999 rezultate për

blerina

Blerina Gjylameti bëhet nënë për herë të dytë, zbulon emrin e djalit (FOTO LAJM) Deputetja e PS-së, Blerina Gjylameti ka sjellë në jetë fëmijën e saj të dytë. Gjylameti është bërë sërish nënë e një
Shtatzënë me fëmijën e dytë, deputetja Blerina Gjylameti infektohet me COVID-19 Deputetja e Partisë Socialiste, Blerina Gjylameti e cila është në pritje të fëmijës së dytë është infektuar me koronavir
Dalin fotot, deputetja e PS-së në pritje të një fëmije (FOTO LAJM) Deputetja e Partisë Socialiste, Blerina Gjylameti është në pritje të fmëijës së dytë. Këtë lajm e ka zbuluar vetë Gjy
Blerina Bombaj si asnjëherë, surprizon ndjekësit me foton me bikini (FOTO LAJM) Dietologia e njohur Blerina Bombaj duket se është bërë së fundmi shumë nostalgjike. Ajo është kthyer pas në kohë, duke h
Në 10 vjetorin e lindjes, Blerina Bombaj i organizon super festën të birit (FOTO LAJM) Dita e djeshme ka qenë e veçantë për familjen e dietologes Blerina Bombaj. Djali i saj, Dini festoi ditëlindjen dhe mbu
Ju ul në gjunjë në mes të emisionit, Ardit Roshi flet për herë të parë pas ndarjes nga Blerina (VIDEO) Propozimi që Ardit Roshi i bëri partneres së tij, Blerina Bajko live në emisionin “Këndo Këngën Time” mori vëmendjen e t
Mjekja shqiptare e prekur nga koronavirusi në Itali: Nuk është si një grip i thjeshtë! Nga Roma, mjekja onkologe Blerina Resuli ka treguar përvojën e saj me Covid-19. Në një intervistë për emisionin “Opi
E propozoi live në emision, çfarë i tha Agim Bajko të bijës për moderatorin (VIDEO) Pak ditë më parë një propozim tepër romantik ndodhi në studion e emisionit “Këndo këngën time”, në “Vizion Plus”. Mod
Armike?! Deputetja e PS i kërkon autograf Grida Dumës (FOTO LAJM) Pavarësisht tonëve të larta në Kuvend, deputetët shqiptarë nuk janë aq 'armiq' në jetën e tyre reale jashtë politikës.
Blerina Gjylameti pas humbjes së vëllait: Mos e kalofshi kurrë, është barrë e familjes time Deputetja e PS-së Blerina Gjylamenti ka reaguar sërish pas aksidentit tragjik që i mori jetën vëllait të saj Elton Maçol
I vdiq vëllai në aksident/ Rrëqeth Blerina Gjylameti: Më thërrmove zemrën Mbrëmjen e kaluar në aksin Tiranë-Elbasan ka ndodhur një aksident i frikshëm ku humbi jetën një person. Pas ngjarjes
"Për të qeshur e për të qarë", Blerina Bombaj tregon momentin më të bukur me vajzën (VIDEO) Dietelogia e dashur për publikun, Blerina Bombaj është nënë e dy fëmijëve, me të cilët ka një marrëdhënie speciale dhe d
Çiftet VIP shqiptarë që janë martuar me mblesëri (FOTO LAJM) ur kujtoni martesën me mblesëri e lidhni automatikisht me të shkuarën dhe duket se këtij fenomeneni avash avash po i vje
Tjetër dasmë VIP në showbiz-in shqiptar! (FOTO LAJM) Një vit pas dasmës së madhe në familjen Gjikolli, një tjetër do të bëjë bujë në showbiz-in shqiptar. Vëllai i Gjikos,
Çiftet VIP shqiptarë që janë martuar me mblesëri (FOTO LAJM) Kur kujtoni martesën me mblesëri e lidhni automatikisht me të shkuarën dhe duket se këtij fenomeneni avash avash po i vj
“Kthehu në shtëpi çika jeme, baba të pranon”: Blerina ka 4 muaj e zhdukur (VIDEO) Blerina Gashi nga Prizreni është zhdukur prej 4 muajsh. Ka katër muaj që Ramadan Gashi, çdo mëngjes ulet në pragun e sht
Burrat si burrat, ai i Blerina Bombajt as nuk u kujtua për 10 vjetorin e martesës (FOTO LAJM) Dietologia e njohur Blerina Bombaj është shumë aktive në rrjete sociale, postimet e së cilës komentohen shumë nga ndjekë
Blerina Bombaj hap dyert e shtëpisë dhe do vini duart në kokë (FOTO LAJM) Dietologia e njohur, Blerina Bombaj është shumë aktive në rrjete sociale ku poston shpesh foto e video si nga jeta e për
"Sherr" me komentuesen pë burrin e saj, këngëtarja shqiptare i kthehet keq (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare Blerina Braka publikon shpesh herë foto me bashkëshortin e saj në rrjetet sociale. Asaj i pëlqen
U shkarkua në Asamblenë e sotme, reagon Blerina Gjylameti Deputetja Blerina Gjylameti ka reaguar pasi u shkarkua sot në Asamble nga drejtimi i Qarkut të Tiranës dhe u emërua si S