999 rezultate për

bolonjĂs

Shqiptarit nuk i ecën plani djallëzor për të shitur drogë në mes të Bolonjas Karabinierët kanë arrestuar një 25 vjeçar shqiptar në Bolonja pasi i gjetën atij sasi droge që i fshihte në shtëpi. M
Zbardhet nga moviola penalltia e dyshimtë e Interin ndaj Bolonjas (VIDEO) Bolonja protestoi gjatë dhe Roberto Donadoni uroi që “penalltia do të ishte akorduar edhe me krahët e ndryshuara”. P
Ndërron jetë Umberto Eco Ka ndërruar jetë në moshën 84-vjeçare Umberto Eco, shkrimtar, polemist, semiolog nga Italia. Eco mund të konsiderohet