999 rezultate për

blok

U blokuan rrugëve të Madridit nga dëbora, futbollistët e Atleticos udhëtojnë me makinën që kushton 500 euro (VIDEO) Ylli i Atletiko Madrid, Janik Karrasko u detyrua të udhëtojë me një makinë të “vjetër” Fiat Panda të fqinjit të tij, që
Holanda: Shqipëria të ndahet nga Maqedonia për negociatat, reagon Ambasada Pas vështirësisë për të hapur procesin e negociatave për anëtarësim në Bashkimin Europian, Shqipëria duket se do të gjen
Holanda përkrah Maqedoninë e Veriut për nisjen e bisedimeve me BE-në Ministri për Punë të Jashtme, Nikolla Dimitrov me kërkesë të tij, bisedoi me ministrin holandez për Punë të Jashtme, Ste
Meta paralajmëron sërish konferencë, premton prova për "grushtin" e shtetit Presidenti Ilir Meta ka njoftuar se do ta mbajë sërish një konferencë të jashtëzakonshme. Sipas zëdhënësit të tij ai
Tërmeti shkatërrues, Holanda do të dhurojë 3 milionë Euro për Shqipërinë Ministri i Jashtëm i Holandës Stef Blok shkruan se Holanda do të dhurojë 3 milionë euro për Shqipërinë në Konferencën e
Nuk ka negociata për Shqipërinë! Holanda ka këto dy kërkesa për vendin Kroacia ka marrë Presidencën e Bashkimit Evropian dhe për gjashtë muaj do të ketë në fokus kryesor edhe hapjen e negocia
Ministri i Jashtëm holandez zbut tonet me Shqipërinë: Ka bërë hapa seriozë Ministri i Jashtëm i Hollandës, Stef Blok mirëpriti hapat pozitivë që ka bërë Shqiëpëria në forcimin e sundimit të ligji
Holanda sërish "JO" Shqipërisë, Ministri Stef Blok i vendosur: Negociata kur të plotësohen kushtet Holanda pritet të vendos sërish voton për hapjen e negociatave të Shqipërisë me Bashkimin Evropian. Edhe pse Gjermania d
Çunat problematikë sulmojnë makinën e kritikut të "Bablokut" (FOTO LAJM) Më datën një korrik është sulmuar makina e analistit dhe kritikut Fatos Lubonja. Sipas një postimi në bëtrë nga presiden
Rama në statujën e diktatorit dhe në shtrat me krimin, simbolet e protestës së opozitës (FOTO LAJM) Partia Demokratike sqaron simbolet që do të përdoren në protestën e 9 kombëtare. “Simbolet e protestës së sotme janë fry
"A thua jam vesh mirë se do takoj Bablokun?" Ymer Lala flet për pritjen e Ramës tek "Zyra e Madhe" Në përgjimin nr.10 të publikuar nga "Bild" është regjistruar Ymer Lala, një emër që gazeta e lidh me krimin e organizuar
Holanda i mbyll derën Shqipërisë, nuk pranon çeljen e negociatave Holanda ka shprehur hapur se nuk është në interesin e qeverisë holandeze hapja e negociatave për Shqipërinë. Lajmi ës
Zhblokohet ndeshja, Tottenham kalon në avantazh ndaj Dortmundit (VIDEO) Tottenham Hotspur ka kaluar në avantazh ndaj Borussia Dortmund në "Wembley". Ai që ka shënuar është sulmuesi, Son He
Zhblokohet rezultati në Londër, Arsenali kalon në epërsi ndaj Tottenhamit (VIDEO) Arsenali ka kaluar në epërsi 1-0 ndaj Tottenhamit falë golit të shënuar me 11 metërsh nga sulmuesi Aubameyang. 29 vjec
Përmbyset makina e mallrave në rrugë, bllokohet aksi (FOTO LAJM) Një aksident ka ndodhur rreth mesditës së sotme në aksin rrugor Librazhd-Përrenjas. Siç mund t'a shihni në galerinë m
Banorët e Mbrostarit në protestë, blokojnë aksin Fier-Tiranë Banorët e fshatit Mbrostar, që në orët e para të ditës janë ngritur sërish në protestë, pasi janë kundër ndërtimit të im
U 19/ Shqipëria shijon fitoren e parë Përfaqësuesja U-19 e Shqipërisë në futboll për femra e mbylli me fitore fazën kualifikuese të kampionatit Europian. Vajz
Lagja BLOK 70 nën kërcënim të epidemive(FOTO-LAJM) 170 familje të bashkësive të ndryshme etnike jetonë në lagjen Bllok 70 në Tetovë dhe çdo ditë hasen me problemin e kanal
Oleg Blokhin kërcënon gazetarin Oleg Blokhin nuk e kontrolloi dot veten në konferencën për shtyp pas ndeshjes që Ukraina humbi me Anglinë 1-0 duke u eli
Sheva në fushë përballë Anglisë Sulmuesi dhe kapiteni i Ukrainës, Andriy Shevchenko është rikthyer të stërvitet me pjesën tjetër të skuadrës përpara nde