999 rezultate për

bleona

Spahiu ngre pikëpyetje për vaksinimin e personaliteteve: Pse u vaksinua Bleona Qereti? Juristi Kreshnik Spahiu ka ngritur pikëpyetje për vaksinimin e personaliteteve dhe ka përmendur rastin e këngëtares Bleo
Bleona i kthehet zakonit, veshja transparente i zbulon gjoksin (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Bleona Qereti, di gjithmonë se si të tërheqë vëmendjen e ndjekësve të shumtë. Pasi zbuloi se ka bër
Bleona bën vaksinën anti-covid: Ua rekomandoj me forcë! (FOTO LAJM) "I rekomandoj me forcë kujtdo që është në gjendje të marrë në konsideratë dhe të bëjë vaksinën COVID -19..." Këngëtar
Bleona Qereti me tone të ashpra: Mediat më shkatërruan martesën (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur shqiptare Bleona Qereti ka vendosur që të mbajë sa më private jetën e saj personale. Në një inter
Bleona Qereti: Media në Shqipëri më shkatërroi martesën e parë, mos më krahasoni me modelet e Instagramit Këngëtarja e njohur shqiptare, Bleona Qereti, ka treguar se e ka vuajtur për një kohë të gjatë ndërhyrjen e medies në je
Bleona Qereti për Trump: Njeriu më i mirë që njoh Këngëtarja shqiptare me famë në SHBA, Bleona Qereti e ka shprehur gjithmonë mbështetjen e saj për Trump. Në një intervis
Bleona Qerreti e përfshirë "kokë e këmbë" në zgjedhje: Publikon pamje nga hoteli i Trump dhe performon live Edhe komuniteti shqiptar në zgjedhjet presidenciale në Amerikë është i ndarë në dy grupe: ata që mbështesin Biden dhe at
Në mbështetje të Trump, Bleona bën bashkë shqiptarët në Amerikë (FOTO LAJM) Artistja e njohur shqiptare, Bleona Qereti, e cila prej vitesh vazhdon karrierën në Amerikë ka treguar me një video të p
Debati Trump-Biden, këngëtarja shqiptare e pranishme (FOTO LAJM) Presidenti republikan i SHBA Donald Trump dhe sfiduesi i tij demokrat, ish nënkryetari Joe Biden, u përfshinë në një deb
Këndon në mitingun e Republikanëve, Bleona thirrje shqiptarëve të votojnë Trump Këngëtarja e njohur shqiptare, Bleona Qereti prej vitesh jeton në SHBA, ndërsa vijon atje edhe karrierën e saj. Së fu
Me bikini dhe poza sensuale, Bleona Qereti flet për beqarinë në moshën 41 vjeçare (FOTO LAJM) Bleona Qerreti njihet sot si një prej femrave më të bukura shqiptare. Pavarësisht se vitet kalojnë, ajo mbetet një ikonë
Po Bleona ç'do të thotë? I publikojnë fotot e pabesueshme nga vitet e para të karrierës (FOTO LAJM) Bleona Qerreti njihet sot si një prej femrave më të bukura shqiptare. Pavarësisht se vitet kalojnë, ajo mbetet një ikonë
Bleona Qereti lë nam, rrëzohet teksa po pozonte gjysëm nudo në mes të Amerikës (VIDEO) Bleona Qereti së fundmi ka realizuar një set fotografish në rrugët e Amerikës. Gjatë xhirimeve asaj i ka ndodhur një e p
Rikthehet zhdukja e Bleona Matës: Policia ndalon një ndër vajzat që e shoqëronin Lajmi shokues, i pak ditëve më parë, kur një prej 5 vajzave dëshmitare të zhdukjes ishte shprehur tek gjyshi i Bleona Ma
Deklarata e papritur për Bleona Matën: Vajza do të vijë për tre ditë në shtëpi, sa të hapen kufijtë 10 vite nga zhdukja e Bleona Matës, kur plaga është ende e hapur, familjarët shokohen nga një lajm i fundit që ua ngriti
Nga Bleona Mata te Julian Çela, fëmijët shqiptarë të zhdukur prej vitesh Sot është dita ndërkombëtare e fëmijëve të zhdukur. Pikërisht në këtë dit, 25 maj, policia ka dërguar mesazhe ndërgjegjë
Në 41 vjetorin e lindjes, Bleona ndan me të gjithë fotot e rralla të viteve më parë (FOTO LAJM) Bleona Qereti, e njohur ndryshe si "Fenomeni" shqiptar ka festuar ditën e djeshme 41 vjetorin ku mori urime të shumta ng
Bleona Qereti feston ditëlindjen, e gjeni dot sa vjeç mbush "Diva" shqiptare (FOTO LAJM) Më shumë se 3 dekada në skenë dhe ajo s’ka ndërmend të ndalet. Bleona, artistja shqiptare që numëron me dhjetëra hite, p
Ju mungon Bleona e vjetër? Ky klip i vitit 2006 do t'ju nxjerr mallin (VIDEO) Bleona Qereti është një nga ato pak artiste që ka guxuar në çdo kohë me ‘look-un’ e saj dhe shpesh është kthyer në frymë
"Nxirrni videot para operacioneve plastike", Bleona sapo thumboi publikisht Luanën? (FOTO&VIDEO) Këngëtarja e njohur, Bleona Qereti ka ndarë një video të projektit të saj muzikor të publikuar në vitin 2006, "Hallall e