999 rezultate për

bonaventura

Bonaventura zbarkon në Firenze, kontrat dy vjeçare me "vjollcët" Jack Bonaventura, lojtari më i ri i Fiorentinës. Pasi u largua nga Milani, ku luajti për gjashtë sezonet e fundit, 31-vj
Bonaventura i zhgënjyer nga Milani, kisha akoma për të dhënë Pas 6 vitesh me fanellën e Milanit, Giacomo Bonaventura është një futbollist i lirë, pasi kuqezinjtë nuk i ofruan rinovi
Vazhdon kriza për Milanin dhe Napolin, ekipet ndajnë pikët (VIDEO) Ka përfunduar ndeshja në mes Milanit dhe Napolit me rezultatin minimal 1-1. Napoli arriti që të shënoj gol që në minu
U operua me sukses, por shikoni sa do të mungojë Bonaventura Skuadra e Milanit ka njoftuar ditën e sotme se operimi i Xhakomo Bonaventurës ka qenë i suksesshëm. Kuqezinjtë këtë
Lajm i keq për Milanin, do të operohet ylli i skuadrës Situatë aspak e mirë te skuadra e Milanit. Kuqezinjtë kanë marrë një lajm negative nga infiermeria e klubit. Mesfushori
Bonaventura rrezikon të mungojë 5 muaj për Milanin Milan rrezikon që ta humbet Giacomo Bonaventura për tre deri në pesë muaj. Sipas Sky Sport SItalia, vendimi do të mer
Milani në avantazh të tre golave Skuadra e Milanit po luan në “San Siro” ndaj Chievos në një takim që ka nisur mbarë për kuqezinjtë pasi janë në avantazh
Formacionet zyrtare: Milan - Olympiakos Milan do të luaj sot ndaj Olympiakos në "San Siro", ndeshje e vlefshme për grupet e UEFA Europa League. Djalli kërko
Juventus nis negociatat me Raiolan për Bonaventuran Juventus po ngulmon për transferimin e Bonaventuras dhe tani ka bërë hapa konkret. Mediat italiane kanë raportuar se
Lamtumirë Milan, Raiola nis negociatat për kalimin e Bonaventuras tek Juventus Juventusi vazdhdon të insistojë për mesfushorin e Milanit, Giacomo Bonaventura. Rai Sport raporton se palët kanë nego
Juventus nuk është i vetmi ekip italian që dëshiron Bonaventuran Sipas Corriere dello Sport, Bonaventura është emri i parë në listën e Mochit për të forcuar Romën në sezonin e ardhshëm.
Gattuso e pranon se Milani ka nevojë për përforcime në merkato Gennaro Gattuso e pranon se Milan ka nevojë për 3-4 lojtarë të nivelit të lartë ndërsa nga ana tjetër Giacomo Bonaventur
Milan dyfishon epërsinë ndaj Bolognas (VIDEO) Milan ka dyfishuar rezultatin ndaj Bolognas në "Stadio Renato Dall'Ara". Ai që ka shënuar është Giacomo Bonaventura
Allegri i vihet pas Bonaventuras nga rivali Milan Edhe pse merkato e verës është ende larg, Juventus ka filluar të piketojë lojtarët e radhës. Prej kohësh klubi bardh
Shënon Bonaventura, Milan kalon përsëri në avantazh ndaj Lazios (VIDEO) Milan ka kaluar përsëri në avntazh ndaj Lazios në "San Siro". Këtë herë është mesfushori italian, Bonaventura që shë
Formacionet zyrtare: Milan - Bologna Milan dhe Bologna përballen sonte me njëra-tjetrën në "San Siro" për javën e 16-të në Serie A Kuqezinjtë kërkojnë fit
Milan rigjen avantazhin, Bonaventura dhuron super asist për Kalinic (VIDEO) Kur dikush është mësuar me 0 pikë,është e lehtë ta lësh aty. Beneventos edhe pse arriti të barazojë sfidën kundër Milani
Montella: Janë 2 prej futbollistëve më teknikë që kemi Montella ka disa fjalë të mira për dy nxënësit e tij, Susos dhe Bonaventuran. Trajneri i Milanit, Vincenzo Montella,
Notat e Milanit: Më i miri Bonaventura, mbrojtja bloz Milani pak i pafat dhe plot gafa arriti të pësonte një humbje në minutat e fundit të lojës kundër Icardit.Milanistët ish
GOL MILAN - Bonaventura barazon shifrat (VIDEO) Giacomo Bonaventura ka barazuar shifrat në "Giuseppe Meazza" në derbin mes Interit dhe Milnat . /albeu.com/