999 rezultate për

boran

Prodhuan 100 valvula për respiratorë, dy laborantët e QSUT japin shpresë Jo vetëm shkencëtarët jashtë, edhe në Shqipëri të gjihë po përpiqen të japin kontributin e tyre në përballjen me pandemi
Shkodra si "ndërmarrje funerale", 11 të ekzekutuar e të vrarë në 8 muaj Shkodra ëshët tronditur ditën e sotme nga një vrasje e dysfishte ku viktima mbetën dy vëllëzërit Astrit dhe Brahim Bilal
Të gjithë e njohin si Bora Zemani, por si quhet në të vërtetë bukuroshja e ekranit? (FOTO LAJM) Bora Zemani është padyshim një nga moderatoret më të pëlqyera e komentuar shpesh si nga ana profesionale ashtu dhe priva
Një intrigë shkaktoi luftën, pse u ekzekutuan Boran Bërçama dhe bashkëjetuesja e tij (VIDEO) Një intrigë çoi në ekzekutimin e ish-policit Boran Bërçanës dhe bashkëjetueses e tij, Silvana Ndoci. Hetimet kanë zb
Me video, si u ekzekutuan në makinë Boran Bërçama dhe Silvi Ndoci (VIDEO) Top Story duke iu referuar përplasjeve të Kirasit dhe atij të Dobraçit përmes inskenimeve solli në transmetim disa nga v
A po zbardhet vrasja mafioze e Boran Bërçamës dhe Silvi Ndocit? Me arrestimin e grupit Bajri në Shkodër, prokuroria shpreson të hedhë dritë mbi disa ngjarje të rënda të ndodhura gjatë
Vjen nga pas dhe i qëllon të dy, dalin pamjet e vrasjes së Boran Bërçamës dhe Silvi Ndocit (VIDEO) Ndërkohë që kanë kaluar disa javë nga vrasja e dyfishtë në Shkodër, janë zbardhur pamje të reja. Në pamje shihet vra
Dalin pamjet, si u vra Boran Berçama dhe bashkëjetuesja e tij në Shkodër Një muaj pas vrasjes që tronditi qytetin e Shkodrës, ku Boran Bërcana dhe Silvana Ndoci u vranë në sy të fëmijës 2 vjeç,
Mesazhi pikëllues: Nuk janë rreshta por fjalë zemre, nënës zemrën ia copëtove Po bëhen 5 ditë nga vrasja e Boran Bercanës dhe Silvi Ndocit, çiftit të ekzektuar orët e para të së dielës në Shkodër.
Jo në Tiranë, zbulohet ku është vjedhur makina e autorëve që ekzekutuan çiftin Janë zbardhur detaje të reja nga ekekutimi i çiftit në Shkodër. Nga të dhënat e fundit pranë hetimit mësohet se maki
Thirrja vajtuese për çiftin e vrarë në Shkodër: Ju kërkon djali (FOTO LAJM) Vrasja mafioze e ish-policit dhe bashkëshortes së tij me 25-26 plumba vazhdon të tronditësë familjarët dhe miqtë e vikti
Të afërmit e çiftit të vrarë në dhimbje: "Mallkuar qoftë ajo dorë" Shumë banorë të Shkodrës dhe familjarët përcollën për në banesën e fundit çiftin e vrarë Boran Bercana dhe Silvi Ndocin.
Në jetë dhe vdekje bashkë, përcillet për në banesën e fundit çifti në Shkodër (VIDEO) Shumë banorë të Shkodrës dhe familjarët përcollën për në banesën e fundit çiftin e vrarë Boran Bercana dhe Silvi Ndocin.
Detaji tronditës, ish-polici mbrojti me trup djalin dhe gruan nga plumba Janë zbardhur detaje të reja për ekzekutimin e sotëm të ish-policit Boran Berçama dhe partneres së tij Silvi Ndoci, në S
Detaje të reja nga vrasja mafioze në Shkodër: Gruaja ishte e divorcuar Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Shkodër ku në orët e para të mëngjesit është ekzekutuar për vdekje burrë e grua, në ma
E DHIMBSHME/ Rrëfimi i vajzës që mposhti kancerin: S'e duroja veten Jeta te sprovon me sfidat qe te sjell. Ndonjehere te lehta per tu kaluar, e ndonjehere aq te veshtira saqe te ben te dor
Qëlloi me grusht laborantin, arrestohet 39-vjeçari në Fier Policia e Fierit ka vënë në pranga një shtetas pasi ka qëlluar me gruashte specialistin e laboratorit Mikrobiologjik.
KAMERA E FSHEHTË/ Plas sherri mes Beqes dhe laborantëve (VIDEO) Koncesioni i fundit që ka planifikuar qeveria për t’i dhënë një operatori privat të 18 laboratoret e spitaleve rajonale
Koncesioni i laboratorëve spitalor/ Laborantët e mjekët protestojnë në QSUT Gjatë paradites së sotme, 60 laborantë, 23 mjekë dhe studentë kanë dalë së bashku në një protestë në QSUT. Protesta
BURREL/ Laborantja gjendet e vdekur në spital Një 61 vjeçare, laborante në spitalin e Burrelit është gjetur pa shenja jete nga kolegët e saj gjatë orarit të punës.