999 rezultate për

blerimi

Përdhunimi i 13 vjeçares, flet babai i vajzës Ditën e sotme, opinioni publik u shokua nga ngjarja e rëndë ku një 13-vjeçare ishte abuzuar seksualisht nga një 47-vjeça
Tërbohet rrjeti, aktori shqiptar në një film me Morghan Freeman dhe John Travolta Dëshirën për aktrim e kishte shfaqur që ku ishte i vogël, por pa e ditur se një ditë do të shndërrohej në një yll që do
Nuk bëri shqiponjën, Erjona tregon domethënien e simbolit të Blerimit pas golit (FOTO LAJM) Blerim Xhemaili shpërtheu portën e Kosta Rikës mbrëmë me një super gol. Ajo që ra në sy të të gjithëve ishte festa e
Tërbohet rrjeti, aktori shqiptar në një film me Morghan Freeman dhe John Travolta Dëshirën për aktrim e kishte shfaqur që ku ishte i vogël, por pa e ditur se një ditë do të shndërrohej në një yll që do
RRËQETHËSE/ Djali gjen nënën biologjike pas 33 vitesh, por ajo largohet me vrap Një histori rrëqethëse ka qenë ajo e Blerimit, të riut i cili ishte drejtuar programit “Dua të të bëj të lumtur” për të
Djali takon nënën biologjike pas 33 vjetësh, përlotet e gjithë salla Një histori e jashtëzakonshme, plot dhimbje dhe emocion ka patur protagonist mbrëmjen e sotme një djalë të adoptuar.
Mashkulli më i kërkuar nga vajza shqiptare, sa vjeç mbush Blerim Destani Një prej aktorëve më të njohur në Shqipëri dhe jo vetëm, Blerim Destani, ka festuar sot ditëlindjen e tij. Ai është
Familja shqiptare që rrezikon dëbimin, mërziten gjermanët Familja shqiptare Muhaxheri nga Kosova, e cila përbëhet nga Blerimi, bashkëshortja e tij dhe fëmijët Anita 16 vjeçe, Alb
Të pathënat e divorcit të Erjonës me Blerimin: Fitova lirinë, gratë e futbollistëve nuk kënaqen Erjona Sulejmani, ish bashkëshortja e mesfushorit tetovar të Zvicrës, Blerim Xhemajli, ishte e ftuar në emisionin Top Sh
Bashkëshortja publikon disa vargje prekëse për Blerimin Bashkëshortja e Blerim Pecit, Afërdita pas vdekjes së aktorit ka thënë se ky lajm është shumë i rëndë dhe nuk ka fjalë p
Noizy feston sot ditëlindjen, urimi i Varrosit dhe Blerimit (FOTO LAJM) Sot padyshim që është një ditë e rëndësishme për Noizyn sepse ai feston ditëlindjen. Urimin e parë e ka bërë Varrosi
Blerim Destani i dhuron lule Ermal Mamaqit (FOTO LAJM) Miqësia mes Ermal Mamaqit, Noizyt dhe Blerim Destanit është bërë gjtihnjë burim të qeshurash për fansat e tyre në rrjete
Noizy dhe Blerimi argëtojnë fansat në Instagram (FOTO LAJM) Aktori i njohur Blerim Destani dhe këngëtari i suksesshem Noizy njihen për miqësinë e tyre të ngushtë por kohët e fundit
Si vdiq 12-vjeçari nga Frashëri i Mitrovicës? (VIDEO) Blerim Behrami bashkë me vëllanë dhe tre shokë erdhën në pusetë për të shuar vapën, pa e ditur se thellësia e ujit arrin
Blerimi e Erjona në xhami Në ditët e fundit të vitit, futbollisti shqiptar i Galatasarayt, Blerim Xhemaili, së bashku me të fejurën e tij, Erjonën
Mafia, familja Xhemaili: Flitet për ish të dashurën, jo Erjonën (FOTO LAJM) Edhe pse mediat turke përmendën emrin e Erjona Sulejmanit për një lidhje të mundshme me mafien italiane, familja e Bleri
Blerimi dhe Erjona së shpejti prindër (FOTO LAJM) Futbollisti i Galatasaray Blerim Xhemaili dhe e dashura e tij bukuroshe Erjona Sulejmani janë në pritje për t’u bërë pri
Historia tragjike e djalit nga Kosova që u kthye në kamikaz, vrau veten dhe 52 persona (FOTO LAJM) Televizioni BBC ka bërë një reportazh special për një kosovar, i cili nga një fëmijë i pafajshëm u shndërrua në një radi
Erjona e bindi Xhemailin ta shkruante emrin në shqip (FOTO LAJM) Bukuroshja shqiptare, Erjona Sulejmani e ka bindur Blerim Xhemailin që në fanellën e skuadrës së tij të re, Galatasaray,
Familja thotë se Blerimi u ndikua nga imami Shefqet Krasniqi Familja e Blerim Hetës nga Ferizaj ka deklaruar se biri i tyre nuk u vra si kamikaz në Bagdat por ishte në vijën e front