999 rezultate për

bordit

Kush janë 5 kandidatët në garë për kryetar të Bordit të AMF-së Komisioni për Ekonominë dhe Financat zhvilloi një seancë dëgjimore me kandidaturat për pozicionin e Kryetarit të Bordit
BARCELONA/ Dorëzohet mocioni i mosbesimit kundër presidentit Bartomeu dhe bordit të drejtorëve Kandidati për president të Barcelonës, Jordi Farre, ka njoftuar se sot në mëngjes e ka dorëzuar mocionin e mosbesimit ku
Qeveria e Kosovës vendos hapjen e kufijve me vendet fqinje Ndonëse shifrat janë në rritje sa i takon të infektuarve dhe viktimave si pasojë e koronavirusit, qeveria e Kosovës ka v
Përfundon mbledhja mes bordit të Barcelonës dhe trajnerit Setien, ja çfarë ndodhi Ka përfunduar takimi mes bordit të Barcelonës dhe trajnerit Quique Setien, në rezidencën e këtij të fundit. Skuadra k
Mourinho rrit tensionin ndaj bordit të "spurs" për Muriqin Mediumi turk ‘Takvim’ dhe disa mediume angleze kanë shkruar që trajneri i Tottenham, Jose Mourinho është duke bërë presi
Kandidati për president i Barcelonës: Klubi po rrezikon të falimentoj Barcelona është në rrezik të falimentimit ekonomik dhe shkatërrimit moral, sipas kandidatit për president të klubit kata
Dorëheqja e 6 anëtarëve të bordit, Bartomeu fton mbledhje Kriza në kampin katalanas nuk ka kaluar ende, përkundër është përkeqësuar. ‘Camp Nou’ po afrohet me krizën më të thel
Tronditet Barcelona, japin dorëheqjen 6 anëtarë të bordit drejtues Gjashtë anëtarë të bordit drejtues të të Barcelonës kanë paraqitur në bllok dorëheqjen këtë të enjte. Sikurse njofto
Spanja dhe bota po "lufton" ndaj koronavirusit, Barcelona fillon shkarkimet dhe thellon krizën Barcelona ka nisur me shkarkime, në një kohë shumë të rrezikshme për ndryshime drastike. Skuadra e madhe spanjolle ka
''Ne jemi supershpërndarësit'', mjekja e bordit fluturues tregon si e transmetoi COVID 19 te familja Gabrielle Wilson po shijonte një shëtitje me fëmijët e saj një pasdite teksa e pushtoi një ndjenjë dobësisie. “Më god
Lejoi mbajtjen e seancës për rrëzimin e Qeverisë, Kurti e shkarkon (FOTO LAJM) Qeveria në dorëheqje e ka shkarkuar nga pozita e anëtarit dhe Kryetarit të Bordit të Shërbimit Klinik Spitalor të Kosovë
Plas te Barcelona, kërkohet shkarkimi i Bortameut Sipas Mundo Deportivo sot është zhvilluar një takim joformal i bordit të Barcelonës ku edhe ka pasur situatë mjaftë të t
Qeqa: Nuk rri për të mbushur numrin dhe as për të zbukuruar Bordin Gazetarja dhe komentatorja e sportit, Qëndresa Krelani – Qeqa, ka dhënë dorëheqje nga detyra e anëtares së Bordit të Sho
Albin Kurti takohet me anëtarin e Bordit Këshillimor të Nivelit të Lartë të OKB-së Kryetari i VV-së, Albin Kurti, së bashku me anëtaren e kryesisë, Fitore Pacolli, priti sot në takim bashkëpunëtorin e pr
Vetëvendosje reagon sërish kundër Bashkisë Tiranë: Mos t'i marrë kritikat si personale Kryetari i bordit të Lëvizjes Vetëvendosje në Shqipëri, Enis Sulstarova, ra reaguar kundër qëndrimit të Bashkisë së Tira
Rrëzohet avioni në Filipine, vdesin të gjithë pjesëtarët e bordit FILIPINE- Një avion u rrëzua në Filipine, ku mbetën të vdekur të nëntë personat në bord. Sipas mediave të huaja, avioni
Ejupi jep dorëheqje nga Telekomi por a do të rivlerësohen fëmijët e tij? Qershori i vitit të kaluar ka rezultuar të jetë muaji fatlum për familjen e Osman Ejupit. Brenda pak ditësh, të gjithë f
Ka përfunduar seanca në Kuvendin e Kosovës Seanca e cila filloi në orën 11:00 ka përfunduar tashmë, shkruan Albeu.com Seanca ka përfunduar pasi disa prej projek
Uli Honnes do qëndrojë edhe 4 vjet te Bayern Munich Presidenti Uli Hoeness do të mbetet kryetari i Bayern Munich për katër vitet e ardhshme. 66-vjeçari është zgjedhur pë
Neymar kërkon rikthimin te Barcelona, kjo është përgjigja e bordit Neymar disa ditë më parë ëhstë rikthyer te Barcelona për të takuar miqtë e tij të vjetër, para një turneu pokeri të zhvi