999 rezultate për

bisedat

Flasin për një tjetër konkurrent, Tea publikon bisedat në WhatsApp me Andin (FOTO LAJM) Tashmë që Andi dhe Tea, konkrrentët e emisionit "Përputhen" kanë deklaruar se janë vetëm për njëri-tjetrin, të dyve u le
Dalin bisedat pas vdekjes së nënës së denoncueses, si e zbuloi se Tirja ishte sanitare Detaje të reja janë zbuluar nga ngjarja e rëndë në spitalin COVID ku sanitarja Tire Alldervishi hiqej si infermiere dhe
Janë bashkë? Kiara Tito hap telefonin dhe tregon publikisht bisedat me Butrint Imerin (FOTO LAJM) Kohë më parë, Butrint Imeri dhe Kiara Tito u përfolën për një romancë, të cilën nuk e pranuan kurrë publikisht. Megjitha
Pas fotove romantike, Fjolla Morina zbulon bisedat e "sherrit" me partnerin (FOTO LAJM) Me një buqetë gjigante me trëndafila të kuq në formë zemre dhe shkronjën “F” të formuar me trëndafila të bardhë, si dhe
Flirtet dhe bisedat erotike brenda 4 mureve, "Zogu" i Tiranës rrëfen 6 muajt në arrest shtëpie E quan veten “zog” të lirë, që po provon në palcë privimin e saj aq sa nga kjo vuajtje të marrë leksionin e madh të jetë
Amerikanët shmangin bisedat rreth pasurisë me fëmijët, por a është kjo e drejtë? Amerikanët njihen për lirshmërinë e të folurit me fëmijën rreth temave delikate si alkooli, përdorimi i drogës, seksi ap
Santosi prish kontratën me Robinhon, zbulohen bisedat e përdhunimit të shqiptares Klubi brazilian i Santosit raportoi se ka prishur kontratën me Robinhon, për shkak të presionit të madhe nga fakti që su
Polici del nga spitali, denoncon humbjen e radiomarrëses: Bisedat i dëgjon dikush tjetër R. Q mori shërbimin si polic rrugor si çdo ditë, sipas një plani masash të detajuara që e vendosnin atë për të matur shp
Rama, Meta dhe Ruçi e "lidhin në shtyllë", publikohet vendimi për bisedat telefonike Sipas vendimit të puvlikuar ditën e sotme në fletoren zyrtare, krerët më të lartë të shtetit shqiptar, Presidenti i Repu
Frymëzimi i Mozzik, reperi publikon bisedat private me njeriun e zemrës (FOTO LAJM) Suksesi i Mozzik nuk ka të ndalur. Ai është kthyer në një nga artistët më të pëlqyer të momentit. Por ku e gjen Mozz
Interi i papërmbajtshëm në merkato, pas Hakimit avancon bisedat me Tonalin Pas dështimit në Kupën e Italisë dhe daljes nga gara për titullin kampion, drejtuesit e Interit janë hedhur në merkato p
Rezarta Shkurta publikon bisedat private me Ermalin: Si të vij në shtëpi për 3 sekonda (FOTO LAJM) Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha janë padyshim një ndër çiftet më të komentuar nga media dhe publiku. Rezarta publikon sh
"Skandal", Ermal Mamaqi publikon në rrjet bisedat private me Elvana Gjatën (FOTO LAJM) Aktori dhe moderatori Ermal Mamaqi është një nga personazhet e njohur më aktivë në rrjetet sociale. Së fundmi ai nuk
"Do më kërkosh me qiri", zbardhen bisedat me pullë të kuqe mes grupit të prostitucionit Të tjera përgjime janë zbardhur pas finalizimit të aksioneve për goditjen e rrjetit të prostitucionit në “Bishtin e Zhur
"500 euro për 5 herë në natë", publikohen bisedat mes grupit të pr*ostitucionit Zbardhet skema se si funksiononte prostitucioni në dy hotelet në Rrogozhinë. Ditën ë sotme, operacioni “Zhuri” arres
Pasi pranoi lidhjen, Morena zbulon bisedat në orët e vona me të dashurin e ri (FOTO LAJM) Kur të gjithë po flisnin nëse Morena Taraku është apo jo në një lidhje dhe në rrjet nisën të qarkullojnë disa biseda të
''Pimë hashash dhe më pas nisi nga bisedat +18'', dëshmia e vajzës që u ngacmua nga i ati Një ngjarje e rëndë ka tronditur opinionin publik pasditen e djeshme ku u raportua se një 37-vjeçar, i identifikuar si R
Një tjetër reperi shqiptar i hakojnë Instagramin dhe publikojnë bisedat me të fejuarën (FOTO LAJM) Pak ditë më parë Fero ra viktimë e hakerave të cilët i morën Instagramin duke shkruar gjëra të pahijshme në emrin e tij.
"Do të përfundojë keq", publikohen bisedat private mes Harryt dhe babait të Meghan (FOTO LAJM) Sipas dokumentave të dorëzuara në gjykatën e lartë britanike, para dasmës në maj të 2018-s, Princ Harry iu lut Thomas Ma
Nuk avancojnë bisedat mes Alaba dhe Bayernit për rinovimin e kontratës Ashtu edhe sic pritej, negociatat për rinovim mes Alaba dhe Bayernit kanë ngecur. Rinovimi i kontratës së David Alaba