999 rezultate për

boca

Barça ofron 10 milionë euro për talentin e Argjentinës Në pragndeshjen mes Estudiantes dhe Boca Juniors, Leandro ‘Tato’ Aguilera, një gazetar që mbulon lajmet e Boca Juniors p
Barcelona mposht kampionët e Argjentinës në një ndeshje miqësore Barcelona e ka përmbyllur në mënyrën më të mirë sezonin parapërgatitor duke e mundur me rezultat 3-0, Boca Juniors At
Trajneri i Boca Juniors: I kemi kontaktuar Buffonit Trajneri i Boca Juniors, Guillermo Barros Schelotto, ka konfirmuar se ata kanë pasur kontakte me Gialuigi Buffon për një
Nuk pritej, Buffon largohet nga Juventusi dhe shkon shumë larg Gianluigi Buffon pritet të largohet nga Juventusi për t'a vijuar karrierën në një kontinent tjetër. Boca Juniors ka v
Argjentina publikon listën e lojtarëve, Sampaoli lë jashtë Icardin dhe Dybalan Trajneri i Argjentinës, Jorge Sampaoli ka publikuar listën e futbollistëve të ftuar për miqësoret ndaj Italisë dhe Spanj
Teves tregon arsyen që e bëri të heqë dorë nga milionat e Kinës për t'u kthyer tek Boca Junior Carlos Tevez zyrtarizoi rikthimin për herë të 3-të te Boca Juniors në Argjentinë, pas një viti të kaluar në Kinë. Sul
Arsenali gjen zëvendësuesin e Sanchezit, është sulmuesi i talentuar i Boca Juniors Ylli kilian Alexis Sanchez shihet gjithmonë e më shumë drejt largimit nga Arsenali, teksa ofertat nga Manchester City nu
Juventus blen një tjetër "Paulo Dybala" (VIDEO) Juventusi duket se ka mbyllur një marrëveshje tjetër në Argjentinë. Bardhezinjtë mendohet të kenë kërkuar në akademinë e
Dy lojtarë të Boca-s grushta në stërvitje, pamjet bëhen "hit" në internet (VIDEO) Dy prej mbrojtësve të skuadrës agjentinase Boca Juniors, Juan Insaurralde dhe Jonathan Silva kanë shkëmbyer grushta me n
Boca-River, miqësorja degjeneron në sherr masiv (VIDEO) Ishte thjesht një miqësore parasezonale, por Boca Juniors-River Plate nuk është asnjëherë e tillë. Tre lojtarë por edhe
Tevez mbyll mes lotësh aventurën te Boca Juniors (VIDEO) Carlos Tevez i ka dhënë fund aventurës dy-vjeçare te Boca Juniors. Sulmuesi argjentinas, Carlos Tevez, nuk ka mundur t’
Juve tregon "dhëmbët" edhe në merkato, transferon një super talent Juventus fiton një tjetër duel shumë interesant në merkato me ekipet e mëdha. Bardhezinjtë kanë thyer konkurrencën e Man
Atletico bën një super blerje në merkato Atletico Madrid bën një super blerje për sezonin e ardhshëm. Mëngjesin e sotme skuadra e Simeones ka përfunduar me sukse
Tevez mund të rikthehet sërish në Europë, ja ku Carlos Tevez mund të rikthehet në Evropë, dhe në një kampionat ku ka luajtur edhe më parë. Nëse Antonio Conte emëroh
Prokuroria sekuestron një sipërfaqe toke e përfituar me dokumente false Prokuroria e Vlorës ka vendosur sekuestro preventive për një sipërfaqe toke prej mbi 44 mijë metra katrorë, me vlerë tre
Boca Juniors dhe Tevez, kampionë të Argjentinës (FOTO LAJM) E kishte premtuar në ditën e prezantimit të tij që do të rikthente titullin në "Bombera" dhe e mbajti fjalën. Carlos Tev
Tevez mund të kthehet te Juventusi Carlos Tevez dhe Juventusi mund të ribvashkohen. Argjentinasi ka vetëm pak muaj që është rikthyer te Boca Juniors, por k
20 klubet me më shumë trofe në botë, ka surpriza (FOTO LAJM) Barcelona fitoi Superkupën e Evropës disa ditë më parë dhe iu afrua Al-Ahlit, në krye të klubeve më të trofeshme në botë
Goli i mrekullueshëm i yllit të Boca Juniors (VIDEO) Jonathan Calleri ka shënuar një nga golat më të bukur të vitit. Ylli i Boca Juniors ka realizuar një gol fantastik ndaj
Tevez prezantim spektakolar para 40 mijë fansave (FOTO LAJM) Carlos Tevez i ka dhënë fund pritjes, dhe ka bërë një prezantim spektakolar përpara 40 mijë tifozëve të Boca Juniors. Nj