999 rezultate për

boksi

Boksieri meksikan shpallet kampione duke e lënë kundërshtarin pa ndjenja (VIDEO) Boksieri 30-vjeçar meksikan, Oscar Valdez, ka rrëmbyer titullin kampion bote në peshën "super featherweight" (pesha 57-5
Marku "godet" sërish Connor Ben: Është frikacak Florian Marku ka mposhtur boksierin anglez, Rylan Charlton në "Ëeltherëeight". Të dy boksierët u shfaqën mjaft luftarak
Boksieri legjendar uron Kosovën në përvjetorin e Pavarësisë Boksieri legjendar, Luan Krasniqi përmes një postimi në rrjetet sociale ka uruar ditën e përvjetorit të Pavarësisë së Ko
Befason ish-trajneri i Wilderit: Karriera e tij ka përfunduar Mark Breland thyen heshtjen duke folur pas largimit nga menaxhimi i Deontay Wilder. Vitin e kaluar, pas disfatës nga
E RËNDË/ Pas një nokauti brutal, ndërron jetë boksieri Aslam Khan Boksieri Muhammad Aslam Khan tragjikisht ka ndërruar jetë në moshën 27-vjeçare pas një nokauti brutal. Khan u rrëzua
Nokaut brutal, Sanchez nxjerr jashtë ringut boksierin meksikan (VIDEO) Një nokaut brutal shënoi luftën midis kubanit Franco Sanchez dhe meksikanit Julian Fernandez. Në këtë ndeshje boksi n
Një ish-boksier, kush është shqiptari që u plagos nga djali i biznesmenit grek Pavllos Petraq Misia është ish-boksieri shqiptar, që u plagos ditën e djeshme nga dy persona në Peristeri të Greqisë.
E qëlluan e armë e dorezë të hekurt, boksieri shqiptar sulmohet në Greqi Policia ka vënë në pranga dy persona për plagosjen e një ish-boksieri 32-vjeçar shqiptar, në Peristeri, të Greqisë. N
I fiksuar pas futbollit të luajtur, por në TV Ronaldo sheh dy sporte të tjera Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo ka zbuluar se preferon të shikojë boksin ose UFC-në para ndonjë ndeshje të futbolli
"Idiot, të thyej në mes", Florian Marku përplaset në hotel me boksierin britanik, i ndan sigurimi (VIDEO) Boksieri shqiptar Florian Marku është ndeshur me një incident të papritur gjatë qëndrimit në një hotel në Britaninë e Ma
Ndeshja e bamirësisë nga Tyson, legjendës së boksit po i "shpërthen" llogaria bankare U rithye në ring pas 15 vitesh për të zhvilluar një duel bamirësie ndaj Roy Jones Jr., por në fund u largua më një lloga
Gati 1 vit të martuar, boksierja rreh për vdekje bashkëshortin (FOTO LAJM) Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Brazil ku një boksiere ka rrahur për vdekje bashkëshortin e saj me të cilin ajo ishte
Ishte nën ndikimin e drogës dhe alkoolit, ish-boksieri vret me thikë të dashurën Ish-boksieri britanik Andreë Wadseorth ka vrarë me thikë të dashurën e vet, Melissa Belshaë teksa ishte nën efektin e dr
Ndeshjen mes Mike Tyson dhe Jones e komentoi Snopp Dogg, çfarë tha ai për boksierët? (VIDEO) Legjenda e “hip-hopit”, Snoop Dogg ishte i pranishmë në meçi ndërmjet Mike Tyson dhe Roy Jones. Snopp, interpretoi di
Këto janë fjalët e "bishës" shqiptare pas fitores ndaj boksierit anglez Florian Marku ka fituar meçin në raundin e parë ndaj boksierit anglez, Muma Mweemba. Florian Marku ka fituar meçin në
Ky është momenti kur Reshat Mati fiton meçin ndaj boksierit, Mojica (VIDEO) Boksieri shqiptar që jeton në amerikë, Reshat Mati e ka mposhtur mbrëmë boksierin Mojica. Ai me një goditje të fortë,
Titulli "Heroi i Rusisë" për Khabib, acarohet boksieri rus: Hero për çfarë? Khabib Nurmagomedov shpalli pensionimin nga artet marciale të përziera, pavarësisht se ishte kampion bote dhe nuk kishte
Nuri Seferi nuk reziston më shumë se 2 minuta ndaj boksierit rus (VIDEO) Boksieri shqiptar, Nuri Seferi nuk ka arritur t’i rezistoj më shumë 2 se minuta boksierit rus, Murat Gassiev. Seferi
Bota e boksit në zi, ndahet nga jeta "mbreti" italian Bota e boksit italian është në zi, pas vdekjes se Sandro Mazzinghit një nga boksierët më të mëdhenj, një personazh shumë
Paralajmërimi si në kohët e vjetra i Tyson: Do ta hedh në tapet kundërshtarin Mike Tyson ka siguruar TMZ që ai do të përpiqet të rrëzojë Roy Jones Jr. në ring, më 12 shtator, pasi mentaliteti i tij