999 rezultate për

bllaca

Masakra në Gjilan, policja ekzekutoi familjarët me plumba në kokë Të tjera detaje dalin në dritë nga tragjedia e rëndë që ndodhi në Gjilan, ku një efektive policie qëlloi për vdekje me a
Pasi vrau familjarët, policja piu kafe me tezen I është dhënë lamtumira e fundit 5 anëtarëve të familjes Bllaca, katër prej të cilëve dyshohet se u vranë nga vajza e ve
Tragjedia në familjen Bllaca, Gjilani nesër në ditë zie Zyrtarë të Komunës së Gjilanit kanë njoftuar se e premtja është shpallur ditë zie, raporton Express. Pesë kufomat e f
Dalin detaje tronditëse nga vrasja në Gjilan: Policja Valdete Bllaca ndoqi 14 seanca tek psikologu Policia e Kosovës ka dhënë detaje sa i përket gjendjes mendore të Valdete Bllacës e cila dyshohet se ka privuar nga jeta
I planifikoi të gjitha? Një ditë para masakrës i dha 12 mijë euro tezes dhe e pyeti sa kushtonte një varr Valdete Bllaca kishte arritur që tezen me bashkëshortin e saj të mos i linte të hynin brenda shtëpisë dhe t’i shihnin të
"Viktima në cdo cep të shtëpisë", detajet rrëqethëse nga masakra në Gjilan Një ngjarje shumë e rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në Gjilan. 5 persona kanë humbur jetën duke shuar kështu familje
Punoi si police për 18 vite me radhë, çfarë e shtyu Valdeten të kryente krimin e rëndë (FOTO LAJM) Kosova u trondit dje nga një vrasje e cila ndodhi brenda familjes. Sipas hetimeve të para të bëra në vendin e ngjarjes,
Motivet e mundshme pse policja e Gjilanit vrau prindërit dhe vëllezërit Gjilan 4 pjesëtarë të familjes së saj dhe më pas edhe veten. Ngjarja ndodhi rreth orës 13.00 në lagjen “Bujanina”. Pu
Haziri: Obligimet e varrimit të familjes Bllaca i marr unë përsipër Kryetari i Komunës së Gjilanit Lutfi Haziri, në një deklaratë për Klan Kosovën ka thënë se gjithë organizimet e ceremoni
LIVE/ Policja vrau 4 familjarët, nxirren nga banesa trupat e 5 viktimave në Gjilan (VIDEO) Një ngjarje tragjike ka ndodhur ditën e sotme në Gjilan ku një ish-efektive policie ka qëlluar për vdekje 4 anëtarë të
Vrasja e 5-fishtë tronditi shqiptarët, kush janë dy vëllezërit që u ekzekutuan nga motra police Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Kosovë ku një police qëlloi për vdekje 4 anëtarë të familjes, prindërit
Haziri për tragjedinë në Gjilan: Familja Bllaca ishte e respektueshme, do të mbajmë një ditë zi Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri ka folur rreth tragjedisë së sotme që tronditi opinionin, ku një zyrtare po
Vrasja e pesëfishtë në Gjilan, flasin familjarët e viktimave Kosova është tronditur sot nga tragjedia që ndodhi në Gjilan. Të afërm të viktimave që po qëndrojnë pranë shtëpisë ku
Nuk dihet se ku e gjeti armën, kush janë 5 viktimat e familjes Bllaca Një ngjrje e rënde ka ndodhur ditën e sotme në Gjilan, ku një police ka ekzekutuar me armë 4 pjesëtarët e familjes dhe m
Dëmtohet treni simbol me të cilin ikën kosovarët Treni që barte kosovarët e larguar nga sistemi i dhunshëm serb ‘Bllaca 99’, ka filluar të dëmtohet. Ai është një nga
E FUNDIT/ Ndërron jetë gazetarja e RTK’së Ardita Sylejmani –Bllaca Gazetarja e RTK-së, Ardita Sylejmani ka ndërruar jetë në Budapest të Hungarisë. Gazetarja me prejardhje nga Gjilani dysh
Geci rrëfen: Si më morën në pyetje ambasada amerikane dhe gjermane Televizioni publik ka transmetuar një dokumentar ku raportohet se Nazim Bllaca ishte i rekrutuar nga organet serbe të si
Shfaqet një pedofil në Prishtinë, gazetarja rrëfen ngjarjen e rëndë Ish-gazetarja e RTK-së, Ardita Sylejmani-Bllaca thotë se e ka parë me sytë e saj personin e arrestuar në Prishtinë, që d
EULEX-i kthen gjyqtarin Vladimir Mikula në rastin e Azem Sylës Pas tërheqjes nga kërkesa për kthimin e gjyqtares Nora Bllaca në trup gjykues, i cili po e gjykon ish-deputetin e PDK-së
Komplikohet hetimi për Azem Sylën Rasti ku i akuzuar është ish deputeti i PDK-së, Azem Syla, dhe 21 persona të tjerë, rrezikon të hyjë në një rrugë të paf