999 rezultate për

blerim

U denoncua nga Berisha: Konfirmohet vetëvrasja e të burgosurit në Berat Një i burgosur, i cili vuante dënimin në Burgun e Beratit, u gjet në ditën e Krishtlindjeve i vdekur në qeli. Blerim
I burgosuri u var natën e Krishtlindjes me kabllon e televizorit Një i burgosur, që vuante dënimin në Burgun e Beratit, është gjetur i vdekur në qelinë e tij. Blerim Protoduari, 39-v
Vajzat lënë kokën pas tij, Blerim Destani zbulon dashurinë e parë (FOTO LAJM) Jeta e tij private është komentuar shpesh. Blerim Destani edhe pse ka një numër të madh fansash në rrjete sociale, ak
Çfarë po ndodh me Noizyn, pendohet dhe fshin menjëherë foton me 25 kg më pak (FOTO LAJM) Noizy e ka marrë seriozisht stërvitjen! Reperi ka treguar se në mars peshonte plot 105 kg ndërsa tani është 80 kg.
Blerim Destani takon Robert De Niron, shihni ç'bën për Shqipërinë aktori i madh (FOTO LAJM) Blerim Destani ka kujtuar me anë të një fotoje në rrjete sociale, kohën kur xhironte filmin "The Comeback trail", në të
Erjona Sulejmani sqaron njëherë e mirë ribashkimin me Blerim Xhemaili (FOTO LAJM) darja e Erjona Sulejmanit me futbollistin e njohur Blerim Xhemaili ishte një ndër ngjarjet më të bujshme, pasi pasoi me
Ish-partnerja e Blerim Dzemailit, foto të nxehta nga Ibiza (FOTO LAJM) Erjona Sulejmani është si gjithnjë shpërthyese dhe e nxehtë. Ish-partnerja e Blerim Dzemailit po kalon pushimet e saj
Blerim Devolli: Kjo është shuma që e kemi fituar për 10 vjet me Z- Mobile Biznesmeni Blerim Devolli që po e çon drejt falimentimit kompaninë publike, Telekom, ka raportuar për kontratën me të pa
Biseda për punësime, burgje, del përgjimi i ri që fundos Ali Ahmetin (VIDEO) Edhe sot profili në Facebook El Chekaa ka nxjerr një përgjim ku pretendohet se është Ali Ahmeti dhe Blerim Rexhepi dhe f
Blerim Destani dhe ora e tij me vlerë marramëndëse (FOTO LAJM) Blerim Destani është aktori shqiptar që po shënon famë ndërkombëtare. Blerim Destani njihet për rolet në projektet fi
Pendarovski nxjerr prapaskenat e bisedimeve me Blerim Rekën Hapin e parë që presidenti i ri i shtetit, Stevo Pendarovski e ka marrë sapo është sistemuar në rezidencën presidenciale
Banda e Shullazit kërcënon gjyqtaren që po i gjykon (FOTO LAJM) Dyshohet se gjyqtarja Dollani është kërcënuar nga anëtarë të bandës së Emiliano Shullazit, gjyqi për të cilin që prej mu
Blerim Reka i "tradhëton" votuesit e tij, i rikthehet idesë së konsensualitetit Ashtu siç u publikua në një shkrim të mëparshëm nga InfoShqip ku kandidati për president të Maqedonisë së Veriut Blerim
Mesazhi i Blerim Rekës, kë duhet të votojnë shqiptarët Kandidati shqiptarë për President të Maqedonisë së Veriut, Blerim Reka, pasi që nuk arriti të kaloj në rrethin e dytë zg
Blerim Destani i rrethuar nga yjet hollivudian në filmin e rradhës (VIDEO) Aktorin tashmë të njohur shqiptar, Blerim Destanin, shumë shpejtë do ta shohim në një film hollivudian. Filmi i takon
Kë do të zgjedhin shqiptarët në balotazhin presidencial në Maqedoninë e Veriut? Stevo Pendarovski dhe Gordana Siljanovska-Davkova kanë kërkuar që në paraqitjen e parë pas shpalljes së rezultateve, vot
Kush fitoi dhe kush humbi në zgjedhjet presidenciale në Maqedoni? Nga Idaver Sherifi* Zgjedhjet e djeshme në Maqedoninë e Veriut përfunduan me një epërsi të ngushtë prej 4 mijë
Përveç Strugës, Blerim Reka fitoi kudo ku mbizotërojnë shqiptarët Zgjedhjet Presidenciale në Maqedoninë e Veriut ishin befasusese, sidomos për opozitën shqiptare e cila avansoi thuajse n
BDI: Blerim Reka përjetoi fijasko Shefi i shtabit të BDI-së, Arbër Admi tha se edhe njehere u konfirmua koncepti i BDI mbi bazen e parimit te koncensualit
Reka flet për herë të parë pas votimit: Kam marrë vota edhe në qytete maqedonase Jemi shumë të kënaqur nga rezultati dhe jemi pozitivisht të befasuar, tha mes tjerash kandidati Blerim Reka. Ai tha se d