999 rezultate për

blancos

Reali nuk heq dorë nga Dybala "Los Blancos" po planifikojnë të përforcohen në fazën e sulmit, ku po çalojnë më së shumti Real Madridi po planifikon
Formacionet e mundshme: Sevilla-Real Madrid, me Hazard titullar Los Blancos duan kthesën (FOTO LAJM) Në La Liga Sevilla pret në Ramon Sanchez Pizjuan, Realin e Madridit që nuk është në formën optimale. Julen Lopetegui
Trembet Barcelona, ky është formacioni "bombë" i Real Madrid në 2019-2020 (FOTO LAJM) Zinedine Zidane e ka gati formacionin për sezonin e ri 2019-20. Real Madrid gjatë kësaj merkato verore ka bërë disa n
Pogba i thotë "PO" Realit, Los Blancos kanë afat deri në 2 shtator Real Madrid do të tentojë të afrojë Paul Pogba në "Santiago Bernabeu" teksa ka afat deri në datën 2 shtator, bën me dije
Jovic prezantohet te Reali, kështu pritet nga tifozët në Bernabeu (VIDEO) Entuzizëm në Madrid për prezantimin e Luka Jovic. Sulmuesi serb i blerë për 60 milionë euro nga Los Blancos pas sezon
Juventus nuk dorëzohet për Iscon, gati ta rrëmbje për 60 milion euro "Tuttosport" hap një skenar interesant për Juventusin. Real Madridi është pranë blerjes së Eden Hazard nga Chelsea, dhe
Sezon për t’u harruar për Realin, Los Blancos e mbyllin me humbje La Ligan (VIDEO) Real Madridi e ka mbyllyr këtë sezon në mënyrën më të keqe të mundshme. Los Blnacos u mposhtën 2-0 në shtëpi nga Betis n
Ylli Ajax-it i ofrohet Realit, "galaktikët" e refuzojnë Sezoni i jashtëzakonshëm i Dusan Tadic, ndër të tjera edhe më i miri në fushë në "Santiago Bernabeu", me një gol dhe dy
Kroos i vendosur, kërkon largimin nga Reali Toni Kroos dëshiron të largohet nga Real Madrid këtë verë. Sipas asaj që bën të ditur gazetes spanjolle "As", gjermani d
Varane shumë pranë lamturisë me Realin E ardhmja e Varane në Madrid është në ajër. "L’Equipe" bëri të ditur të martën se qendërmbrojtësi francez mendon largim
Zhbllokohet sfida në Bernabeu, Isco i jep avantazhin Realit (VIDEO) Real Madrid po vuan jo pak në shtëpi ndaj Celta Vigos për të dalë me 3 pikë. Pasi mbyllën pjesën e parë pa gola, Lo
Arrihet akordi, Zidane bën goditjen e parë Zinedinë Zidane u rikthye tek Reali më synimin për të fituar sërish së bashku trofe. Kshtu për sezonin e ardhshëm Re
Reagon ish-presidenti i Realit: Futbollistët nuk donin Mourinhon Jose Mourinho nuk u rikthye tek Reali teksa mësohet se lojtarët e Los Blancos ishin kundër Portugezit, duke detyruar Per
Icardi tek Los Blancos? Wanda Nara ndjek në Instagram Real Madrid (FOTO LAJM) Rasti i Mauro Icardi te Interi tashmë është bërë telenovelë. Sulmuesi argjentinas nuk është sqaruar me Spallettin dhe e
Seedorf e josh stoli i Realit: E kam për nder të drejtoj Los Blancos Clarence Seedorf me sa duket e josh stoli i Real Madridit teksa dëshiron të drejtojë Los Blancos që këtë vit po kalojnë
Ish-presidenti i Realit befason: Mourino do rikthehet tek Los Blancos Ish- presidenti i Real Madridit, Ramon Calderon beson se Jose Mourinho do të rikthehet tek Reali sezonin e ardhshëm.
"Hazard duhet të largohet nga Chelsea" Sipas Emile Mpenz, Eden Hazard duhet të bashkohet me Real Madridin që të bëhet lojtar edhe më i mirë. 28 vjeçari ka q
Spektakël golash në Madrid, Ramos kalon Real-in në avantazh (VIDEO) Real Madrid ka kaluar sërish në avanatzh ndaj Atletico Madridit në ndeshjen që po zhvillohet në Wanda Metropolitano.
Ronaldo synon ti bëjë "gjëmën" Realit, kërkon te Juventusi dy yjet e Los Blancos Cristiano Ronaldo pas transferimit në Torino, kërkon që të tërheqë me vete dy lojtarë, që tek Reali nuk po shkojnë shumë
Kjo është hera e fundit që Reali pësonte 3 humbje radhazi në La Liga Real Madridi pësoi një humbje tmerruese sot ndaj Barcelonës me rezultatin 5-1 në "Camp Nou". Madrilenët me këto humb