999 rezultate për

borriello

Marco Borriello dhe Belen Rodriguez sërish bashkë? (FOTO LAJM) Mediat italiane aludojnë për një rilidhje mes sulmuesit të Genoas Marco Borriello dhe bukuroshes së televizioneve Belen
Ja pasioni i ri i Marco Borriellos (FOTO LAJM) Nga një modele te tjera. Pasi e mbylli historinë e tij të dashurisl me rumunen Madalina Ghenea, sulmuesi 32-vjeçar Marco
Borriello: Te Milani dhe Juventusi ka homoseksualë Sulmuesi i Romës, Marco Borriello, ka bërë pohime shokuese duke zbuluar se në ekipin e Milanit dhe të Juventusit ka futb
Top 10 të dashurat e Marco Borriellos (FOTO LAJM) Është një prej sulmuesve më të njohur në Serie A dhe jo vetëm. Lojtar i kombëtares italiane dhe pjesë e skuadrave më të
Dëmtimi i Balotellit, Galliani do Borriellon Dëmtimi i Mario Balotellit në gju, i shqetëson jo pak drejtuesit e Milanit, pasi skuadra është në prag të fazës paly-off
Izabel Goulart, e dashura e re e Marco Borriellos (FOTO LAJM) Kur të gjitha skuadrat e Serie A janë pushim pas përfundimit të sezonit 2012-2013 sulmuesi i Genoas Marco Borriello vijo
Milan, rikthim i madh për Champions? Dëmtimi i Giampaolo Pazzinit dhe largimet e mundshme të Robinhos e Bojan gjatë merkatos kanë bërë që drejtuesit e Milani
Borriello zbret Lazion nga kreu (VIDEO) Aromë derbi për Marco Borriellon. Ish sulmuesi i Romës, aktualisht i rikthyer te skuadra që e bëri të famshëm në Itali,
Maicon nga Inter te City Vetëm ai kishte ngelur por edhe ai largohet. I fundit i "Mohikanëve" të Serie A, Douglas Maicon le Interin për tu bashku
Inter shumë pranë Borriellos Inter në orët e fundit të merkatos është në kërkim të një sulmuesi, i cili ose të mund të zëvëndësojë Diego Militon ose
Juve, kandidatët për sulmin e së ardhmes (FOTO LAJM) Fernando Llorente duket gjithmonë dhe më pranë Juventus. Athletic Bilbao jumbi dje 3-5 në shtëpi përballë Betis me sulmu
Borriello te Inter, Pazzini te Milan? Inter do Borriellon, por edhe Milan. Napoli kërkon Pazzini, por edhe Milan edhe Juventus. Pastaj janë edhe Gargano me Qu
Borriello, trashëgimtari i Ibrahimoviç? Sa vijnë dhe bëhen më të forta zërat për një rikthim të Marco Borriello te Milan. Lajmin bëhet i ditur nga gazeta më e m
Milan në duart e fatit Milani qëndron e gatshme në merkato dhe synon të shfrytëzojë okazionet. Nuk është më sekret që Adriano Galliani po prega
Borriello, goditja "low-coast" e Milan Milan vazhdon të ndjekë me vëmëndje Marco Borriello. Sipas asaj që raporton "La Gazzetta dello Sport", sulmuesi napolita
Milan blen Zapata, pritet Borriello Milani zyrtaroi ditën e mërkurë përforcimin e parë për mbrojtjen, kolumbianin Zapata, njëkohësisht një njohje e vjetër e
Borriello te Milan, Cassano te Roma? Në një kohë kur Milan po tenton të risjellë në Milano, brazilianin Ricardo Kaka, një tjetër goditje në merkato mund të n
Borriello rikthehet te Belen Rodriguez? Belen Rodriguez, Stefano De Martino, Fabrizio Corona: ky është trekëndëshi më i përfolur në Itali kohët e fundit dhe jo
Mexes: Borrielo më fal Philippe Mexes më në fund kërkon falje. Mbrojtësi i Milanit, pas sfidës miqësore Gjermani-Francë ka kërkuar ndjesë për g
Juventus-Roma, formacionet e mundshme Sot luhen sfida e vlefshme për çerekfinalet e Kupës së Italisë mes Juventus dhe Romës. Verdhekuqtë dhe bardhezinjtë janë