999 rezultate për

blendi

Blendi Mane shkon si ushtar në emision: Jam gati të luftoj kundër Greqisë(VIDEO) Bledi Mane, ishte i veshur me xhaketë, mbathje e çorape ushtarake gjatë debatit në “Rrethin Katror”, në “E Diell” në Top
Yuri Kim përcjell mesazhe të forta për politikën: Pandëshkueshmërisë po i vjen fundi! Ambasadorja Amerikane Yuri Kim tha se koha kur njerëzit e pushtetshëm në Shqipëri kanë funksionuar me pandëshkueshmëri t
Yuri Kim: Ndryshimet zgjedhore zhgënjyese, 5 qershori nuk u shkel Ambasadorja Amerikane Yuri Kim e ka cilësuar zhgënjyes faktin që ndryshimet zgjedhore u miratuan në kuvend pa konsesnus
Fevziu i nxori pamjet e kanabisit, Rama: Fillove me filmat ti, ky muhabet ka vdekur Kryeministri Edi Rama, në studion e “Opinion” tha mbrëmjen e djeshme se fenomeni i kanabisit në Shqipëri ka vdekur. K
E bija feston ditëlindjen, Blendi Fevziu e uron publikisht (FOTO LAJM) Gazetari dhe moderatori i njohur, Blendi Fevziu, është baba i dy vajzave, Alis dhe Mishel, me të cilat ka treguar se ka
SPAK mbyll hetimet për ekzekutimin e Santiago Malkos, çon në gjykatë Blendi Tetën SPAK ka mbyllur hetimet për vrasjen e Santiago Malkos dhe ka dërguar në gjykatë Blendi Tetën. Prokurori Behar Dibra,
Muzika përhap COVID-19? Blendi Klosi sqaron deklaratën dhe kërkon ndjesë publike "Valët e muzikët përhapin në mjedise virusin COVID-19" Kjo deklaratë e bujshme e ministrit Blendi Klosi shkaktoi një
Presion për votat, PD padit në prokurori drejtorin e ISHSH-së Partia Demokratike e Elbasanit ka paditur në prokurorinë e Elbasanit drejtorin e ISHSH-së Elbasan, Blendi Musai. Sip
Pasurim të paligjshëm dhe skandalin me vdekjen e fëmijës në Kakavijë, Blendi Gonxhe páditet në SPAK Nisma Thurje ka dorëzuar në SPAK një kallëzim penal për kreun e Drejtorisë së Transportit Rrugor, Blendi Gonxhe për përf
"Përfiton miliona nga kompania në emër të gruas", PD kërkon dorëheqjen e Blendi Gonxhes PD ka akuzuar drejtorin e Transportit Rrugor të Shqipërisë, Blendi Gonxhe se është paguar mbi 220 milionë lekë nga qever
Blendi Mane tha se gjuajti Veliajn, Stresi: Do e kisha rrahur me shpulla! Ditën e sotme Blendi Mane shkruajti në Facebook, se Stresi ka dhunuar kryebashkiakun e Tiranës Erion Veliajn. Pak mi
Blendi Fevziu ndjen lëkundjen live në studio: Tërmet, tërmet! Mbrëmjen e sotme në Tiranë janë ndjerë lëkundjen e tërmetit që prekën Tiranën dhe Durrësin, me epiqëndër në detin Adriat
Nuk do i pëlqejë Ramës! Meta i propozon Blendi Fevziut të bëhet kryeministër Presidenti Ilir Meta është pyetur mbrëmjen e sotme rreth deklaratave të tij më 2 Mars për shpërndarjen e Parlamentit.
Fotoja e tij bëri bujë në media, flet studenti që u dhunua në protestë (FOTO LAJM) Blendi Shahu është njëri nga të rinjtë e shumtë, që policia arrestoi të dielën gjatë protestave spontane të qytetarëve p
Festoi ditëlindjen publikisht, Fevizun e surprizon ai që "do ta pushojë" nga puna (VIDEO) Asnjë vit nuk i ngjan tjetrit, por as edhe një ditëlindje e Blendi Fevziut nuk i ngjan asaj të një viti më parë. Nat
Njëri me heshtje e tjetri me sulm të drejtpërdrejtë, si "plasi" mes Mira Kazhanit dhe Blendi Fevziut Gjatë një interviste në “Ora 19” në Syri TV, Blendi Fevziu komentoi pa përmendur emra punësimin në UKT të Mira Kazhanit
Mira Kazhani e Bieta Sulo rrogë tek UKT, Blendi Fevziu e thotë hapur: E papranueshme! Pozicioni i punës tek UKT i gazetares Mira Kazhani dhe Bieta Sulos ka bërë shumë zhurmë në media. Së fundmi ka qënë
Plasi sherri: Mira Kazhani sulmon ashpër Blendi Fevziun e i përmend vilën 5 milionë euro "Të vjen neveri kur për rrogën time bëhet gjyq nga Fevziu, kurse për miliardat e Fevziut nga pushtetet bëhen emisione su
Blendi Fevziu zbulon prapaskenat: Çfarë qëndron pas "paqes" Rama-Meta? Gazetari Blendi Fevziu, në një intervistë për “Report Tv”, ka shprehur vlerësimin e tij lidhur me marrëdhënien president
Ministri Klosi u jep lajmin e keq shqiptarëve që kanë planifikuar dasma këtë vit Ministri i Turizmit, Blendi Klosi, i ftuar në emisionin “Opinion” tha se dasma sipas modelit tradicional është e vështir