999 rezultate për

bonu

Befason Bonucci: Kualifikimi nuk ishte vetëm i Ronaldos Pas hedhjes së shortit të Champions League, mbrojtësi Leonardo Bonucci ka dhënë një intervistë për "Sky Italia". Ai u sh
Zyrtare: Monchi largohet nga Roma Drejtori sportiv i Romës Monchi ka zgjidhur kontratën me konsensus me klubin italian, pas largimit të trajnerit Eusebio
Capello ironizon Bonuccin: Në Itali kështu jemi mësuar, shtrihu në tokë se është faull Fabio Capello reagoi ashpër ndaj mbrojtësit të Juventusit, Leonardo Bonucci, që bëri një veprim të turpshëm simulues në
Bonucci flet hapur: Juventusi, një zgjedhje zemre Leonardo Bonuçi zgjodhi këtë merkato të rikthehej te Juventusi. Mbrojtësi ishte larguar një sezon më parë për t’u bas
Bonucci: Dua Champions-in, për Juventusin refuzova Realin Në prag supersfidës Atletico Madrid-Juventus, ditën e nesërme në Champions, ka folur mbrojtësi Leonardo Bonucci për gaz
Buzëqesh Juventus, dy yjet janë gati ndaj Atletico Madrid Lajme mjaft të mira vijnë reth skuadrës së Juventusit. Pas problemeve të mëdha në mbrojtje ku u dëmtuan Bonucci dhe
Buzëqeshin tifozët e Juventusit, Bonucci gati ndaj Atletico Madrid Një lajm mjaft i mirë ka ardhur për tifopzët e Juventusit sot. Leonardo Bonucci ka lënë pas dëmtin dhe i është rikthyer
Bonucci bëhet baba për herë të tretë (FOTO LAJM) Prej disa ditësh nuk po luan me Juventusin, pasi është rikuperuar nga një dëmtim, por kjo kohë pushimi i ka shërbyer Leo
Juventusi humbet edhe Chiellinin, kërkon Bruno Alveshin nga Parma Përveç eliminimit nga Kupa e Italisë, humbja e thellë në Bergamo ka pasur pasoja të rënda për Juventusin. Bardhezinjte k
Allegri me dhimbje koke, Bonucci pëson dëmtim të rëndë Siç raportojnë mediat italiane, Leonardo Bonucci mund të jetë jashtë fushave për një muaj pas një lëndimi në gju. Mbr
Tenori i njohur nga Kosova nxjerr foton kur ka luftuar kundër serbëve Tenori kosovar me famë botërore, Ramë Lahaj, ishte pjesë e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. Këtë e bëri të ditur vet ai p
Bonucci flet për "shpërthimin" e Higuain ndaj arbitrit pas ndeshjes (VIDEO) Finalja e superkupës mes Milanit dhe Juventus-it u mbyll në shifrat 1-0 dhe me tension, teksa Gonzalo Higuain u konflikt
Tifozja modele e Milanit akuzon rëndë Bonuccin (FOTO LAJM) Jori Delli është një studente dhe modele në Milano që njihet për simpatinë që ka për skuadrës kuqezi. Ajo u është pë
Dy kushtet që Barcelona i ka vendosur Neymarit për rikthim në Camp Nou Ylli i PSG, Neymar duhet të sakrifikojë një pasuri nëse do të kthehet në Barcelonë. Megjithatë, shefi kryesor i Ok Di
Bonucci: Ndaj Milanit do të jem agresiv Qendërmbrojtësi italian i Juventusit, Leonardo Bonucci ka paralajmëruar ish-klubin e tij, Milanin, para ndeshjes së Supe
Ronaldo e nis nga stoli, formacionet zyrtare: Bologna - Juventus Juventus do të luaj sonte në transfertë ndaj Bolognas, ndeshje e vlefshme për Coppa Italia. Zonja e Vjetër do të bëj
Manastirliu në Maternitetet e Tiranës: Nga sot bonusi i bebes për çdo të porsalindur “Bonusi i bebes do të përfitohet menjëherë nëse fëmija regjistrohet në zyrën e posaçme të hapur pranë çdo materniteti në
Bonucci: Kundërshtarët po presin që ne të humbasim Në një intervistë, Leonardo Bonucci ka folur për fitoren kundër Romës dhe si ka ndikuar kjo në ligë. “Fitorja kundër
Pepe konfirmon largimin nga Besiktasi Mbrojtësi portugez, Pepe i është shkëputur kontrata e tij nga Besiktasi, me klubin nga Stambolli që janë në proces të li
Bonucci: Napoli është rivali i Juventusit Mbrojtësi i Juventusit, Leonardo Bonucci, ka thënë se Napoli edhe këtë sezon është skuadra e vetme që mund të ra rivaliz