999 rezultate për

blic

Resort superluksoz me çmime marramendëse, ja ku po pushon presidenti Thaçi (FOTO LAJM) ‘Një plazh i tërë, vetëm për Hashim Thaçin. Një natë në hotelin superluksoz në Bodrum kushton 5600 euro’. Kështu shkr
Çmendet Monaco, ofertë faraonike për Shaqirin Me më pak se një ditë që mbetet në afatin kalimtar të Premier League, a do ta shes Liverpooli Xherdan Shaqirin? Blick
Aksioni blic i RENEA-s ndaj Çapajve, policia zbulon detajet RENEA ka kryer një sërë operacionesh në Elbasan ndaj fisit Çapja gjatë ditës së sotme, ndërkohë që janë arrestuar edhe t
Sondazhi i gazetës zvicerjane Blick: Kosova do të kualifikohet në “Euro 2020” Gazeta e njohur zvicerane, Blick, ka zhvilluar një sondazh me lexuesit e saj. Me këtë rast Blick i ka pyetur lexuesit
Kontroll blic në burgun e Dubravës, kapën mjaft sende të paligjshme Mbrëmë rreth orës 21:45, Departamenti i Sigurimit dhe Njësiti Intervenues i Shërbimit Korrektues të Kosovës, kanë reali
Dalin pamjet e aksionit blic, si u godit mafia shqiptare në Holandë (VIDEO) Policia e Limburgut në Holandë zhvilloi një aksion policor kundër një rrjeti të drogës kryesisht në shqiptarë sot në mën
Kontroll blic në burgje, Admir Tafili dhe 3 të dënuar të tjerë kapen me telefona Gjatë një kontrolli blic të zhvilluar në disa institucione të vuajtjes së dënimit, policia ka kapur me telefon disa pers
Sa është pasuria reale e Loredanës Mediumi zviceran “Blick.ch” ka publikuar një artikull, në të cilin shkruan rreth të ardhurave të Loredanës. Loeredana
"Ylli i kombëtares sonë", gazeta zvicerjane i thur elozhe Xherdan Shaqirit Xherdan Shaqiri kishte rolin e tij në fitoren e bujshme 4-0 të Liverpool mbrëmë duke u kualifikuar kështu në finalen e C
Policia aksion blic në Tiranë, arrestohen 6 tregtarë Finalizohet operacioni antikontrabandë “Transportuesi”. Operacion nga Seksioni për Hetimin e Krimit Ekonomik e Finan
Mediat serbe nisin sulmet: Macron dhe Merkel e shantazhuan Haradinajn Takimi i udhëheqësve të Ballkanit Perëndimor dhe të Bashkimit Evropian – i mbajtur të hënën në Berlin, me ftesë të kance
Aksion "blic" në Çorovodë, kapen dy persona me kokainë e armë (VIDEO) Një aksion blic është kryer në Corovodë, ku kanë rënë në pranga dy persona. Të arrestuarëve policia u ka gjetur armë
Policia kontroll 'blic', kapen në flagrancë 4 persona me fidanë hashashi Policia e Krujws ka arrestuar 4 persona dhe proceduar ne gjendje tw lirw njw kryeplak. Seksioni për Hetimin dhe Para
Beteja për fuqi mbi Evropën vendoset në Kosovë Gjermania dhe SHBA janë duke zhvilluar një betejë mes vete për të marrë fuqinë mbi Evropën, pikërisht nëpërmjet çështjes
Policia zbarkon nëpër lavazhe dhe lokale, kontroll i beftë në Korçë Duket se së fundmi policia ka marrë disa kontrolle blic nëpër qytete. Mbrëmjen e sotme, në mënyrë të beftë Policia e
Aksion blic i policisë, bastisen 30 lokacione Një operacion me bastisje në Kosovë ka nisur sot në orët e hershme të mëngjesit. Gjithsej 30 lokacione janë bastisur në
Media serbe: Britania nuk e heq taksën, Haradinaj është i tyre Nga deklaratat e zyrtarëve amerikanë është e qartë se ata po bëjnë presion mbi Prishtinën dhe kjo mund të shihet nga viz
"Rama nuk shqetësohet për ngërçin politik", sulmon Bashën në "La Repubblica" La Repubblica – Edi Rama nuk duket i shqetësuar që në Tiranë opozita po bën thirrje për dorëheqjen e tij dhe zgjedhje të
Aksion blic i policisë në Skenderaj Drejtoria për Hetimin e Trafikimit me Narkotikë pas një pune hetimore, dje në Skenderaj ka ndaluar tri vetura në të cila
Ndahet nga jeta publicisti Arben Xoxa Arben Xoxa lindi në Tiranë më 1 maj 1952, djali i Dhurata dhe Jakov Xoxa. Studioi gjuhë-letërsi dhe u specializua si kri