999 rezultate për

bledi

Burri i kërkon falje "live" gruas pasi e çoi në pyll dhe e dhunoi Vazhdimisht ndodh që midis një çifti të ketë konflikte dhe mosmarrëveshje, të cilat shpeshherë mund të çojnë drejt ndarj
ZYRTARE/ Dita e shkarkimeve, pas Partizanit edhe një tjetër klub i Superligës shkarkon trajnerin Teuta ka shkarkuar trajnerin Bledi Shkëmbi. Pas humbjes 4-0 ndaj Kukësit, klubi durrsak konfirmoi ndërprerjen e bashk
Soreca-Çuçit: Të bëhet sa më shpejt vlerësimi i dëmeve Ambasadori i Bashkimit Europian në Shqipëri Lugi Soreca ka kërkuar që të nisë menjëherë vlerësimi i nevojave të pas tërm
Rama ia nxjerr inatin ministrit të tij: Më lër të flas se për atë punë je! Ministri Bledi Çuçi i ndërpreu disa herë fjalën Edi Ramës në shtabin e emergjencës, ndërsa kryeministi po jepte porositë
I frikësohej eliminimit, kush është i riu që u kap sot me super "Benz" dhe bllokues valësh Policia e Tiranës arrestoi sot tek "Liqeni i Thatë" Bledi Hakën, një person të konsideruar me rrezikshmëri të lartë. Pas
"Një natë me Albin Kurtin?", përgjigjet Iva Aliko (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Iva Aliko e ftuar në një emision gjatë fundjavës është pyetur edhe për lidhjen e shumëpërfolur me
Bledi Mane pyet Iva Alikon: A do flije një natë me Albin Kurtin? Mes të ftuarve në një emisionin ishin edhe Bledi Mane dhe Iva Aliko. Gjatë bisedës, nuk munguan ngacmimet e gazetarit
Ekzekutimi i Santiago Malkos, ndryshon akuza për të arrestuarin Bledi Teta 8 persona akuzohen për vrasjen e ish-policit 26-vjeçar Santiano Malko. Në kërkim janë shpallur Leonard Duka, Elis Duk
Ministrin e Ramës e qëllojnë me karrige kokës Gara për kryetarin e Qarkut të Gjirokastrës me sa duket ka qenë e fortë pasi ka pasur në përplasje dhe mosdakortësi mes
Plas sherri në studio, Bledi Mane përplaset ashpër me Altin Goxhajn: Të q* ty, Ramën dhe Mero Bazen (VIDEO) Avokati Altin Goxhaj ësthë përplasur ashpër me gazetarin Bledi Mane, ku nuk kanë munguar dhe sharjet me njëri tjetrin. G
"Me Bledin"! Programi më i ri nga Bledi Strakosha Pas një mungese në programet televizive, moderatori i dashur për publikun Bledi Strakosha rikthet me një program të ri “
Bledi Shkëmbi: Nuk jemi aty ku duhet, por nuk kemi pasur dhe fat Teuta-Kukësi është ndeshja që do të hapë javën e 22 të kategorisë superiore. Është një ndeshje ku të dyja skuadrat ka
“Jam miku i djalit të kryeministrit”, punonjësi i Hipotekës zhvat banorët Tre familje në Himarë i kanë paguar miliona lekë një “punonjësi” të Hipotekës Qendrore, me qëllim që të merrnin certifik
Teuta e Bledi Shkëmbit i shkakton humbjen e parë në shtëpi Skënderbeut Teuta e Bledi Shkëmbit mposhti Skënderbeun në Korçë me rezultatin 0-1 në një sfidë që i pati të gjitha. Goli i afrikanit
Zhbllokohet rezultati në Korçë, Teuta befason Skënderbeun (VIDEO) Teuta ka befasuar teksa ka kaluar në epërsi 1-0 ndaj Skënderbeut në transfertë. Goli për skuadrën e Bledi Shkëmbit e shë
Nis sfida Skënderbeu-Teuta, atmosferë e vakët në stadium Po luhet në Korçë sfida mes Skënderbeut dhe Teutës e vlefshme për javën e 15-të të Kategorisë Superiore. Një përba
Bledian Koka sulmon keq Gaz Pajën: O lolo e Lali Erit! Dy aktorët e njohur Arben Derhemi dhe Robert Ndrenika janë thyer dhe kanë pranuar shembjen e Teatrit. Ndërkohë që listën
"Senida Mesi dhe Bledi Çuçi", gazetarja zbulon kandidatët e parë për kryebashkiakë Partia Socialiste ka filluar tashmë të mendojë për zgjedhjet lokale të 2019. Pikërisht për këtë shkak, brenda PS-së k
Zyrtare: Bledi Shkëmbi trajner i Teutës Përflitej prej ditësh, por sot ka marrë formën zyrtare. Bledi Shkëmbi është emëruar trajneri i ri i Teutës. Pas eksp
Kuvendi thërret në seancë dëgjimore kryeredaktorin e RD të plagosur në protestë Deputetët e opozitës në Komisionin e Medias në Kuvend kanë kërkuar thirrjen me urgjencë të kryeredaktorit të RD-së, Bled