999 rezultate për

blushi

Oferta e "sinqertë" e Blushit për PD: Ju ndihmojmë ne, por kam një kusht! Kreu i LIBRA-s Ben Blushi i ka bërë një ofertë të çuditshme PD-së, e cila ka vetëm 24 orë kohë për të plotësuar listat e
Blushi i "shkel syrin" Bashës: Nëse iu rrezikohet hyrja në zgjedhje… Deputeti Ben Blushi me anë të një statusi në Facebok, Ben Blushi I ka bërë një ftese direkte kryetarit të opozitës Ben
"U mbyll ndërrmarrja...", Blushi komenton mungesën e Patozit në listat e PD Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka vendosur që në listën e re të dorëzuar mbrëmë në KQZ të spostojë disa figura
Blushi i përgjigjet Berishës për "xhelozinë": S'ndihem keq nga dashuria e dy pleqve Kreu i LIBRA-s Ben Blushi është sonte në "Opinion", ndërkohë që ndër të tjera i ka kthyer përgjigje edhe analizës "psiko
Blushi thumbon qeverinë Rama-Basha: Ja çfarë më tha një miku im Kreu i LIBRA, deputeti Ben Blushi është kthyer në kundërshtarin e vetëm pas marrëveshjes PS-PD dhe vazhdimnisht hedh aku
Debati në Kuvend, Rama: Berisha, embëlsira e seancës Ditën e djeshme në Kuvend pas marrëveshjes Rama-Basha, nisi debati në Parlament ku i vetmi kundërshtar ishte kreu i LIBR
“Ëmbëlsira në fund është vota e Saliut për qeverinë time…”. Çfarë nuk u dëgjua dje në Kuvend Pas marrëveshjes politike mes Edi Ramës dhe Lulzim Bashës, debati në Parlament është zhvilluar dje vetëm me një kundërsh
Salla ia plas gazit pas batutës së Berishës për Blushin: Je xheloz për Ramën, ja këshilla ime si mjek Ish-kryeministri Berisha i është përgjigjur me humor akuzave të Ben Blushit për paktin Rama-Basha. Ai tha se Blushi ësht
Paloka i përvishet Blushit: Na vjen këtu e na bën si i virgjër Në seancën e jashtëzakonshme parlamentare, salla është “veshur” pas 3 muajsh mungesë, me debate e replika mes palëve.
Blushi sulmon ashpër: Luli mori biberonin në gojë, nuk qan më Seanca e jashtëzakonshëm në Kuvend nisi për të votuar komisionet e vettingut, por menjëherë fjalën e ka kërkuar kreu i L
“Shpërthen” Blushi: Rama dhe Berisha u bën bashkë, nuk ka më keq Në përfundim të pjesë së parë të seancës së sotme plenare kreu i LIBRA-s, Ben Blushi u shpreh se nuk votoi ndryshimet në
A do i votojë LIBRA ministrat teknik? Ja çfarë thotë Ben Blushi Kreu i LIBRA-s Ben Blushi pritet të votojë kundër 6 ministrave dhe zv.kryeministrit teknik të dekretuar nga Presidenti N
Blushi thumbon Ramën e Bashën: Nga marrëveshja 2K në 2R Marrëveshja Basha-Rama padyshim që nuk i ka pëlqyer Ben Blushit, kryetar i LIBRA-s. Me anë të një postimi në Faceboo
“Shpërthen” Ben Blushi: Kjo marrëveshje është bashkëqeverisja e Berishës me Ramën Përmes një statusi në Facebook kreu i LIBRA-s Ben Blushi reagoi mbi situatën e fundit politike në vend. Marrëveshja
Blushi thumbon Bashën: Do të bëheshe si Sala e përfundove si Niko Kreu i LIBRA-s, Ben Blushi ka reaguar në lidhje me marrëveshjen e kryeministrit Edi Rama dhe kryeopozitarit Lulzim Basha
Blushi refuzoi tryezën: S’pres zgjidhje, të paktën sonte Partia Republikane dhe ajo Agrare Ambientaliste kane mbledhur sot qe prej ores 20:00 ne ambientet e Kuvendit kreret e pa
Blushi sulmon Ramën: Mos e votoni, kjo s’është vendi që duam Deputeti Ben Blushi, kreu i LIBRA më anë të një postimi në Facebook, ka dhënë një tjetër arsye pse shqiptarët nuk duhet
Nga Blushi, Topalli dhe Ruçi, ja sa të pasur janë deputetët “vip” Është publikuar lista me të ardhurat e deputetëve të Kuvendit të Shqipërisë nga Inspektoriati i Lartë i Deklarimit dhe K
Blushi për Albeu.com: Si i gjejmë lekët për LIBRA-n Ben Blushi, i cili është tashmë në krye të LIBRA-s sëbashku me Mimoza Hafizin shpjegoi përballë gazetarit Emirjon Senja
Blushi: Si do ta ulim çmimin e energjisë elektrike Ben Blushi shpjegoi ndër të tjera në intervistën ekskluzive për Albeu.com edhe se si mendon partia e tij që të ulë çmimi