999 rezultate për

bond

I mbani mend vajzat e James Bond që bënë namin, si duken sot bukuroshet (FOTO LAJM) Femrat në rolet e serialit të famshëm të spiunëve James Bond, kanë qenë po aq të dashura për publikun sa dhe vetë krye-a
Australia hap plazhin e famshëm, qindra qytetarë "sulen" drejt detit (FOTO LAJM) Në orën 7 të ditës së sotme Australia ka hapur plazhin e famshëm të Sindeit, "Bondi" i cili ishte i mbyllur prej 5 javës
Çfarë po ndodh me aktorin, "James Bond" shfaqet i plakur dhe i shndërruar (FOTO LAJM) Ai është vetëizoluar me familjen e tij në Haëaiin piktoresk në mes të pandemisë së vazhdueshme të koronavirusit. Dhe Pie
Ndërron jetë në moshën 94 vjeçare aktorja e fimit James Bond (FOTO LAJM) Honor Blackman, aktorja britanike që luajti Pussy Galore në filmin James Bond Goldfinger, ka vdekur në moshën 94 vjeçare
Ilir Meta: Kuvendi të vetëshpërndahet, asnjë vagabond nuk e vë në diskutim Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka komentuar ligjin e sapo miratuar në Parlament nga mazhoranca për mënyrën e kryerje
"Punë e madhe se ikin 1 mijë vagabondë në Greqi", Nexhmija rrëfen debatin mes Ramiz Alisë, Kadaresë e Berishës Rendi socialist po jepte shpirt. Hyrja e shqiptarëve nëpër ambasada, eksodet masive drejt Italisë dhe më pas Lëvizja stu
Tërmeti detyron qeverinë të dalë për një eurobond prej 560 mln eurosh Qeveria do të dalë në tregjet botërore për të kërkuar financimin e një Eurobondi me vlerë 560 milionë euro në Maj të kët
U përdor nga James Bond, del në shitje "bisha" Jaguar (FOTO LAJM) Në vitin 2010, Jaguar i ka mahnitur të gjithë, kur e prezantoi modelin C-X75, të krijuar në bashkëpunim me Williams F1.
E pabesueshme, "James Bond" dhe "Jason Statham" në TV Klan (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme në emisionin "Zonë e Lirë" të gjithë teleshikuesit u habitën kur Çani ftoi në studio dy aktorët e fam
Vendosi kamera në tualetet e studiove të “James Bond”, përfundon në burg Një burrë është dënuar me 16 muaj burg pasi kishte instaluar kamera të fshehta në tualetin e femrave në studiot “Pinewoo
Digjen studiot ku u xhiruan "Harry Potter" dhe "James Bond" Ka shpërthyer flaka në studiot e Warner Bross, në të cilat janë xhiruar "Harry Potter" dhe "James Bond". Rreth 75 zja
James Bond "i pafat", tri shpërthime gjatë xhirimeve të filmit Filmi më i fundit rreth agjentit të famshëm 007 ‘James Bond’ duket se qenka “i mallkuar”. Në fillim aktori kryesor, Dani
Si James Bond, Kujtim Gjuzi nxjerr numrin e telefonit pas marrjes së mandatit (FOTO LAJM) Kujtim Gjuzi u betua sot si deputet në Kuvendit e Shqipërisë. Me sa duket nga entuziazmi, ai publikoi dje numrin e ti
Veseli paralajmëron ashpër: Qeveria rrëzohet dhe Bondsteel nuk largohet Kreu i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka thënë sot në Mitrovicë se çdo Qeveri që rrezikon raportet me SHBA-në dhe ba
Bondsteel: Mbetemi në Kosovë Udhëheqësi i bazës ushtarake Bondsteel’it në Kosovë, Roy Macaraeg ka thënë se vendimi për largimin e trupave amerikane n
SHBA i jep fund dilemave: Bondsteel nuk lëviz nga Kosova Shtetet e Bashkuara të Amerikës, kanë shprehur përkrahjen për praninë e trupave të tyre në Kampin e Bondsteel-it. Komuni
Si e mashtrojnë serbët popullin e tyre: Amerikanët tërhiqen nga Kosova Teoritë konspirative po vazhdojnë të jenë prezentë në debatet televizive në Boograd. Së fundmi, një analist i këtij s
Droga dhe eurobondi fundosin euron, kaq zbriti sot Monedha e përbashkët e ka nisur këtë javë duke shënuar një rënie të fortë në tregun vendas. Sipas kursit zyrtar të B
"Kingu" kërkon 500 milion euro borxh që do t'ja ngarkojë shqiptarëve: Jam shumë i emocionuar Ditën e sotme Shqipëria del për “gjueti” në tregjet ndërkombëtare për Eurobondin prej 500 milionë eurosh. Qeveria ka
Borxh për të paguar borxhin, Rama dhe "kingu" i zhysin shqiptarët në 500 milion euro kredi Qeveria do të marrë deri 500 milionë euro borxh duke emetuar eurobond në tregjet financiare ndërkombëtare. Afati mat