallur në kërkim nga Polica e Shtetit për përfshirje në krimin që n
Dyfishon Roma, Dzekon "çorodit" mbrojtësit e Chievos (VIDEO) Në minutën e 30-të, Roma ka arritur ta dyfishojë rezultatin e ndeshjes kundër Chievos. Një top i harkuar në zonë në
Kujtoi se polici i Kosovës shitet për 20 euro, e pëson boshnjaku Në fshatin Milloshevë të Obiliqit është arrestuar një i dyshuar/boshnjak, pasi me qëllim të evitimit të një gjobe në tra
Para ndeshjes me Liverpoolin, Dzeko i ka kujtimet e freskëta me Barcelonën Roma akoma nuk e ka harruar atë që i shkaktoi Barcelonës në ndeshjen e dytë në Olimpico. Pas eliminimit të katalanasve r
Roma tregon çmimn e Dzekos, gati i falur Sulmuesi boshnjak ishte pranë largimit nga Roma edhe gjatë afatit kalimtar të janarit për tu rikthyer në Ligën Premier.
Ndeshja e radhës së Markut do të zhvillohet në Shqipëri Florian Marku është një sportist shqiptar nga Lushnja i “kickbox”-it, që e ushtron aktivitetin e tij në Selanik të Greqi
Sulmi terrorist në tregun e Krishtlindjeve, arrestohet boshnjaku në Austri Një boshnjak 25-vjeçar është arrestuar në Grazz të Austrisë pasi dyshohet se kishte planifikuar një sulm terrorist në tr
Rrëfimi i boshnjakut nga Srebrenica: Varrosa 4 vëllezër...(VIDEO) Sakib Alici nga fshati Podgaj i Srebrenicës humbi në gjenocid pesë vëllezër. Më 11 korrik 1995, gjashtë vëllezërit A
Ky është rrëfimi prekës i boshnjakut që fjeti mes kufomash Mirza Basiç, i cili gjatë luftës në Bosnjë ishte vetëm 15 vjeç, shprehet se për 28 ditë ka bërë përpjekje për mbijetesë
Fiksohet keq pas polices rrugore, 35-vjeçarin nga Tirana e gjen belaja Policia e Tiranës ka vënë në pranga një 35-vjeçar nga Tirana pasi po hetohet në lidhje me akuzën se ka kërcënuar një efe
Boshnjaku hidhet nga ura e Mostarit për Zaevin (VIDEO) Dudo Karadza quhet qytetari nga Bosnja i cili me një kërcim nga ura e Mostarit të kushtuar ”Kryeministrit e ri të Maqedo
"Unë jam vrasësi, më arrestoni", shqiptari nga Kosova vret boshnjakun Një shqiptar nga Kosova i cili dyshohet për vrasjen e një 26-vjeçar me prejardhje nga Bosnja, është dorëzuar në polici d
Rrëfimi i zjarrfikësit: Kur lash vajzat në pallatin që digjej për të shpëtuar të tjerët më parë Quhet Përparim Boshnjaku, është 45 vjeç dhe ka 26 vite që shërben në shërbimin zjarrfikës. Ai është një nga punonjësit z
Bashkëshortja e Dzekos e feston kështu golin e boshnjakut (FOTO LAJM) Edzin Dzeko ishte sërish protagonist në fitoren e Romës ndaj Cagliarit duke shënuar golin e vetëm të ndeshjes. Sulmuesi
Boshnjaku ndërton karrige me rrota që kontrollohet nga truri (VIDEO) Një student i ri i teknologjisë së informacionit nga Bosnja, po zhvillon një projekt inovativ për të ndërtuar një karrig