999 rezultate për

blitz

Zbulohen 6 çiftet e 'Dance with me 5' (FOTO LAJM) Spektakli “Dance With Me” në Tv Klan do të rikthehet sërish këtë sezon me edicionin e tij të pestë. Ashtu si çdo sezo
Linda Rei tregon arsyen e vërtetë të largimit, i jep “shuplakën” produksionit të “Dance with Me” Një nga lajmet më të bujshme në portalet shqiptare ditët e fundit ka qenë largimi i Linda Reit nga emisioni ku ajo aktua
Elhaida Dani, bashkëpunim me producentin e Sia-s Kohët e fundit është shkruar shpesh në mediat ‘online’ se këngëtarja Elhaida Dani nuk ka qenë aktive në tregun muzikor
Bleona shfaqet sërish pranë figurave të njohura botërore (FOTO LAJM) Bleona pranë figurave të njophura botërore tashmë më nuk është një risi. Shpeshherë këngëtarja na ka treguar se ka mi
Marina Vjollca vendos largimin e saj përgjithmonë nga Top Channel? Fakti se Marina Vjollca do largohet nga Top Channel dhe emisioni i sai : procesi sportiv" shtë diskutar kaq shumë pavarë
Era Istrefi do të këndojë në festivalin amerikan, ku është edhe Lady Gaga? (FOTO LAJM) Kishte premtuar se viti 2017 do të ishte viti i saj dhe duket se po i mban premtimet e saj. Ai filloi mbarë me hitin “Re
Rrëfehet Ledion Liço: Ja pse u pushua autorja e “The Voice” Pas largimit të bujshëm të autores së programit “The Voice Of Albania”, Zefina Hasani, si pasojë e një debati lidhur me
Ja rëndësia e eklipsit diellor që do shihet të premten Një pastor dhe autor i shumë shkrimeve ka paralajmëruar botën për rëndësinë e eklipsit diellor të premten. Ai pretend
Inter, operacion blitz për Lucas Leiva-n Inter operacion blitz në Londër. Drejtori Sportiv i Piero Ausilio ka fluturuar drejt Anglisë për ti dhuruar Roberto Manc
Thohir fluturon drejt Madridit, blitz për Moratan Gjysëmfinale Championsi dhe shumë merkato. Më 22 dhe 23 prill Madridi do të jetë kryeqyteti europian i futbollit dhe dre
Milan, operacion blitz për Honda Hiro Honda, vëllai-menaxher i Keisuke, për të cilin po punon shumë Milan, do të jetë sot në Moskë së bashku me këshillta
Guardia di Finanza kontroll blitz 41 klubeve në Itali (VIDEO) Futbolli italian në skanerin e organeve të drejtësisë. Guardia di Finanza mësyn në mënyrë të papritur në selitë e 41 sku
Chelsea, sulm "blitz" për Cavanin Chelsea mund të jetë pranë realizimit të një goditje surprizë, blerjes "blitz" të Edinson Cavanit, çka do të përbënte nj
Pushimet romantike të presidentit 88-vjeçar (FOTO LAJM) Pushime relaksi për presidentin e republikës italiane Giorgio Napolitani, 88 vjeç. Ai është kapur nga foto-reporterët e
Inter, operacion blitz për Paulinhon Të reja të rëndësishme për operacionin e merkatos Paulinho-Inter. Sipas asaj që raporton "TuttoSport", në ditët në vijim