999 rezultate për

boris

Babai i Boris Johnson aplikon për pasaportë franceze: Do të jem gjithmonë evropian Babai i kryeministrit britanik Boris Johnson ka aplikuar së fundmi për një pasaportë franceze. Kjo me qëllimin që t’i mb
Borisov drejtuar Zaevit: Gjithmonë jemi të gatshëm t'u ndihmojmë miqve më të ngushtë Ne jemi gjithmonë të gatshëm të ndihmojmë fqinjët dhe miqtë tanë më të ngushtë. Këtë ia thashë kryeministrit Zoran Z
Londra e mbyllur për festa, Boris Johnson i shqetësuar nga situata me COVID-19 Për Londrën dhe një pjesë të madhe të jug-lindjes së Anglisë Krishtlindjet do të kalojnë me masa të shtrënguara kufizues
"A i kreh flokët?", reporteri i BBC vë në siklet kryeministrin Boris Johnson Një reporter i BBC pasi mbaroi intervistën me kryeministrin Boris Johnson I bëri një pyetje të cilën ia kishte kërkuar
Anglia drejt fundit të shtetrrethimit, Boris Johnson njofton rregullat e reja Shtetrrethimi i vendosur në Angli në fillim të nëntorit mesa duket do të përfundojë në 2 dhjetor, ashtu siç ishte planif
Zaev: Unë dhe Borisov kemi ëndërruar që i gjithë Ballkani të jetë në BE Kryeministri i vendit Zoran Zaev sonte në emisionin “Click Plus” tha se kur e kanë nënshkruar marrëveshjen për bashkëpun
"Babai i theu hundën nënës", detaje tronditëse nga jeta e Boris Johnson Një libër që flet për jetën e kryeministrit britanik Boris Johnson ka zbuluar detaje tronditëse rreth familjes së tij. B
Boris Johnson shfaqet me tuta të kuqe, ka një këshillë për britanikët Kryeministri britanik, Boris Johnson së fundmi është parë teksa po bënte vrap veshur me një palë tuta të kuqe të shkurtr
Shtrëngoi masat për britanikët, e fejuara e Boris Johnson kapet "mat" në pushime (FOTO LAJM) Carrie Symonds është duke shijuar disa ditë pushime në Liqenin e Comos në Itali, së bashku me të birin, Wilfred. Sipas “
Boris Johnson jep lajmin e keq për tifozët e futbollit në Angli Kryeminsitri i Anglisë, Boris Johnson, ka njoftuar sot se tifozët nuk mund të rikthehen në stadiume më 1 tetor siç ishte
Boris Johnson merr vendimin drastik për tifozët në Premier League Premier League do të vijojë pa tifozë të paktën deri në tetor. Këtë e ka kofirmuar Kryeministri i Anglisë Boris John
Çmenduri në sekondat e fundit, BATE Borisov fiton Kupën pas 10 vitesh (VIDEO) Futbolli në Bjellorusi nuk ka ndaluar kurrë dhe vazhdon të jetë me tifozë. Sot u luajt finalja e Kupës që pa përball
Takoi prindërit në mes të karantinës, kërkohet dorëheqja e krahut të djathtë të Boris Johnson! Kryeministri britanik Boris Johnson u paralajmërua se nuk e mbyll dot njërin sy përpara shkeljes që krahu I tij I djatht
Boris Johnson: Ndoshta vaksina nuk shpiket kurrë Kryeministri britanik Boris Johnson ka paralajmëruar se nuk mund të ketë kurrë një vaksinë për koronavirusin. Një parash
Si do bëhet lehtësimi i masave në Britani, Boris Johnson tregon detajet Kryeministri i Britanisë së Madhe Boris Johnson i tha popullit që të rikthehet sërish në punë ndërsa paraqiti planin tij
Kampionati në rrezik, Boris Xhonson injoron Premier Ligën Kryeministri i Britanisë së Madhe Boris Xhonson la sërish pa përgjigje futbollistët dhe tifozët anglezë rreth çështjes s
Aktorja e njohur trondit me deklaratën: Do doja që Boris Johnson të kishte vdekur Miriam Margolyes, aktorja angleze e njohur për rolin e saj si Profesor Sprout në produktin kinematografik “Harry Potter”
Shokon aktorja e "Harry Poter": Doja që Boris Johnson të vdiste Aktorja e "Harry Poter", Miriam Margolyes, i ka befasuar të gjithë me deklaratën e saj të fundit. Në talk show-n “The
Boris Johnson i vendos djalit emrin e mjekëve që i shpëtuan jetën Kryeministri britanik Boris Johnson dhe partnerja e tij Carrie Symonds u bënë për herë të parë prindër të një vogëlushi
Boris Johnson tregon si u sëmur rëndë nga COVID-19: Mjekët u përgatitën për vdekjen time Rasti i kryeministrit të Britanisë, Boris Johnson i cili u prek nga Covid-19 vetëm pak javë më parë bëri xhiron e botës.