999 rezultate për

bjeri

"Bjeri bjeri se i bie bukur": Rama i përgjigjet komentuesit Kryeminsitri Edi Rama teksa në konferencën që po mban sot ka përmendur dhe procesin e rindërtimit. Ndërkohë që ai ish
"Bjerini tavolinës dhe refuzoni kompromiset", zbuloni parashikimin e yjeve për nesër Dashi Duhet ta keni qartë që nëse dorëzoheni para problemeve të vogla këtë javë, do ju duhet të dorëzoheni edhe përba
"Bjeri grekut", Rama bën reagimin e fortë për gjendjen në Kakavijë Kryeministri Edi Rama ka bërë një reagim të gjatë në Facebook, ku ka reaguar lidhur me komentet negative që ka marrë nga
"Mbyte, bjeri", nxënësit dhunojnë mes klase bashkëmoshatarin (VIDEO) Disa nxënës në një shkollë 9-vjeçare në Kombinat kanë rrahur e dhunuar barbarisht shokun e tyre brenda ambienteve të kla
"Bjeri, q… motrën": Shqiptarët rrahin të riun me shqelma dhe shkopinj bejsbolli (VIDEO) Një video me pamje të rënda ka mbërritur në redaksinë e JOQ Albania, ku shihen disa shqiptarë duke rrahur barbarisht një
"Bjeri legenit!", ky është shkaku i sherrit mes Cungut dhe Reginaldos (VIDEO) Te Kukësi nuk i shmangin dot ner vat as me fitore. Dhe protagonist është sërish Arturo Rexhinaldo, i cili në momentin e
Habit Rama: Bjerini e dhunoni zyrtarët parazitarë e grabitqarë Kryeminstri Edi Rama ka folur ashpër për drejtuesit e hipotekave në vend. Gjatë aksionit "Anti Tepsi" Rama i ka quaj
Marina Fara dëshiron me çdo kusht të bjeri në sy (FOTO LAJM) Marina Fara është një nga femrat më të komentuara të show bizi-it shqiptar. Ndonëse nuk është artiste, ajo famën e m
Presidenti Getafes i drejtohet Perezit duke qeshur: Bjeri disa lojtarë të Realit tek Getafe Presidenti i Getafes Torres deklaroi para Perezit: "Disa lojtarë të Real apo Atletico mund të vijnë tek Getafe" Getaf
Plas skandali/ Noizy shan rëndë Ledionin: Kollovar, jeton me lekët e të dashurës Pas një "sulmi" të Ledionit në Top Awards për shkak se Noizy braktisi spektaklin, reperi nuk ia ka lënë mangut por ka sh
Aksioni i veçantë i Opozitës: Bjeri borisë kundër qeverisë (FOTO-VIDEO) Të rinjtë e tri forcave opozitare në Kosovë, Lëvizjes Vetëvendosje, Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës dhe Nismës për Kos
Basha sulmon dyshen Rama-Meta: Rrit taksat, vidh taksat dhe bjeri popullit Kreu i PD, Lulzim Basha, me anë të një postimi në Facebook shprehet se “Shqipëria dhe Bjellorusia janë dy vendet e vetme