999 rezultate për

bonera

Rimodelohet stadiumi legjendar "La Bombonera” Në guidat më të rëndësishme të futbollit botëror, një vizitë në stadiumin “Bombonera” është diçka që duhet bërë të paktë
Nga Bonera te De Jong, kuqezinjtë më "të këqinjtë" e Serie A (FOTO LAJM) Në prag të Krishtlindjeve Milani merr një "çmim" të vogël, ndoshta atë që nuk e kishte pritur Filippo Inzaghi. Askush në
Tension te Milan, sherr Amelia-Bonera Momente tensioni te Milani. Sipas asaj që raporton "Repubblica", pas inagurimit të "Casa Milan" në pullmanin e klubit ka
Roma-Milan, kuqezinjtë me plan anti-Gervinho Përballja e vështirë me Romën po afron dhe trajneri i Milanit, Clarence Seedorf, në mendje ka vetëm një mendim: Si ta nd
Mexes le Boneran në mbathje (VIDEO) Momente shumë komike gjatë stërvitjes së djeshme të Milanit në "Milanello". Pas tre fitoresh rradhazi morali në shtëpinë
Milan, një 4-3-1-2 në infermieri (FOTO LAJM) Ndodhet një 4-3-1-2 kuqezi i ndalur në bokse, në infermieri. Në shtpinë e Milanit Massimiliano Allegri duhet të bëjë llo
Robinho përplaset me Ambrosinin dhe Boneran Inekzistent në fushë dhe nervoz jashtë saj. Kjo është përshtypja që ka lënë Robinho pas ndeshjes së djeshme në Tardini.
Milan-Roma, bëhet gati shkëmbimi Bonera-Borrielo Milan dhe Inter po përgatisin një shkëmbim për merkaton e janarit. Bëhet fjalë për mbrojtësin e Milanit, Daniele Bonera