999 rezultate për

bogdanoviq

Disa objekte të projektit ‘Shkupi 2014’ do të zhvendosen Kryetari i Komunës Qendër, Shasha Bogdanoviq, sot në konferencë për shtyp tha se është sjellë vendimi që disa objekte të
Sulmohet shtabi i LSDM-së në Shkup Persona ende të paidentifikuar për policinë kanë sulmuar shtabin e LSDM-së në një zonë të Shkupit. Sipas policisë, a
Platforma e Nikoliq i jep Kosovës autonomi por jo pavarësi Sipas asaj që raportojnë mediat serbe, Platforma e re për Kosovën e presidentit Tomislav Nikoliq i është dërguar kryemin
Rrihet dhe arrestohet drejtori i Parkingjeve në Qendër Sasha Bogdanoviq, drejtor i Ndërmarrjes Publike Parkingjet në Komunën Qendër dhe njëkohëisht kryetar i këshillit komunal
Nuk mund të mungonte ai, ultrasi Ivan sërish në fushë (FOTO) Ultrasi famëkeq serb Ivan Bogdanoviq është fotografuar në fushën e gjelbërt gjatë incidentit në Stadiumin e Partizanit.
Djali i Bogdanoviq futet në fakultet me mik Drejtoria e Fakultetit të Farmacisë në Beograd pranoi se djali i ish-ministrit për Kosovën në qeverinë serbe të Tadiqit,
Bogdanoviq: Arrestimi i Arsiq për të frikësuar serbët I ashtuquajturi ministër për Kosovën, Goran Bogdanoviq ka reaguar në lidhje me arrestimin e shefit të “Qarkut të Kosovës
Serbia nuk do të mbajë zgjedhje lokale në Kosovë Ministri serb për Kosovën Goran Bogdanoviq ka përjashtuar mundësinë e mbajtjes së zgjedhjeve në territoret e Kosovës. N
Nuk tërhiqemi nga zgjedhjet në Kosovë Ministri i Serbisë për Kosovën, Goran Bogdanoviq, ka deklaruar se Beogradi nuk ka hequr dorë nga mbajtja e zgjedhjeve lo
Institucionet paralele, zemra e politikes serbe Qeveria e Serbisë nuk ka diskutuar ende nëse zgjedhjet parlamentare të këtij vendi do të mbahen edhe në territorin e Kos
Bogdanoviq: Mbajtja e referendumit na vë në situatë delikate I ashtuquajturi ministër për Kosovën Goran Bogdanoviq thotë se frymëzuesit dhe ithtarët e referendumit në veri të Kosov
Shtyhet referendumi serb në veri? Ekziston mundësia që udhëheqja ilegale në veri të rishqyrtojë mbajtjen e referendumit të caktuar më parë datat 14 e 15 s
Ivanoviq: Askush nuk mund ta ndaloj referendumin Në përpjekje për ta ndaluar mbajtjen e referendumit në veri të Mitrovicës, ministri i Qeverisë Serbe për Kosovën, Goran
Vetëvendosje shqetëson Bogdanoviqin Ministri për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Goran Bogdanoviq, ka thënë se aksioni i Lëvizjes Vetëvendosje në Merdare ësh
Marrëveshja për lëvizjen e lirë zbatohet plotësisht Ministri për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Goran Bogdanoviq, ka thënë se marrëveshja për lëvizjen e lirë – e arritur në
Gjithçka për të ruajtur institucionet serbe në Kosovë I ashtuquajturi ministër për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Goran Bogdanoviq, ka thënë që më 2012 duhet të bëhet gjithçk
Të largohen barrikadat, janë kundërproduktive I ashtuquajturi ministri për Kosovën Goran Bogdanoviq ka deklaruar se procesi i heqjes së barrikadave i cili ka filluar,
Bogdanoviq shpreh urrejtjen ndaj Thaçit Ministria për “Kosovën dhe Metohinë” është një dikaster i ri i qeverisë serbe, ndoshta edhe për këtë stafi i saj ë
Serbia i drejtohet UNMIK-ut për ndihmë Shefi i UNMIK-ut, Farid Zarif, dhe i ashtuquajturi ministër për Kosovën, Goran Bogdanoviq, kanë thënë sot se misionet nd
Bogdanovic dhe Zarif për misione neutrale Shefi i UNMIK-ut, Farid Zarif, dhe i ashtuquajturi ministër për Kosovën, Goran Bogdanoviq, kanë thënë sot se misionet nd