999 rezultate për

blasi

Misteri i “vetëvrasjes” së mikut të Trump: Kishte ngritur një rrjet për pasanikët që shkonin me minorene Rasti i financierit amerikan Jeffrey Epstein, për të cilin u raportua se kishte vrarë vetën në burg në pritje të gjykimi
"Un Capitano", jeta e Francesco Tottit në një serial televiziv Autobiografia "Un Capitano" do të transformohet në një subjekt për këtë projekt televiziv të prodhuar nga Wildside. L
Çmendet gruaja e Francesco Tottit, puth në buzë fituesin e Grande Fratello Ka qenë krejtësisht e pazakontë finalja e spektaklit “Grande Fratello VIP” në Itali. Mbrëmjen e kaluar spektakli i nj
Kryetari i Nju Jorkut u vë taksë milionerëve Një taksë ndaj milionerëve për të paguar punimet për restaurimin e metrosë. Është kjo ideja e kryetarit të Bashkisë s
Ja shuma marramendëse që shpenzon SHBA-ja për sigurinë e Trump Deri më 20 janar, ditën që presidenti i ri i SHBA-ve të kalojë në Shtëpinë e Bardhë, Donald Trump do të ruhet nga polici
Rama takon kryebashkiakun e New York-ut, në fokus reformat Kryeministri Rama i cili ndodhet për një vizitë zyrtare në SHBA, është pritur në takim nga kryebashkiaku i New York, Bil
Ilary Blasi lajmëron tërheqjen e Tottit nga futbolli Gruaja e Francesco Tottit, Ilary Blasi, ka paralajmëruar tërheqjen nga futbolli të yllit të Romës. “Ka ardhur momen
"Le lene" fut në sherr dy bukuroshet e ekranit italian Ato nuk janë vetëm të bukura, por janë edhe një imazh në ekranin italian. Bëhet fjalë për Belen Rodriguez dhe Ilary Blas
Ilary Blasi dhe Francesco Totti, pushime në Capri (FOTO-LAJM) Fundjavë në Caprio për Ilary Blasi dhe Francesco Totti, të cilët kanë qenë të ftuar në yahtin e Giovanni Malago, preside
Totti stërvitje me Romën, Ilary spektakël në plazh (FOTO LAJM) Teksa kapiteni Francesco Totti vazhdon përgatitjet e me Romën e tij në vigjilje të sezonit të ri në Serie A bashkëshortj
Familja Totti, pushime në Sabaudia (FOTO LAJM) Kapiteni Francesco Totti ka harruar për pak kohë Romën e tij për t'iu përkushtuar familjes së tij. Së bashku me bashkësh
Bashkëshortja e Tottit tepër e "zbërthyer" në Sanremo (FOTO-LAJM) Ilary Blasi është kritikuar për fustanin e veshur gjatë ceremonisë për dhënien e çmimeve për regjitë më të mira televizi
Blasi-Totti, ja receta e dashurisë Ilary Blasi gjatë një interviste për revistën "F" zbuloi disa detaje përsa i përket historisë së dashurisë me bashkëshor
Totti dhe Blasi "shkrijnë " borën Fituesi i Kupës së Botës në vitin 2006 shfaqet gjithnjë i gëzuar në praninë e gruas, Ilari blazi. Ai shfaqet në këtë fot
Totti-Blasi, dashuria vazhdon.... Gojëligët i shihnin në krizë, por ja që Ilary Blasi e Francesco Totti janë vënë re më të afërt se kurrë gjatë një feste