999 rezultate për

bonucci

Prapaskena/ Bonucci-Allegri "sherr" dhe në Cardiff, lojtari i kërkoi një zëvendësim Në Cardiff ka pasur një episod që e ka dëmtuar disi Juven në finalen e Ligës së Kampionëve. Sipas kësaj gazete, gjatë pj
Zidane pasi e mundi në finale, gati t'i bëjë një tjetër dëm Juves Pasi e mundi në finalen e Ligës së Kampionëve, Zinedine Zidane kërkon ' bëjë edhe një tjetër goditje bardhezinjve. Trajn
Buffon jep lajmin fantastik për Bonuccin Portieri i Juventusit, Gianluigi Buffon ka treguar të ardhmen e mbrojtësit Leonardo Bonucci, i cili po kërkohet nga shum
Bonucci: Largimi nga Juventus? Janë vetëm fjalë Leonardo Bonucci ka komentuar spekulimet e fundit rreth një lëvizje tijën drejt Manchester United. Mbrojtësi italian
“Tundohet” Bonucci, 3 ekipet angleze më në formë, duan shërbimet e tij I merzitur nga humbja i finales së tretë në karrierë, 2 me Juventusin dhe një me Italinë, mbrojtësi tani është v
Conte i fiksuar pas Bonuccit, bën gati një tjetër super ofertë Antonio Conte duket se është i fiksuar pas Leonardo Bonuccit. Trajneri i sapo shpallur kampion me Chelsean në Premier Le
Bonucci: Në Cardiff luajmë ndeshjen më të madhe në historinë e Juves Leonardo Bonucci, lideri i mbrojtjes më të fortë në Europë ka festuar si i çmendur pasi Juventusi ka siguruar një biletë
Formacionet zyrtare, Atalanta – Juventus Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Atalantas e Juventusit, e cila zhvillohet nga ora 20:45 në kuadër të x
Bonucci kërcënon Realin Leonardo Bonucci është i bindur se Juventusi ka mundësi shumë të mira që këtë sezon të fitojë tripletën Pasi eliminua
Karikatura e ditës në futboll, dyshja Bonucci-Chiellini lidhin MSN-në (FOTO) Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të is
Bonucci dhe Chiellini "sherr" mes tyre për fanellën e Messit (VIDEO) Lionel Messi është një ndër futbollistët më të dashur në botë, dhe ky nuk është aspak një lajm i ri. Shpesh herë futboll
Po bën xhiron e botës, çfarë i tha Bonucci Messit në fund të ndeshjes (FOTO) Pas humbjes së turpshme 3-0 përballë Juventusit, e përditshmja sportive madrilene “AS” është tallur me Lionel Messin.
Bonucci e di "çelësin" se si të ndalë nesër MSN-në Mbrojtësi i Juventusit, Leonardo Bunucci ka dhënë një intervistë për gazetën spanjolle " El Pais" duke analizuar prag nd
Rikuperohet Bonucci, ja formacioni i Italisë ndaj kuqezinjve tanë (FOTO) Italia merr lajme të mira në prag të ndeshjes ndaj Shqipërisë, teksa Leonardo Bonucci ka kaluar virozën gripale dhe do t
Tronditet Italia, ylli i "axurrëve" rrezikon sfidën me Shqipërinë Në prag të ndeshjes së të premtes ndaj Italisë, vijnë lajme të mira nga "Concerciano". Shtylla e mbrojtjes së Italisë, L
Bonucci tregon rivalin që do në çerekfinale, ja kujt i trembet Nëse Buffon shpreson që të evitojë një përballje me Leicesterin në çerekfinale, Bonucci i ka idetë e qarta. "Ajo që
Udinese befason Juven në pjesën e parë (VIDEO) Duhet të ishte ndeshja ku Juventus duhet të mbyllte shpejt llogarit ndaj Udineses, por bardhezinjtë nuk kanë dalë në loj
E pabesueshme, Albioli-t i ndodhi si Ronaldos 19 vite më parë (VIDEO) Episodi i mbrëmjes së djeshme të rrëzimit në zonë të Albiol është shumë i ngjashëm me Ronaldon, 19 vite më parë në një s
Bonucci s'është i pashitshëm, Conte hidhet në sulm Leonardo Bonucci po kalon një ndër momentet më të vështira në aventurën te Juventus. Debati i nxehtë me trajnerin Allegr
DETAJET/ Tronditet Juventusi, Bonucci kërkon largimin Zhvillime në shtëpinë e Juventusit sa i përket çështjes Bonucci-Allegri. Mesa duket situata është më e rëndë se ç'është