999 rezultate për

borova

Eldin Dergjini që u aksidentua te "Shqiponja", është vëllai i deputetes së Kuvendit të Shqipërisë Eldin Dergjini bosi i makinavë të luksit është vëllai i deputetes Ambra Borova, e futur nga radhët e LSI-së, dhe emrin e
Edhe një deputete e re i shtohet Kuvendit nga radhët e LSI Opozita e re dita ditës po zmadhohet duke rrezikuar Lulëzim Bashën dhe Monika Kryemadhin se do t'i nxjerrin bllof me vep
Ndahet nga jeta ish-volejbollisti i kombëtares Robert Borova Ka ndërruar jetë volejbollisti i famshëm i Shqipërisë në vitet ’60-80 të shekullit të kaluar. Robert Borova sportist
Shuhet në moshën 66-vjeçare aktori korçar Minella Borova Ndahet nga jeta aktori korçar Minella Borova. Ai ndërroi jetë në Buenos Aires, Argjentinë, ku edhe jetoi per disa vjet.
Historike, dy arbitre femra në Skënderbeu-Luftëtari Për herë të parë një ndeshje e Kategorisë Superiore do të gjykohet nga dy gjyqtare femra. Klesta Gjyli dhe Fatjona Boro
Vrasja tek restorant “Borova”, ekstradohet autori Ekstradohet për të vuajtur dënimin në Shqipëri njëri nga autorët e vrasjes së shtetasit Bledi Musslliu, në resorant Boro