999 rezultate për

bogoevski

Ish-deputeti i LSDM kundër vendimit të gjykatës për Tomor Morinën Ish deputeti i LSDM-së nga radhët e “Revolucionit Laraman”, Pavle Bogoevski, nuk pajtohet me vendimin e Gjykatës së Shku
Nikolla Gruevski nuk është më deputet, konstatohet dorëheqja e tij Kryetari i Kuvendit Talat Xhaferi sot i konstatoi dorëheqjet e deputetëve Nikolla Gruevski dhe Pavle Bogoevski, njofton
U përgjua duke porositur drogë, jep dorëheqjen Pavle Bogoevski Deputeti i pavarur dhe njëherit kryetar i Komisionit për çështje të mandatit dhe imunitetit ka dhënë dorëheqje nga posti
Gjithçka që duhet të dini për drogën e Bogoevskit Deputeti Pavle Bogoevski ka ngritur padi penale kundër taksistit të panjohur që dyshon se e ka incizuar duket biseduar n
Fillon zgjidhja e veprave penale të montuara Qeveria do të bëjë gjithçka nëpërmjet zgjidhjeve ligjore dhe ligjeve ekzistuese të vejë në dispozicion të gjitha dëshmit
Bogoevski ka shpifur për Ali Ahmetin dhe Musa Xhaferin Gjykata Civile Shkupi 2 e ka shpallur Sllobodan Bogoevskin, ish shefin e policisë sekrete të Maqedonisë si shpifës, pasi
Vërtetohen shpifjet e Bogoevskit ndaj Ali Ahmetit Gjykata civile në Shkup vendosi se ish agjenti Sllobodan Bogoevski ka shpifur për kreun e BDI-së për marrje ryshfet në r
Bogoevski: Nuk kemi nevojë për pseudo-patriotizmin e Gruevskit Në një intervistë për agjencinë bullgare BGNES, Petar Bogoevski, një nga liderët e Nismës për reforma dhe demokratizim t
Seanca për Slobodan Bogoevskin shtyhet për më 5 shtator Është shtyrë për më 5 shtator seanca gjyqësore kundër ish kundër-zbuluesit Slobodan Bogoevski, i cili akuzohet për shpif
Bogoevski sot paraqitet në Gjykatë Gjykata Civile, Gjykata Themelore Shkupi 2 sot të mbajë seancë të re për akuzën për shpifje dhe ofendi të liderit të Bas
Bogoevski: Dua ta shoh Gruevskin në burg Deputeti i Lidhjes Social-demokrate të Maqedonisë, Pavle Bogoevski, ka thënë sot gjatë fjalës së tij në Kuvend se dëshir
Ali Ahmeti dhe Xhaferi përfundojnë sot para gjykatës Është planifikuar të mbahet sot seanca e radhës ndaj ish drejtorit të DSK-së, Sllobodan Bogoevskit. Seanca pritet të
Bogoevski: Padia e Ahmetit dhe Xhaferit, e pakuptimtë Pas dënimit të Magyar Telekom për afera korruptive në Maqedoni dhe Në Malin e Zi, një prej atyre të cilët u përfshinë në
Paralajmëron Bogoevski: Arka është zbrazur, na pret kaosi Deputeti nga koalicioni i partive me LSDM-në, Pavle Bogoevski, gjatë fjalës së tij në Kuvendin e Maqedonisë gjatë seancë
Dimovski: Bogoevski po e keqpërdor imunitetin e deputetit Deputeti i VMRO-DPMNE-së Ilija Dimovski, duke folur gjatë seancës ku pritet të zgjidhet kreu i Parlamentit, i ka hedhur
Bogoevski: Ja nga çfarë kanë frikë deputetët e VMRO-së Deputeti i LSDM-së, Pavle Bogoevski, ka thënë se deputetët e VMRO-DPMNE-së nuk kanë frikë as nga kantonizimi, as nga fed
Bogoevski: Gruevski dhe familja e tij do të përfundojnë në burg Ish-drejtori i DSK-së Sllobodan Bogoevski, gjatë një interviste për "FOKUS", ka apeluar qytetarët e Maqedonisë qe të mos
Ahmeti dhe Xhaferi kërkojnë dëmshpërblim të majmë nga Bogoevski Lideri i BDI-së Ali Ahmeti, dhe ish-zv. kryeministri Musa Xhaferi, nuk u paraqitën në seancën gjyqësore kundër Slloboda
Ahmeti kërkon drejtësi kundër Bogoevskit, por nuk shkon në gjykatë Është caktuar seanca dëgjimore në procesin që Ali Ahmeti dhe Musa Xhaferi, ngritën kundër Bogoevskit. Por nga BDI-ja
Plas gallata me fotomontazhe pas intervistës së Bogoevskit (FOTO LAJM) Ish kreu i DSK-së, Sllobodan Bogoevski, i ftuar mbrëmjen e kaluar në një intervistë për “Tema”, ka thënë se propozimi që