999 rezultate për

blerja

Kreu i delagacionit të PE: Zgjedhjet legjitime, shit-blerja e votave rast i izoluar Delegacioni i PE në Tiranë po zhvillon një konferencë për mediat pas takimeve të bëra me krerët e politikës shqiptare.
Arsyeja e frikshme pse duhet menduar dy herë blerja e një tapeti për shtëpi Të kesh një tapet në shtëpi shihet si domozdoshmëri, madje shpesh herë shpenzohen edhe shifra të mëdha parash për të ble
Kjo do të jetë blerja e parë e Milanit në merkaton e verës Milan ka ndërmend të sjellin emra të ri dhe të talentuar në ‘San Siro’, për të projektuar të ardhmen. Njëri prej tyre
Ndodh edhe kjo! Klubit kosovar i del blerja këngëtar Martins Aristegui Maickol Pio u prezantua si një përforcim i madh nga klubi Liria. Por, interneti më shumë e paraqet uru
Blerja më e re e Barcelonës merr numrin 6 që mbahej nga Xavi Barcelona ka zyrtarizuar Jean-Clair Todibo i blerë nga Toulouse. Francezi 19 vejcar u prezantua te Barcelona teksa ka
Blerja më e re e Interit realizon supergol (VIDEO) Blerja më e re e Interit Cedric Soraes e ka nisur me këmbën e mbarë aventurën te Interi. Ai nisi sot stërvitjen e parë m
Blerja me shumë bujë e Interit mbyll sezonin Sezoni i mbrojtësit kroat Sime Vrsaljko mund të konsiderohet i mbyllur. Sipas mediave italiane, mbrojtësi 26-vjeçar do t
Mbërrin në Itali, blerja e parë për Milanin Milan ka kryer blerjen e parë për merkaton e janarit, ai është Lukas Paqueta. 21 vjecari ka mbërritur në Milano teksa ne
Blerja e re e Milanit i jep lamtumirën Flamengos Blerja e re e Milanit, Lucas Paqueta i ka dhënë lamtumirën Flamengos. 21 vjeçari do të vesh fanellën kuqezi në janar,
Courtois blerja më e dështuar në historinë e Real Madridit Kthimi në anën tjetër të qytetit të Madridit nuk ka qenë edhe aq e këndshme për Thibaut Courtois. Ndryshe në kohën kur l
Andre Silva bind Sevillan, gati blerja përfundimtare Andre Silva do të bihet përfundimisht nga Sevilla. 23 vjecari ka bindur këtë sezon , me përformacën e tij në fushë. S
Juventusi bën "namin", gati blerja e dyshes Mbappe-Asensio Me blerjen e Ronaldos, duket se Juventusit i është hapur oreksi duke menduar goditje të tjera në merkato. Kilian Mbap
Blerja e bujshme e Inter shënon një gol të çmendur (VIDEO) Interi ka barazuar rezultatin me anë të Nainngolan i cili ka shënuar një super gol. Zikaltërit e kanë dominuar takimi
Shënon blerja e bujshme, Inter dyfishon rezultatin (VIDEO) Inter ka dyfishuar rezultatin kundër Torinos, në minutën e 32-të me anë të Stefan De Vrij. Mbrojtësi holandez dërgoi
Kjo është "blerja" më e re e Milanit (FOTO LAJM) Kanali zyrtar i Milanit "Milan TV" nëpërmjet një komunikate për shtyp ka zyrtarizuar "blerjen" më të re të këtij klubi.
Blerja e re e Real Madrid "trullos" kundërshtarin (VIDEO) Real Madrid ka humbur ndeshjen miqësore kundër Manchester United, me një rezultat 2-1. Por megjithëse "Los Blancos" e
Blerja 45 milionshe e Realit dështon në “Santiago Bernabeu” (VIDEO) Është vetëm 18 vjeç dhe është prezantuar me kampionët e Europës. Bëhet fjalë për Vinicius Junior i cili më në fund e
Kjo është blerja më e re e Real Madridit Është vetëm 18 vjeç dhe është prezantuar me kampionët e Europës. Bëhet fjalë për Vinicius Junior i cili më në fund e
Dështon blerja e Alisson, Liverpool vazhdon me Karius-in Pas gafave të pafalshme të portierit Karius, që i kushtuan finalen e Champions League, në Liverpool u mendua një zëvendë
Alternativat e Real Madridit nëse dështon blerja e Neymarit Mohamed Salah dhe Eden Hazard janë alternativat e mundshme të Real Madridit, nëse dështon blerja e Neymarit nga PSG.