999 rezultate për

biznesmeni

Jam djali i Edi Ramës! Sa vite burg rrezikon biznesmeni që mashtroi në emër të kryeministrit Klodian Ciruna, personi që mashtroi tre biznesmenë në Tiranë duke u marrë një shumë prej 488 mijë euro, teksa shtirej si
PËRGJIMI/ Më duhen 200 mijë euro në darkë! Del përgjimi i Ilir Metës me biznesmenin para zgjedhjeve Pas 10 viteve dalin në sipërfaqe disa nga përgjimetashmë të zhdukura që tregojnë sistemin e zgjedhjeve në koha kur PD dh
Biznesmeni serb vendos flamurin e Kosovës në Bjellorusi, "çmenden" mediat Në vendin ku do të mbahen Lojërat e dyta Evropiane ‘Minsk 2019’ është parë flamuri i Kosovës dhe kjo sigurisht nuk ju ka
PËRGJIMI 14/ Damian Gjiknuri-biznesmenit: Kush u mor me transportin e parave? (VIDEO) Në video përgjimin nr. 14 të BILD është ministri Damian Gjiknuri që telefonon biznesmenin Bekim Krashi dhe i kërkon llog
Kronen Zeitung: A e vranë biznesmenin austriak në Kosovë? Gazeta austriake “Kronen Zeitung”, ka dhënë detaje të reja lidhur me shtetasin austriak që u gjet i vdekur në dhomën e t
Aktroi sikur i bënë atentat, biznesmeni kërcënon gazetarët nga salla e gjyqit Këto ishin disa nga fjalët që Arben Veliko i ka drejtuar gazetarëve në momentin kur këta të fundit kanë hyrë në sallën e
Po shkonte në protestë, policia ndalon biznesmenin Policia e Kukësit ka shoqëruar biznesmenin e njohur Xhelil Dida, i cili ishte nisur drejt Tiranës për të marrë pjesë ne
Kush është Rrahim Hashimi, biznesmeni fajdexhi që u kap sot Biznesmeni, Rrahim Hashimi është arrestuar sot së bashku me mafiozin, Ismet Osmai i njohur si Curri dhe pesë persona tje
Plas skandali i turpshëm, vëllai i deputetit shantazhon biznesmenin Biznesmeni Hajdar Podrimaj ka paraqitur prova të cilat, sipas tij, dëshmojnë se vëllai i deputetit të PDK-së, Hajdar Beq
U akuzua për tjetërsim pronash në bregdet, gjykata liron biznesmenin nga Vlora Gjykata e Vlorës ka ndryshuar masën e sigurisë për biznesmenin Pëllumb Petritaj, 54-vjeç. Petritaj, i arrestuar 7 mua
Pamje filmash! Biznesmeni qëllohet me 7 plumba, por ia hedh (VIDEO) Një sulmues i maskuar në mes të ditës në Balashihi të Rusisë, i ka shkrepur 11 plumba mbi biznesmenin rus Dimitri Sarova
Flet biznesmeni: Si mi vodhën dy makinat luksoze dhe paratë Një supergrabitje ka ndodhur në qytetin e Patosit në orët e para të së dielës. Pre e grabitjes ka rënë një biznesmen
Ndërron jetë biznesmeni shqiptar në Itali Manuel Qehaj, ka ndërruar jetë ditën e djeshme në spitalin e Cisanello në Itali pas një aksidenti të pësuar ditën e prem
Kjo është modele afrikane e dashura e re e biznesmenit shqiptar? (FOTO LAJM) Fatmir Hysenbelliu është një nga meshkujt më të pëlqyer nga gjinia femërore i cili komentohet shpesh në media për lidhje
Ekzekutohet biznesmeni pranë shtëpisë së tij Slavisha Krunic, një ndër biznesmenët më të njohur në Bosnjë e Hercegovinë është ekzekutuar pranë banesës së tij. Mës
Ekzekutohet në atentat biznesmeni i njohur Një biznesmen është vrarë në Bosnjë e Hercegovinë. Slavisha Kruniq, është biznesmeni i njohur i cili u vra nga një pritë
Gruaja i djeg biznesmenit 40 mijë në furrë Kur ju shmangni taksën, një nga problemet është pastrimi i parave. Një sipërmarrës nga Italia mendonte se kishte gjetur
Ka hije dyshimi rreth porositësve për vrasjen e biznesmenit Polia Ferdinant Polia ishte një prej promotorëve të turizmit malor në zonën e Thethit. Polia u ekzekutua të mërkurën e kalu
U arrestuan 3 persona për vrasjen e tij, flasin vëllezërit e biznesmenit në Theth Policia e Shkodrës ka identifikuar autorin e vrasjes së Nard Polies pak ditë më parë në qytetin verior si edhe ka arrest
Sherr për një grua, goditet me kaçavidë biznesmeni shqiptar në Itali Një sherr për pak sa nuk i ka kushtuar jetën një biznesmeni shqiptar në Itali. Mediat vendase raportojne se ngjarja