999 rezultate për

borrielo

Borrielo gjen të dashur të re (FOTO LAJM) Marco Borriero tashmë ka gjetur të dashur të re pas largimit nga futbolli i luajtur, ku së fundmi luajti për Ibizan në k
Borrielo nuk ze vend, në janar sërish ndryshon ekip Torino vuajti shumë javë mungesën e bomberit Andrea Belotti për shkak dëmtimi çka u reflektua me rezultate aspak të mira
"Don Zhuani" Borrielo, ja me kë është në lidhje tani (FOTO LAJM) Sulmuesi i njohur italian Marco Borrielo është një bomber shumë i njohur kryesisht jashtë fushave të lojës. Janë të shum
Ja 10 "golat" më të bukur të Borrielos jashtë fushave të lojës (FOTO LAJM) Marco Borrielo në fakt nuk është se ka qenë ndonjëherë një lojtar i spikatur shumë në fushën e lojës, por jashtë saj ai
Belen Rodriguez-Borrielo, ja si reagon modelja italiane (FOTO LAJM) Modelja e njohur Belen Rodriguez pasi është ndarë nga burri i saj Stefano Di Martino është përfolur në mediat italiane s
Borriello rikthehet te Belen Rodriguez? Belen Rodriguez, Stefano De Martino, Fabrizio Corona: ky është trekëndëshi më i përfolur në Itali kohët e fundit dhe jo
Mexes: Borrielo më fal Philippe Mexes më në fund kërkon falje. Mbrojtësi i Milanit, pas sfidës miqësore Gjermani-Francë ka kërkuar ndjesë për g
Borrielo nuk i ndahet Belenit Duket si një paradoks, por është kështu. Marco Borriello, sulmuesi i Juventusit dhe i fejuar me modelen e prezantuesen b
Mexes shpjegon grushtin ndaj Borrielos Philippe Mexes ka shpjeguar grushtin që i dha Borriellos gjatë ndeshjes Milan-Juventus, gjest për të cilin u skualifikua
Belen “çmend” Borrielon... me gjoba Në fund është Borriello ai që paguan gjithnjë. Futbollisti i Juventusit është ndaluar në kufirin italo-zviceran, sepse n
Juve-Roma takohen për Borrielon Nuk arritën të takoheshin të hënën e shkuar në mbledhjen e Lega Calcio, por ai thjesht u shty. Drejtuesit e Romës dhe Ju
Ol.Marseille, Deschamps kërkon Borrielon Deschamps do të kërkojë përforcime të reja për skuadrën në muajin Janar dhe duket se prioritet i klubit francez është fu
Roma, Borrielo pranë Olimpik Marsejë Kundërshtari i ardhshëm në Champions League për Inter mund të jetë sulmuesi aktual i Romës, Marco Borrielo. Olimpik Mars
Roma ofron Borrielon në formë huazimi te Napoli Sipas numrit të djeshëm të "Tuttosport" Roma ka vetëofruar në formë huazimi deri në qershor te Napoli, sulmuesin e saj M
Roma, ja pse u pezullua Borrielo Sulmuesi i Romës mori pjesë në mbrëmjen e parë të show-t televiziv “Il più grande spettacolo dopo il weekend”, të Fiorel
PSG dhe Zenit takojnë agjentin e Borrielos Nga errësira në dritë. Kjo është kurba e çuditshme e Marco Borrielo, që sezonin e kaluar luante pothuajse në çdo ndeshje
Borrielo mund të rikthehet në Genoa? Sulmi është reparti i cili do ti nënshtrohet "operacionit" në merkaton e klubit të Genoa. Tranjeri Malezani është në kër
Milan-Roma, bëhet gati shkëmbimi Bonera-Borrielo Milan dhe Inter po përgatisin një shkëmbim për merkaton e janarit. Bëhet fjalë për mbrojtësin e Milanit, Daniele Bonera
Galatasaray me sytë nga Borrielo Galatasaray është në kërkim të një qëndër-sulmuesi për të përforëcuar repartin ofensiv të skuadrës. Presidenti i klubit
Dueli Borrielo-Drogba për sulmin e Milanit Dy emra të "rëndë" për sulmin e Milanit në merkaton e janarit. Nga njëra anë Marko Borrielo dhe nga ana tjetër Didier Dr