999 rezultate për

bllokut

Më në fund, BE miraton vaksinën anti-Covid të Pfizer Agjencia Evropiane e Barnave ka rekomanduar këtë të hënë përdorimin e vaksinës kundër COVID-19 të Pfizer dhe BioNTech në
Tirana në kaos, vijon protesta në zonën e ish-bllokut (FOTO LAJM) Për të tretën ditë me radhë vijon protesta në Tiranë pas vrasjes së Klodian Rashës nga një oficer policie. Pas marsh
Me shkopinj e sende të forta, protestuesit "i vënë flakën" ish-Bllokut (FOTO LAJM) Vazhdon protesta për vrasjen e Klodian Rashës nga një efektiv i policisë së Shtetit, 3 ditë më parë. Mësohet se një
Të shtëna në zonën e Ish-Bllokut? Policia raporton për një viktimë Pak më parë, është njoftuar për të shtëna me armë në zonën e ish-Bllokut në Tiranë. Pas këtij njoftimi, forcat e policis
Dalin pamjet, sherr masiv mes të rinjve në një lokal në zonën e ish-Bllokut (VIDEO) Ditën e sotme në zonën e Ish-Bllokut ka ndodhur një sherr mes disa të rinjve. Në videon e bashkëngjitur lajmit duket
Përfshihet nga flakët pema mes ''Bllokut'', banorët shuajnë zjarrin me ujë nga ballkoni (FOTO LAJM) Një pemë është përfshirë nga flakët, në një rrugicë në zonën e Bllokut. Pema që ishte e prerë nga sipër dhe ndodhej s
"Xhiro" mes Bllokut dhe plot 850 takime në burg brenda një viti, kush është i dënuari "VIP" në Shqipëri Në 10 janar, një "çudi" ndodhi me të burgosurin Dritan Dajti. Ai u pa të zbriste në zonën e ish bllokut për tju drejtuar
Çfarë ndodhi 4 ditë më parë mes Bllokut, "xhiroja" e Dajtit që shkaktoi "furtunë" në polici (VIDEO) Katër ditë më parë Dritan Dajti është shfaqur për herë të parë në publik pas shumë vitesh. Dajti, është shoqëruar mën
Momenti kur Dritan Dajti del nga makina e policisë mes "Bllokut" (VIDEO) Dritan Dajti, është shfaqur sot për herë të parë në publik pas shumë vitesh. Dajti, është shoqëruar sot në mëngjes, n
Shkolla në mes të Bllokut del jashtë funksionit (VIDEO) As shkolla 9-vjeçare “Emin Duraku” nuk i rezistoi tërmetit te 26 nentorit. Specialistet e Institutit të Ndertimit kanë k
Shkrumbohet nga flakët makina në mes të Bllokut Një makinë është përfshirë nga flakët në zonën e ish-Bllokut në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë. Mësoh
Kryemadhi tall Ramën: Pjeshka e Bllokut! Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ironizon kryeministrin Rama, në lidhje me foton e tij me ish-presidentin amerikan,
Tirana zgjohet mes të shtënave, sherr në mes të bllokut, arrestohen 12 persona Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar orët e para të mëngjesit në zonën e ish-Bllokut në kryeqytet. Mësohet se një sh
Arrestohet në zonën e ish-Bllokut DJ i njohur Vin Veli (FOTO LAJM) Është arrestuar DJ mjaft i njohur për publikun, Vin Veli. Mësohet se Veli, identiteti i vërtetë i të cilit është Artvin
U ekzekutua në atentat, polici mik i ngushtë i Vis Martinajt: Mori pjesë në masakrën e "Bllokut" Santiago Malko, i riu që mbeti i vrarë pas një atentati sot në Tiranë, është një ish-punonjës policie. Ai njihej si
Kishim frikë se mos Enveri na vdiste duke bërë seks me Nexhmijen! Mjeku rrëfen sekretet e "Bllokut" Blloku ishte ndoshta zona më e mistershme në Shqipërinë e paraviteve ’90. E ëndërruar dhe e paarritshme prej shumicës.
15 shtetet që konsumojnë më së shumti birrë (FOTOLAJM) Në ditën ndërkombëtare të birrës, gjermanët mund të krenohen pasi janë prodhuesi numër një i birrës në BE me një prodhim
Tjetër rrezik shpërthimi në zonën e "Bllokut" Vijon paniku në zonën e Bllokut, në Tiranë, përkatësisht në rrugën "Vaso Pasha", aty ku një shpërthim i fuqishëm gazi lë
Shpërthim i fuqishëm pranë karburantit në ish-Bllok, 4 të plagosur (FOTO & VIDEO) Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur në zonën e ish-bllokut në një dyqan eventesh.. Nga informacionet paraprake, shpë
Skandal seksual në "Bllok": Si u zbulua tradhtia e nuses së Mehmet Shehut Në këtë pjesë të dytë të rrëfimit të Isuf Kalos, ish-mjekut personal të Enver Hoxhës, për herë të parë tregohet se çfarë