999 rezultate për

bomba

Një selfie provokuese, Erjona Sulejmani nuk i le vend imagjinatës (FOTO LAJM) Erjona Sulejmani, ish-bashkëshortja e mesfushorit të Bolonjës, Blerim Dzemaili, ka publikuar një fotografi të re në kost
Bomba artizanale që alarmoi Vlorën, cilat janë dyshimet e para Eksplozivi i vendosur mbrëmjen e djeshme në lagjen Pavarësia në Vlorë, në zonën pranë Pallatit të Kulturës është rreth
Nëse nuk mbërrin Mbappe, Reali ka gati një tjetër emër bombastik Presidenti i Real Madrid Florentino Perez nuk solli ndonjë përforcim këtë verë, por duket se ai po përgatitet shumë për
Forma "bombastike", njihuni me tifozen e zjarrtë të Man Utd (FOTO LAJM) Anne Marie Olsen, bukuroshja nga Norvegjia është fanse e zjarrtë e Man Utd. Fotot e shumta provokuese nga vetë ajo me
"Bomba" nga Anglia, Messi te Manchester City? (FOTO LAJM) Tabloidët britanikë kanë shkruar për mundësinë e afrimit të Lionel Mesit te “sky blues” sezonin e ardhshëm. Krerët e Cit
Azerët nxjerrin shifrat: E shkatërruam Armeninë, 230 tanke dhe blinde u bombarduan Ministria e Mbrojtjes e Azerbajxhanit njofton se ka kapur më shumë pozicione në rajonin e Nagorno Karabakhut në përplasj
Zbulohen 5 bomba të pashpërthyera në gjermani, bëhet një nga evakuimet më të mëdha Në qytetin Muenster në Gjermaninë Perëndimore janë zbuluar pesë bomba të pashpërthyera të Luftës së Dytë Botërore. Op
Një selfie provokuese, Erjona Sulejmani nuk i le vend imagjinatës (FOTO LAJM) Erjona Sulejmani, ish-bashkëshortja e mesfushorit të Bolonjës, Blerim Dzemaili, ka publikuar një fotografi të re në kost
Blerina Bombaj si asnjëherë, surprizon ndjekësit me foton me bikini (FOTO LAJM) Dietologia e njohur Blerina Bombaj duket se është bërë së fundmi shumë nostalgjike. Ajo është kthyer pas në kohë, duke h
Plas "bomba", Keisi del në takim me dikë tjetër dhe Stresi ka dy fjalë për të (FOTO LAJM) Ditën e sotme, Keisi ish-e dashura e reperit të njohur, Stresit ka dalë në një takim me dikë dhe këtë e ka bërë publike
Poza joshëse, ish-kandidatja për deputete e Spartak Ngjelës tregon format bombastike (FOTO LAJM) Arnida Çapi, ish-kandidate për deputete e partisë së Spartak Ngjelës vijon të krijojë zhurmë në rrjetet sociale. Së f
Foto të nxehta me bikini, Emanuela Rusta "tërbon" fansat me format bombastike (FOTO LAJM) Përveçse një gjyqtare e talentuar me stemën e FIFA-s, Emanuela Rusta, shpeshherë përfundon në qendër të vëmendjes së med
Publikohet momenti i rrallë, si u shpërthye bomba më e madhe e hidrogjenit në botë (VIDEO) Agjencia bërthamore ruse “Rosatom” ka publikuar një regjistrim të rrallë të shpërthimit të “Bombës së Carit” në 1961.
Bejru një mësim: Këto vende janë si "bomba të kurdisura", që mund të shpërthejnë në çdo kohë Shpërthimi shkatërrues në Bejrut është një kujtesë e rëndë e një fakti thellësisht shqetësues: mijëra tonë nitrat amoniu
Në 10 vjetorin e lindjes, Blerina Bombaj i organizon super festën të birit (FOTO LAJM) Dita e djeshme ka qenë e veçantë për familjen e dietologes Blerina Bombaj. Djali i saj, Dini festoi ditëlindjen dhe mbu
"Bomba" nga Serie A, Juventusi kërkon shërbimet e yllit të Interit Juventus e mundi Interin në garën për titull, dhe tani ata duan t’i ‘vjedhin’ edhe lojtarin më të rëndësishëm të tyre.
Habit këngëtarja e njohur me të pasmet bombastike: Dua t'i zhduk! (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Ronela Hajati, është një nga femrat më s*ksi të shoëbiz-it shqiptar. Ajo njihet për format e saj b
Shumë e komentuar për të pasmet bombastike, surprizon Ronela: Dua t'i zhduk (FOTO LAJM) Ndër të rallat tashmë të brezit të saj e cila nuk ka bërë ndërhyrje në trup apo fytyrë. Që prej fillimeve të saj Rone
Bomba nga Gjermania: Dështon marrëveshja Milan-Rangnick Ralf Rangnick nuk do të jetë trajneri i Milanit sezonin e ardhshëm. Kicker bën të ditur se gjermani është i gatshëm t
Bomba nga Spanja, lojtarët e Barçës duan trajner tjetër në ndeshjet e Ligës së Kampionëve Quique Setien pritet të largohet nga Barcelona. Dështimit për ta mbrojtur titullin e kampionit në Spanjë, ia ka “lëku