999 rezultate për

bolt

Nuk ishte dakord me sugjerimet e tij, Trump shkarkon John Bolton Presidenti amerikan Donald Trump ka shkarkuar Këshilltarin e tij të Sigurisë Kombëtare, John Bolton. “Unë e njoftova
Po bënin betimet e martesës, gruaja shpëton burrin nga humnera (VIDEO) Shumë burra dihet se përjetojnë një gjendje jo dhe aq të mirë shpirtërore kur thonë fjalën e madhe: ‘Po, dua’ Për Pet
Pas Adriatikut, "përbindëshi" atomik i SHBA-ve niset për në Lindjen e Mesme Shtetet e Bashkuara kanë dërguar aeroplanembajtësen USS Abraham Lincoln me një flotë avionësh luftarakë dhe bombarduesis
Bolton nxjerr një sekret të Trump Shtetet e Bashkuara nënshkruan një dokument ku pranojnë të paguajnë 2 milionë dollarë për koston e kujdesit shëndetësor
Shpejtësina marramendëse e Mbappes pas sprintit të golit (VIDEO) Kylian Mbappe shënoi tre gola në fitoren e mbrëmshme ndaj Monaco, e cila siguroi edhe matematikisht titullin kampion të
Usain Bolt nuk heq dorë nga futbolli, firmos me skuadrën e njohur në Francë (VIDEO) Atleti legjendar Usain Bolt nuk dorëzohet dhe vazhdon të tentojë realizimin e ëndërrës së tij, atë të të luajturit futbo
Serwer: Bolton mund të shkatërrojë Kosovën e Bill Klinton Ish-zyrtari i Departamentit të Shtetit Amerikan, Daniel Serwer, ka shpjeguar arsyet që sipas tij do ta shtyjnë administr
Klubi i njohur anglez pranë falimentimit Skuadra e Bolton e cila aktualisht merr pjesë ne ligën e dytë angleze Champioship, po kalon një moment krize. Si mos
Gjendet pas 70 vitesh bleta më e madhe në botë Krejtësisht e zezë, me madhësinë sa gishti i madh i dorës, bleta e Uallasit, më e madhja në botë, nuk ishte vënë re prej
Ky 6 vjeçar mund të thyejë rekordin e Usain Bolt (VIDEO) Usain Bolt mund ta humbas titullin si njeriu më i shpejtë në planet. Atleti nga Xhamajka, Usain Bolt, mban ende kuror
Edhe Hashim Thaçi flet në telefon me Bolton Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka biseduar sot në telefon me John Bolton, këshilltar për Siguri Kombëtare i preside
Arifi përgenjështron lajmet se SHBA ka kërcënuar Kosovën Avni Arifi, shef i stafit të kryeministrit Ramush Haradinaj, ka mohuar se këshilltari i presidentit Trump, i ka dhënë ul
Bolton e mban të fshehtë telefonatën me Haradinajn Për t’i bërë presion për heqjen e takës, kryeministrin Haradinaj e ka telefonuar këshilltari kryesor i presidentit Trump
Nënkryetari i AAK-së zbardh bisedën e Bolton me Haradinajn Nënkryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ardian Gjini, ka folur për bisedën telefonike që kishte kryeministri Ra
Bolton shkon në Ankara për të mbrojtur kurdët prej Erdoganit John Bolton, këshilltari i presidentit amerikan për sigurinë ndodhet në Turqi për vizitë. Nga njëra anë ai do të qetësoj
Bolton: Takova Hashim Thaçin dhe i dhashë këtë porosi Këshilltari kryesor për sigurinë kombëtare i Presidentit Donald Trump, John Bolton ka bërë të ditur se ka pasur një taki
Thaçi niset drejt SHBA-ve, takon njerëzit më të afërm të Trumpit Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi është nisur drejt SHBA-ve në një kohë që Kosova dhe Serbia po kalojnë tensione. Ai do
Bolt: Kam oferta të shumta nga klubet Ish-kampioni i shumë fishtë i botës në atletikë, Usain Bolt ka theksuar se ka marrë shumë oferta nga klube të ndryshme,
Bolt pranë kombëtares së Xhamajkës Usain Bolt ka një mundësi për të luajtur me kombëtaren e Xhamajkës, por që të përmbushet kjo ëndërr ai fillimisht duhet
SHBA dhe Rusia bëjnë marrëveshje sekrete për Kosovën Shtetet e Bashkuara të Amerikës dëshirojnë që çështjen e Kosovës ta zgjidhin në një marrëveshje mes tyre dhe Rusisë. Siç