bolognĂs

Juventusi mposht jo pa vështirësi Bolognan (VIDEO) Pas fitores kundër Interi në xhiron paraprake, Juventusi e ka vazhduar ecurinë e ndeshjeve pa disfatë në këtë sezon të S
Juventusi kalon përsëri në avantazh përballë Bolognas (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në barazim 1-1, 45 e minutat e dyta kanë nisur përsëri me gol për vendsasit. Pas një rr
Ronaldo ka njĂ« motiv shtesĂ« pĂ«r t’i shĂ«nuar Bolognas Juventus pret Bolognan nĂ« ndeshjen e vlefshme pĂ«r javen e tetĂ« nĂ« Serie A. Juventus nĂ« kĂ«tĂ« ndeshje vjen pas fitores
Kjo ishte tifozja e veçantë që i solli fat Milanit (FOTO LAJM) Në ndeshjen ndaj Bolognas në San Siro, Milani kishte një tifoze vërtet speciale në shkallët e stadiumit. Bëhet fjalë
Milani shënon golin e dytë ndaj Bolognas (VIDEO) Milani ka arritur të gjejë edhe golin e dytë përballë Bologna i cili tashmë i jep qetësi dhe siguri djemve të Gattusos.
Allegri me dhimbje koke, Ronaldo mungon kundĂ«r Napolit BianconerĂ«t’ tĂ« dielĂ«n nĂ« Serie A takohen me Napolin, ku do tĂ« kĂ«rkojnĂ« fitoren pĂ«r t’i dhĂ«nĂ« ‘goditjen’ e fundit garĂ«s
I shënoi Bolognas, Dybala udhëton me të dashurën në Sevilla (FOTO LAJM) Paulo Dybala këtë sezon ka shënuar vetëm 4 gola në Serina A duke qënë tërsisht nën hijen e Ronaldos. Megjithatë numri
Roma dyfishon rezultatin ndaj Bolognas (VIDEO) Roma ka dyfishaur rezultatin ndaj Bolognas në "Stadio Olimpico". Ai që ka shënuar është mbrojtësi Fazio në minutën e
Roma kalon në epërsi ndaj Bolognas (VIDEO) Roma ka kaluar në epërsi ndaj Bolognas në "Stadio Olimpico". Ai që ka shënuar është mbrojtësi Kolarov në minutën e 5
Inter tronditet në shtëpi, mposhtet me rezultatin minimal ndaj Bolognas (VIDEO) Inter ka humbur sot me rezultatin minimal 0-1 ndaj Bolognas në "Giuseppe Meazza". Miqtë kaluan në avantazh në minutë
Juventus dyfishon rezultatin ndaj Bolognas (VIDEO) Juventus ka dyfishuar rezultatin ndaj Bolognas në "Stadio Renato Dall'Ara". Ai që ka shënuar është sulmuesi i talent
Zhbllokohet ndeshja, Juventus kalon në avantazh ndaj Bolognas (VIDEO) Juventus ka kaluar në avantazh ndaj Bolognas në "Stadio Renato Dall'Ara". Ai që ka shënuar është sulmuesi italian, F
Heroi Mertens, Napoli fiton me vështirësi ndaj Bolognas (VIDEO) Napoli ka marrë një fitore të rëndësishme sot ndaj Bolognas me rezultatin 3-2 në "San Paolo". Ndeshja u zhbllokua në
Napoli kalon në avantazh ndaj Bolognas (VIDEO) Napoli ka kaluar në avantazh ndaj Bolognas në "San Paolo". Ai që ka shënuar është sulmuesi polak, Milik në minutën e
Lazio e Strakoshës fiton në transfertë ndaj Bolognas (VIDEO) Lazio e Strakoshës ka fituar në transfertë ndaj Bolognas me rezultatin 0-2 në stadiumin "Renato Dall'Ara". Lazio kal
Milani ngec në transfertë, barazon pa gola ndaj Bolognas (VIDEO) Milan ka vazhduar me rezultatet negative edhe në Serie A. Pas eliminimit nga Europa League, skuadra e Gattussos ka baraz
Sot Milani kërkon suksesin, për të harruar eleminimin nga Europa League Milani do të luajë sot në mbrëmje në transfertë ndaj Bolognas, për të mbyllur javën e 16 të kampionatit Italian të futbo
Juventus nuk gabon, fiton bindshëm ndaj Bolognas (VIDEO) Juventus ka fituar bindshëm ndaj skuadrës së Bolognas me rezultatin 2-0 në "Allianz Stadium". Golat për Zonjën e Vje
Juventus shënon dy gola të shpejtë ndaj Bolognas (VIDEO) Juventus ka shënuar dy gola të shpejtë kundër Bolognas në "Allianz Stadium". Në minutën e 11' Paulo Dybala shënonte
Allegri e ka "inatin" me Napolin, kërkon tre pikët ndaj Bolognës Juventusi e ka nisur shumë mirë sezonin e ri në Seria A, ku nuk po u ndahet fitoreve. Sot është rezervuar një sfidë