999 rezultate për

blogere

Thyen rekorde/ Dasma e blogeres së famshme dyfishin e impaktit të dasmës mbretërore Dasma më e përfolur e vitit deri para pak ditësh mbetej ajo e Meghan Markle dhe princ Harry-t. Por më datën 1 shtator u
Si është të jesh nënë në ditët e sotme, videoja e blogeres bëhet virale Të jesh një nënë e përkushtuar, një grua në karrierë, një bashkëshorte e devotshme dhe një shoqe e mire, janë sigurisht
Si është të jesh nënë në ditët e sotme, videoja e blogeres bëhet virale Të jesh një nënë e përkushtuar, një grua në karrierë, një bashkëshorte e devotshme dhe një shoqe e mire, janë sigurisht
Sot blogere luksi, nusja e Berishës paska qenë dikur këngëtare (FOTO LAJM) Armina Mevlani është një ndër blogeret më të njohura në Shqipëri. Prej shumë vitesh ajo ka pushtuar revistat e modës
Drini Zeqo kritikon hapur blogerët shqiptarë: Bëni ndonjë punë të vërtetë Spikeri i lajmeve, Drini Zeqo, ka pasur njw kritikw tw hapur pwr blogerwt shqiptarw, ditwn e sotme. Ai gjithashtu u
Jonida bën xing me blogeren shqiptare, kujt i shkon më shumë? (FOTO LAJM) Vajzat që adhurojnë modën tregojnë se kanë të njëjtat shije për sa u përket veshjeve në evenimente të rëndësishme. Këngë
Vajza e Rezarta Shkurtës bëhet blogere, Ermali lë pa fjalë (VIDEO&FOTO) Rezarta Shkurta ka marrë një iniciativë krejt të re, të paktën këtu në Shqipëri. Do ta bëjë vajzën të famshme. Çdo ditë
Parlamenti Evropian nderon gazetaren e vrarë malteze Salla ku organizohen konferencat kryesore për shtyp në Parlamentin Evropian në Strasburg u pagëzua sot me emrin e Daphne
Irena Kita bën "gafën" e madhe, fansat e masakrojnë (FOTO LAJM) Ajo konsiderohet si një nga juristet më të njohura në Shqipëri jo vetëm për karrierën e saj të suksesshme por edhe pse
Lori Hoxha mban në duar pasurinë e familjes (FOTO LAJM) Fotot e Lori Hoxhës dhe Sara Hoxhës kanë pushtuar rrjetet sociale kohët e fundit pasi ato po kalojnë disa pushime nëpër
Erika, e dashura pedagoge dhe blogere e Griezmann (FOTO LAJM) Jemi mësuar që bashkëshortet apo të dashurat e futbollistëve të jenë modele, aktore apo këngëtare, por ka edhe raste të
Rusi, lirohen blogerët anti-Putin Pas 15 ditësh burgim, blogeri popullor anti-Putin, Alexei Navalni dhe shefi i Frontit të së Majtës, Serghei Udaltsov jan