999 rezultate për

bora

"Mbulohet" Pogradeci, dëbora arrin në trashësinë 15-20 cm (VIDEO) Gjatë orëve të mbrëmjes së djeshme reshjet e dëborës kanë vijuar me një intesitet të lartë, ndërkohë trashësia e dëborës
"I kërkoj falje Bora Zemanit", konkurrenti largohet papritur nga "Përputhen" (FOTO LAJM) Një tjetër konkurrent i emisionit më të ndjekur në Top Channel 'Përputhen' ka marrë ditën e sotme vendimin e papritur që
Bie bora e parë në Shkup e Tetovë, sonte priten reshje të borës në të gjithë territorin Reshjet e dëborës pritet të ketë në orët e natës në gjithë territorin e vendit, posaçërisht në pjesën perëndimore të ven
Maqedoni: Po vjen bora dhe acari! Rrugët vështirë të kalueshme (FOTO LAJM) Rreshjet e borës pasditën e sotme kanë mbuluar rrugën e Strazhës çka ka krijuar edhe vështirësitë për të gjithë automjet
Dëbora pushton edhe Bulqizën, qyteti zbardhet me shpejtësi Pas reshjeve të dendura të shiut prej 4 ditësh në Bulqizë ku dhe pati edhe përmbytje në rrugë,kanë nisur reshjet e dëbor
Andi braktis Për'puthen?! Bora Zemani: Nuk pranon të vijë në studio Ashtu siç edhe është vënë re, prej një jave, Andi nuk është pjesë e "PërPuthen". Fillimisht shkak për këtë u bë një
Fillon acari, këto zona pritet të mbulohen nga dëbora në orët në vijim Ditën e sotme reshjey e shiut kanë qenë me intensitet më të ulët, por gjithashtu temperaturat kanë pësuar rrënie. Sip
Dëbora zbret deri në 500 metër, si do të jetë moti nesër Dita e Mërkurë pritet të ketë mot me vranësira mesatare deri të dendura ku nuk do të mungojnë intervalet e kthjellimeve
Greqia pritet "të ngrijë" nga reshjet e dendura të dëborës Vala e re e motit të keq që goditi Greqinë Veriore pritet të mbulojë vendin me dëborë në 24 orët e ardhshme. Sipas p
U blokuan rrugëve të Madridit nga dëbora, futbollistët e Atleticos udhëtojnë me makinën që kushton 500 euro (VIDEO) Ylli i Atletiko Madrid, Janik Karrasko u detyrua të udhëtojë me një makinë të “vjetër” Fiat Panda të fqinjit të tij, që
Feston ditëlindjen në punë, e gjeni dot sa vjeç mbush Bora Zemani (FOTO LAJM) Bora Zemani është padyshim një nga moderatoret më simpatike të ekranit. Ajo na shoqëron nga e hëna në të premte me "Përp
Romeo Veshaj apo Jonida Maliqi? Kë zgjedh Bora Zemani mes kunetërish (FOTO LAJM) Tashmë marrëdhënia e vëllezërve Veshaj me dy vajzat më të dashura të ekranit shqiptarë është mjaft e përfolur dhe e njoh
Jo vetëm vajzat e "Përputhen", zbulohet videoklipi ku ka marrë pjesë Bora Zemani (FOTO LAJM) Bora Zemani është sot padyshim një nga moderatoret më të dashura të publikut shqiptar. Muajt e fundit duke qenë se moder
Dëbora deri në gjysmë metri në Tropojë, fshatrat mbesin pa energji elektrike Në disa fshatra në Tropojë energfjia elektrike është shkëputur duke i lënë në errësirë mbrëmjeve. Bëhet fjalë për fsh
Qytetarët shqiptarë kanë paguar 7 milionë euro te privatët për testet e COVID-19 Qytetarët shqiptarë për të kryer teste për COVID-19 në laboratorët privatë në vend, arrijnë në 7 milionë euro. Gazeta
60 centimetra trashësi, Tropoja paralizohet nga dëbora (FOTO LAJM) Veriu i Shqipërisë është prekur nga reshjet e para të dëborës të cilat kanë shkaktuar probleme të shumta të rrjetit elek
Arrestohet laboranti i IKSHPK-së, i kërkoi 20 euro qytetares ta fuste pa radhë Policia ka vënë në pranga një laborant në IKSHPK, pasi ka futur pa radhë një person që të bënte analizat për Covid-19 në
Bora tha se e kopjoi, komenti i Alketës për moderatoren i habiti të gjithë (FOTO LAJM) Bora Zemani dhe Alketa Vejsiu drejtojnë nga një spektakël dashurie në dy televizione, që janë gjithmonë kokë më kokë me
Bora mbulon qytetet e Kosovës Në vise të caktuara të territorit të vendit tashmë ka filluar bora e parë për këtë sezon dimëror. Njëjtë ka ndodhur e
Emisionet e tyre bëjnë namin, misteri pse Luana dhe Bora u "përjashtuan" nga klipi festiv (FOTO LAJM) “Top Media” ka publikuar edhe këtë Krishtlindje këngën e fundvitit, të shndërruar për 19 vite në një traditë të televizi