999 rezultate për

bizhuta

"Shtëpia" e re e Kombëtares, nga Ruzhdi Bizhuta në "Elbasan Arena" (FOTO LAJM) Deri dje quhej "Ruzhdi Bizhuta" dhe mbante mbi super emrin e një prej emrave më të mëdhenj të sportit elbasanas, tashmë
25 yjet e futbollit botëror që do zbresin në Elbasan (FOTO LAJM) Portugalia, Serbia, Danimarka, Armenia janë kundërshtarët e Shqipërisë, që shorti i hedhur në Nice të Francës e ka pozic
UEFA inspekton punimet në "Ruzhdi Bizhuta" Rikonstruksioni i plotë, i stadiumit "Ruzhdi Bizhuta" në Elbasan, njëkohësisht investimi më i madh për infrastrukturën f
23 yjet që do zbresin në Ruzhdi Bizhuta (FOTO LAJM) Portugalia, Serbia, Danimarka, Armenia janë kundërshtarët e Shqipërisë, që shorti i hedhur dje në Nice të Francës e ka p
Nis rindërtimi i stadiumit "Ruzhdi Bizhuta" (FOTO LAJM) Shqipëria luan më 5 mars ndeshjen miqësore kundër Maltës, por Federata Shqiptare e Futbollit mesa duket e ka mendjen në
Ja ndryshimet në "Ruzhdi Bizhuta" (FOTO LAJM) Në stadiumin “Ruzhdi Bizhuta” të Elbasanit, në radhë të pare duhet të investohet në sistemin e ndriçimit, që nuk është f
Rama: Do të rindërtojmë "Ruzhdi Bizhutën" (FOTO LAJM) Gjatë turit të tij politik në Elbasan, Kryeministri i vendit Edi Rama kreu një vizitë edhe në stadiumin "Ruzhdi Bizhuta"
"Euro 2016", Kombëtarja luan në "Ruzhdi Bizhuta" Kombëtarja shqiptare do t’i zhvillojë ndeshjet e saj për ndeshjet kualifikuese për Euro 2016 në "Ruzhdi Bizhuta" të Elba