999 rezultate për

bosĂve

Kjo është bisha e preferuar e bosave shqiptarë (FOTO LAJM) Ky supermjet, prodhim i “Mercedes-it” i cili preferohet nga të gjithë pasanikët nëpër botë, është pa dyshim edhe një mak
Lokale, vila dhe makina luksoze, sekuestrohen pronat e bosave të drogës në Lezhë (FOTO LAJM) Në kuadër të operacionit “Forca e Ligjit”, në vijim të hetimeve të procedimit penal të vitit 2017, ku Prokuroria e Rreth
Haradinaj ua fal borxhin 60 milionë euro bosave së kompanive të ujit Që 18 vite prodhuesit e ujit në Kosovë e mashtruan shtetin duke mos paguar asnjë cent për shfrytëzimin dhe shkarkimin e