999 rezultate për

blogere

Parlamenti Evropian nderon gazetaren e vrarë malteze Salla ku organizohen konferencat kryesore për shtyp në Parlamentin Evropian në Strasburg u pagëzua sot me emrin e Daphne
Irena Kita bën "gafën" e madhe, fansat e masakrojnë (FOTO LAJM) Ajo konsiderohet si një nga juristet më të njohura në Shqipëri jo vetëm për karrierën e saj të suksesshme por edhe pse
Lori Hoxha mban në duar pasurinë e familjes (FOTO LAJM) Fotot e Lori Hoxhës dhe Sara Hoxhës kanë pushtuar rrjetet sociale kohët e fundit pasi ato po kalojnë disa pushime nëpër
Erika, e dashura pedagoge dhe blogere e Griezmann (FOTO LAJM) Jemi mësuar që bashkëshortet apo të dashurat e futbollistëve të jenë modele, aktore apo këngëtare, por ka edhe raste të
Rusi, lirohen blogerët anti-Putin Pas 15 ditësh burgim, blogeri popullor anti-Putin, Alexei Navalni dhe shefi i Frontit të së Majtës, Serghei Udaltsov jan