999 rezultate për

bisedimet

BE shtyn bisedimet me Shqipërinë e Maqedoninë e Veriut Ambasadorët e BE nuk kanë rënë dakord për fillimin e bisedimeve të BE me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut në dhjetor,
Një nga më të mirët e PSG-së, Leonardo po punon për rinovimin me Di Marian Angel di Maria është një prej lojtarëve më me eksperiencë dhe me cilësi që pritet të jetë pa kontratë në qershor të viti
De Bruyne konfimon se po negocion me City-n për rinovimin e kontratës Ylli i Manchester Cityt, Kevin de Bruyne ka zbuluar se ka nisur bisedimet për të rinovuar kontratën. Belgu ka kontrat
Messi te PSG? Vjen reagimi i babait të tij Babai i Lionel Messit, Jorge Messi, ka reaguar ndaj spekulimeve të ESPN, se ai ka nisur bisedimet me PSG-në, për transfe
Manchester United nis bisedimet me trajnerin që do të zëvendësojë Solskjaer Ole Gunar Solskajer është shumë afër shkarkimit nga drejtimi i Manchester United. Rezultatet negative në kampionat, a
Kërkohet në MLS, Asamoah preferon Europën Edhe pse për momentin është pa skuadër,që kur prishi konsensualisht kontratën me Interin, Kwadwo Asamoah vazhdon të tër
Interi në bisedime me Tottenhamin për Milan Skriniar Tottenham Hotspur dhe Inter kanë nisur bisedimet për mbrojtësin sllovak Milan Skriniar. Sipas mediave italiane, Inter
Bullgaria kushtëzon bisedimet për anëtarësim të Maqedonisë së Veriut në BE Bullgaria po kërkon mbështetje nga Bashkimi Evropian, që në kuadër të kornizës negociuese mes Maqedonisë së Veriut dhe B
Nuk ndalet Tare, pas Muriqit nis bisedimet për blerjen e Marash Kumbullës Igli Tare se ka në plan të ndalet me blerje te Lazio. Drejtori i Lazios sot do të zyrtarizojë blerjen e Vedat Muriqit. A
Avancojnë bisedimet, Muriqi pranë Lazios Lazio po vazhdon negociatat me Fenerbahcen për të zgjidhur ngërçin për Vedat Muriqi dhe sipas Corriere dello Sport, mbro
Veseli: Delegacioni kosovar rrëshqiti në bisedime teknike Kreu i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, deklaroi se delegacioni i Kosovës për bisedime me Serbinë ka kaluar
Takimi Kosovë-Serbi në SHBA, bisedimet vazhdojnë edhe sot Takimi mes delegacionit të Kosovës dhe të Serbisë vijon këtë të premte ditën e dytë të takimeve në Shtëpinë e Bardhë.
The Guardian: Trump shpreson të përfitojë në zgjedhje nga bisedimet Kosovë-Serbi Liderët e Kosovës dhe të Serbisë do të takohen në Shtëpinë e Bardhë të enjten dhe të premten, në një ndërhyrje që është
Avancojnë bisedimet mes Lazios dhe Fenerbahces për Muriqin Transferimi i Vedat Muriqit te Lazio është vetëm çështje kohe. Marrëveshja ende nuk është arritur për shkak të difere
Interi i rikthehet "pistës" Darmian, nis bisedimet me Parmën E ardhmja e Matteo Darmian duket se do të jetë larg klubit të Parmës, ku futbollisti u transferua në Shtatorin e vitit 2
Bye Barcelona, babai i Messit nis bisedimet me klubin e ri (FOTO LAJM) Lionel Messi është gjithnjë e më afër largimit nga Barcelona. Menjëherë pasi Lionel Messi paraqiti kërkesë për largim
Pas konfirmimit se nuk bën pjesë në planet e Koamen, Suarez nis bisedimet me klubin e ri Luis Suarez ka filluar kërkimin për një klub të ri. Luis Suarez ka zhvilluar bisedime me Inter Miami në lidhje me tra
Maqedonia e Veriut hap bisedimet e pranimit me Presidencën gjermane, Shqipëria mbrapa! Rajoni i Ballkanit Perëndimor do të jetë në axhendën e zgjerimit të Bashkimit Europian. Në një artikull të “Euractiv”, t
Bisedimet Kosovë-Serbi: BE-ja takim në Bruksel një javë para Uashingtonit Një javë para se Kosova e Serbia të takohen në Shtëpinë e Bardhë, Bashkimi Evropian ka thirrur takim mes palëve. Veçse a
Barcelona nis bisedimet me Lyon për super sulmuesin Edhe pse arritën të shkonin deri në gjysmëfinalet e Ligës së Kampioneve, Lyon nuk do të marrë pjesë në Kupat e Europës s