999 rezultate për

boksieri

Kristian Prenga kapet mat! Kush është bukuroshja e njohur pranë kampionit të boksit? (FOTO LAJM) Kristian Prenga, kampioni shqiptar i boksit po kalon disa ditë vërtet të bukura pas kthimit në Shqipëri për pushime.
25 mijë lekë na u dukën shumë, ja sa ka paguar boksieri në Mykonos për një biftek viçi (FOTO LAJM) Disa kohë më parë u bë virale një faturë e një restoranti që fileton e vicit e shiste 25 mijë lekë në Sarandë, por me sa
U tha se është ndarë, Dajana Shabani reagon për herë të parë në lidhje me boksierin (FOTO LAJM) Ditën e djeshme moderatorja shumë tërheqëse dhe shumë e komentuar, Dajana Shabani ishte në qendër të vëmendjes së mediav
Rivali i shpërfytyron hundën, boksieri përfundon në spital Boksieri Mike Perry përfundoi në spital me vështirësi në frymëmarrje të shtunën në mbrëmje, pasi pësoi një dëmtim të f
Gazetarja me famë botërore del "bllof", kapet "mat" me boksierin në jaht (FOTO LAJM) Gazetraja italiane Dileta Leota, ditë më parë ishte shprehur së ishte beqare, pasi i dha fund lidhjes së saj të gjatë me
Po këta sapo e bënë edhe publike! Dajana Shabani i jep fund lidhjes me boksierin (FOTO LAJM) Pak kohë më parë në media u bë publike historia e dashurisë së prezantueses, Dajana Shabani dhe boksierit, Kamer Maloku.
Boksierit të njohur shqiptar i mjaftuan 3 raunde për të mposhtur serbin Boksierit shqiptar Ferit Keta i janë dashur vetëm 3 raunde për të mposhtur me "Konck out" serbin Slavoljub Mitic, në due
Kampioni i boksit ngacmon publikisht Encën, reagimi i saj do ju lerë pa fjalë (FOTO LAJM) Enca Haxhia po shijon prej 4 ditësh suksesin e këngës “Jealous”, e cila ka arritur plot 1 milionë klikime në Youtube dhe
Mori goditje të shumta në ring, humb jetën boksieri 28-vjeçar (VIDEO) Pas dëmtimeve të rënda të pësuara në një ndeshje mbrëmjen e të premtes, boksieri rus 28-vjeçar Maxim Dadashev ka humbur
Florian Marku mposht me nokaout boksierin anglez në Londër (VIDEO) Boksieri shqiptar, Florian Marku ka vijuar serinë e tij të fitoreve pasi pasditen e të shtunës ka triumfuar në duelin nd
Na mashtroi të gjithëve, moderatorja kapet mat në Ibiza me boksierin 28-vjeçar (FOTO LAJM) “Jam beqare”, u shpreh Dileta Leota para disa ditësh, pasi i dha fund lidhjes së saj të gjatë me Mateo Mami. Një blof
Diletta Leota nuk është single, kapet "mat" në Ibiza me boksierin 28-vjeçar (FOTO LAJM) Diletta Leota nuk është më single. Gazetarja seksi e TV "DAZN", është kapur "mat" nga paparacët në Ibiza nën krahët e nj
Boksieri Mazrekaj i përgjigjet sic i ka hije një shqiptari djalit të Arkanit Petrit Mazrekaj i është kundërpërgjigjur djalit të Arkanit, i cili ditë më parë e quajti "qen endacak". Boksieri shqi
Bëri suprizën me Joshuan, Ruiz i dërgon të fala Wilderit Boksieri që bëri historinë në boks doke i shkaktuar humbjen e parë Anthony Joshuas, Andy Ruiz ka thënë se e ka synim meç
Boksieri nga Kosova pranon të ndeshet me djalin e Arkanit Petrit Mazrekaj, boksieri i Austrisë me prejardhja nga Kosova, e ka pranuar ofertën e kundërshtarit të tij serb, Veljko
Sukses historik i boksit shqiptar, Jurgen Uldedaj shpallet kampion Bote Boksieri shqiptar, Jurgen Uldedaj, është kampioni më i ri i Botës në disiplinën Junior të WBC. 21-vjeçari mposhti me
Arrestohet autori i plagosjes së boksierit në grupin e "Bajrajve" Rreth dy vite pas ngjarjes, policia e Shkodrës ka vënë në pranga autorin e dyshuar të plagosjes së boksierit të Vllaznis
Boksieri shqiptar kërkon lavdinë, sfidon francezin për titullin e WBF (FOTO LAJM) Boksieri fierak, Mikel Hodaj është gati të bëj hapin e madh në karrierë. Edhe pse në moshë fare të re, vetëm 20 vjeçare,
Puthi befasisht gazetaren, boksieri kërkon falje (VIDEO) Boksieri Kurbat Pulev ka kërkuar falje që e kishte puthur pas meçit që e kishte fituar reporteren Jenny Sushe, e cila më
Boksieri shqiptar kërkon lavdinë, sfidon francezin për titullin e WBF (FOTO LAJM) Boksieri fierak, Mikel Hodaj është gati të bëj hapin e madh në karrierë. Edhe pse në moshë fare të re, vetëm 20 vjeçare,