999 rezultate për

blerjet

Shqiptarët bëhen pesimist, heqin dorë nga blerjet e mëdha Konsumatorët shqiptare janë përfshirë në një qark pesimizmi,pasi prej vitesh kanë shmangur blerjet e mëdha. Madje ecu
Nga Ronaldo te Higuain e Nainggolan – Blerjet më të mëdha në Serie A Sot (e premte) është mbyllur afati kalimtar në Serie A, me klubet e mëdha që kanë bërë blerje shumë të rëndësishme. P
Vazhdojnë blerjet te Barcelona, ky është lojtari më i ri Barcelona vetëm pak më parë ka bërë zyrtarizmin e mesfushorit, Arthur Melon nga Gremio de Porto, me të cilin kishte disa
Këto janë 12 blerjet më të shtrenjta të merkatos së verës Merkatoja e kësaj vere është lënë paksa anash për shkak se vëmëndja më e madhe është përqëndruar të Botërori. Megjit
Nuk ndalin dështimet e ministrit Ismaili, nuk anulohen blerjet e barnave të shtrenjta Ministria e Shëndetësisë është dorëzuar përballë operatorëve ekonomikë kur bëhet fjalë për blerjet e barnave shumëfish m
Blerjet ndikojnë në shëndetin mendor Të bësh blerje ndikon në shëndetin mendor. Kjo nuk është e re tashmë, ndaj ai që rëndom quhet shopping, është një lloj t
Blerjet e "çmendura" online që do t'ju shkrijnë së qeshuri (FOTO LAJM) Blerja në internet na kursen shumë kohë dhe e bën blerjen më të lehtë. Shpesh herë habitemi kur marrim diçka krejtës
Xhensila vazhdon me blerjet e shtrenjta, pas palltos, tani e ka rradhën çanta (FOTO LAJM) Xhensila Myrtezaj është një nga këngëtaret më të mira të momentit në Shqipëri. Përveç këngëve të sukseshme ajo përherë v
Njerëzit të cilët nuk do t'i harrojnë kurrë blerjet e tyre në internet (FOTO LAJM) Sipas statistikave, 84% e përdoruesve të internetit bënë të paktën një blerje online vitin e kaluar. Dhe nuk është ç
Flamurtari në delir, dy blerjet e mëdha gati për Skënderbeun Flamurtari shkon me bindjen e plotë se mund t’ia dalë në transfertën e Korçës përballë Skënderbeut kryesues, në një sfid
Nica i lumtur me blerjet e reja Stavri Nica u rikthye në Laç, këtë herë si kundërshtar dhe arriti të ndalë vendasit, duke marrë një pikë me mjaft vlerë
Spalleti këtë herë inatin e ka me blerjet e reja Interi vazhdon të mos fitojë edhe në ndeshjen e tetë pa fitore në Seria A. Me këtë barazimzikaltrit rrezikojnë seriozish
Skënderbeu zyrtarizon dy blerjet e reja, ka lluksin ti huazojë Kosovari Egzon Sekiraca dhe palestinezi Mohamed Al Kajed janë zyrtarisht nën pronësi të Skwndwrbeut prej ditës së djeshm
Blerjet tek Partizani, ky është plani i demave Bruno Telushi dhe Esat Mala janë të vetmit lojtarë që ka prezantuar deri tani tek Partizani si përforcime në merkaton e
Zyrtare, Tirana prezanton dy blerjet e reja Keneth Muguna dhe Muhamed Musa janë zyrtarisht lojtarë të Tiranës. Të dy lojtarët e përfaqësueses së Kenias iu bashkuan
Inter heq dorë nga Pastore por jo nga blerjet e janarit “Pastore dhe Mkhitaryan kushtojnë mbi 40 milionë euro dhe ne nuk kemi kaq para”, u shpreh mesditën e sotme Luciano Spall
UEFA zgjedh 10 blerjet më të mira që janë bërë në merkaton e janarit UEFA.com ka renditur 10 blerjet më të mira të realizuara gjatë merkatos së janarit ndër vite. Ata janë: Jaap Stam
Zbuloni listën me 10 blerjet më të shtrenjta në histori Dikur blerja e Zidanes ishte blerja më e goditur pasi jo vetëm që u ble një nga lojtarët më të mirë në histori por dhe s
Këto janë 10 blerjet më të mira të merkatos këtë verë (FOTO LAJM) Kjo mekato është një nga më të shtrenjtat në histori. Në të dminoi PSG e cila theu dhe shifrën rekord të transferimeve
Majk tregon blerjet për festa, janë vërtetë shumë (FOTO LAJM) Reperi Majk është njëri nga artistët më të kërkuar në estradën shqiptare. Majk është shumë i pranishëm në mediet rozë