E FUNDIT/ Sërish lëkundje tërmeti në Durrës
999 rezultate për

bobbie

"Shtatëshja nga parajsa", njihuni me fëmijët që bënë histori në vitin 1997 (FOTO LAJM) Viti 1997 ishte vit që solli ndryshime rrënjësore për familjen McCaughey. Bobbie dhe Kenny McCaughey një vit më parë
Shtatënjakët e parë në botë mbushin 19 vjeç (FOTO LAJM) Në vitin 1997, Bobbie McCaughey u bë nënë e shtatë fëmijëve – katër djemve dhe tre vajzavem dhe për hërë të parë të gjit
“Shtatëshja nga Parajsa” më të rritur se kurrë (FOTO LAJM) Viti 1997 solli ndryshime shumë të mëdha në familjen McCaughey. Pasi ato ishin bërë prindër të një vajze të vogël nj