999 rezultate për

bodrumi

Shpërthimi i fuqishëm në ish-Bllok, çfarë u gjet tjetër në bodrumin e dyqanit (FOTO LAJM) Ditën e djeshme zona e ish Bllokut dhe e gjithë Tirana u trondit nga një shpërthim i fuqishëm i një bobule gazi. Si p
"Më tërhoqën zvarrë në bodrumin e Bashkisë", flet i riu qe qëlloi me bojë Veliajn Ditën e djeshme dy aktivistë të FRPD dhe LRI kanë tentuar që të qëllojnë me bojë kreun e bashkisë së Tiranës, Erion Veli
Zjarr në bodrumin e Ministrisë së Brendshme, rrezikohet serveri TIMS? Një zjarr ka shkaktuar panik mbrëmjen e sotme në bodrumin e Ministrisë së Brendshme. Zjarri ka përfshirë një dhomë pr
Kapet çifti shqiptar në Itali, kthyen bodrumin në laborator kokaine Një çift shiptar është arrestuar nga karabinierët pas një kontrolli në banesën e tyre. Policia njofton se çifti jeto
Kishte jetuar gjithë kohës poshtë një varri, burri merr vesh të vërtetën shokuese Një burrë nga Kazakistani është shokuar, pasi ka zbuluar një skelet njeriu në bodrumin e tij. Eltay Bazarbaev e ka bë
Gërmoi në bodrum për të bërë një shtesë, u shokua nga surpriza Një burrë nga Kazakistani është shokuar, pasi ka zbuluar një skelet njeriu në bodrumin e tij. Eltay Bazarbaev e ka bë
Gjendet një thesar në bodrumin e teatrit Është gjetur një qyp me lira në bodrumin e teatrit “Cressoni” në Como të Italisë. Qypi ishte i mbushur me monedha të
Zjarr në bodrumin e shtëpisë në Aerodrom Një zjarr ka shpërthyer në bodrumin e një ndërtese shumëkatëshe në rrugën “Vladimir Komarov” në Aerodrom. Në vendin e
Policia arreston dy persona, zotër të një laboratori droge Në fshatin Moranë të Shkupit, MPB-ja arrestoi dy persona nga Aerodromi të cilët në një shtëpi pushimi kanë pasur një lab
Gjen një valixhe të vjetër në bodrumin e shtëpisë e cila i ndryshon jetën (FOTO LAJM) Një burrë vendosi të rregullonte bodrumin e shtëpisë së tij kur gjeti dicka të pabesueshme që i ndryshoi atij jetën.
"Sa më mungon, të të puthja dhe njëherë...", Brikena shpreh dhimbjen pas humbjes së babait dhe vëllait (VIDEO) Brikena Zenunaj, vajza e pronarit të restorantit që u dogj bashkë me të birin në bodrumin e tij i ka kushtuar atyre disa
Tërmet dhe cunam në Turqi, alarmohet Bodrumi Një tërmet me magnitudë 5.3 të shkallës rihter është regjistruar mëngjesin e sotëm në zonën bregdetare të Bodrumit në Tu
Dalin pamjet e bodrumit, ja ku falsifikohej vaj Himara dhe salca Fagero (VIDEO) Policia e Shtetit mëngjesin e sotëm ka vënë në pranga babë e bir të cilët falsifikonin mallra ushqimor dhe më pas i hidh
Vlorë/ 150 kg kanabis në bodrumin e një lokali, një i ndaluar Blutë e Vlorës kanë kapur 150 kg kanabis të fshehura në bodrumin e një lokali, në plazhin Zvërnec. Ata kanë shoqëruar në
Tjetër vetëvrasje, 40-vjeçarja varet me shall në bodrumin e banesës Shqipëria është zgjuar me dy ngjarje të rënda këtë të hënë. Pas ngjarjes makabre në Korçë ku babai vari dy fëmijet e
Mbyten 18 refugjatë në detin Egje Një anije që transportonte klandestinë, që ishte nisur nga brigjet e Bodrumit të Turqisë drejt ishullit Kios të Greqisë
I jepet lamtumira e fundit Rinës 6-vjeçare (FOTO LAJM) Pas më shumë se një javë kërkimesh, sot është gjetur trupi i pajetë i vogëlushes Rina Ahmeti, e cila u zhduk pas përmbyt
Vuante nga depresioni, vetëvaret 38 vjeçari në Pogradec Një person i cili vuante nga depresioni, i ka dhënë fund jetës ditën e djeshme. Ai është gjetur i varur në bodrumin e ba
Gjenden 2 bomba në bodrumin e një shkolle në Shkup Dy bomba janë gjetur në hapësirat e bodrumit në shkollën fillore “Bllazhe Koneski” në komunën Aerodrom të Shkupit. S
Zbardhet vdekja e 46 vjeçares, ra në bodrum pasi ngatërroi ashensorin Uniformat blu kanë zbardhur një tjetër ngjarje të rëndë, ku gjetën trupin e pajetë të një 46 vjeçareje në bodrumin e një